Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

A ja czytałem posta, w którym CM jasno stwierdził, że w WotLK pojawią się znowu zielaki/niebieskie itemy, którymi będzie się sukcesywnie zastępować te epickie z TBC. Warto jednak nadmienić, że aż taka tragedia to nie jest... Ja w TBC praktycznie przez cały okres levelowania biegałem w T2 (zielaki choć miały dobre statsy, to jednak porównując je do wyenchantowanego na maxa T2 i set bonusów, po prostu wymiękały), a zmiana wystroju po dobiciu 80tki będzie po prostu nieunikniona (taka to już gra, to nie GW gdzie zakup jednego setu z max armor starcza już na całą grę). Podejrzewam tak samo jak KaPe, że T6 starczy jeszcze na długo po premierze WotLK (biorąc pod uwagę czas jaki trzeba poświęcić na levelowanie oraz to, że to przecież będzie nowy nieznany content, więc jeszcze nie będzie wiadomo gdzie można zdobyć wsystkie lepsze rzeczy, no i trzeba też wliczyć czynnik szczęścia przy dropach :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie jak będzie wyglądał taki t7, bo te klimaty outladowsko-fioletowe (t5 u pala na przykład) mi nie podchodzą, t6 brzydki nie jest, ale jak patrze na niektóre sety to się płakać chce, chociaż z drugiej strony niektóre im wyszły zupełnie ciekawe. U mnie graficy z Blizza mają wielki plus za naramienniki, niektóre powodują opad szczeny, szkoda że hełmów jest malutko:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy działa komuś w ogóle voice chat od czasu tamtego restartu serwerów? Mi od tamtego czasu nie działa (serwer Sporeggar), to samo mają znajomi. Nikt nikogo nie słyszy, nawet nie zapala się ikona głośnika, gdy ktoś próbuje coś mówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co? Najbardziej mnie dziwi to słówko "trial", bo przecież sam client jest taki sam jak byś go kupił na płytce, bez rozgraniczenia na trial i nie trial, tak więc o żadnym trialu przynajmniej do logowania nie powinieneś ujrzeć. Zobacz czy to czasem nie dzieje się z powodu zbyt małej przestrzeni dyskowej, lub tego że dana partycja dysku nie ma się zbyt dobrze (czyt. bad sektory, duża fragmentacja) czyli jakbyś mógł to format tejże partycji mógłby pomóc, lub chociaż defragmentacja, kolejną rzeczą która może to powodować może być anty-vir, możliwe też że plik instalatora został uszkodzony, no i ostatni - najbardziej prawdopodobny- to to że masz bałagan totalny na swoim hdd i wszystko wymyka ci sie spod kontroli ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A na pewno ściągałeś go z oficjalnej strony Blizza? Tam najpierw tworzysz konto, potem ściągasz grę.. I jest to zwykły klient, który nic nie wie o trialu O_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 07:31, SoieR napisał:

/.../

http://teaser.wow-europe.com/ Tutaj ściągnąłem tego triala. Na HDD mam jeszcze dużo wolnego miejsca, windowsa instalowałem jakieś 5 dni temu, a wszelakie antyvirusy są powyłączane... Nie mam pojęcia w czym tkwi problem. Jak już pisałem, nie jest mi dane zagrać w WoWa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 11:28, L33T napisał:

to nie jest trial tylko normalny klient. A instaluje się go z poziomu admina.

Ale przecież jest napisane "10 days free trial"... W każdym razie zaufam Ci, bo sam się na tym nie znam :) Nie mam podziału na konta użytkowników, tak wiec automatycznie jestem adminem mojego komputera... :/ Chyba, że chodzi o PPM -> run as administrator...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś zamierzam, wybrać się do Empiku i dokonać zakupu TBC(plan na początku był taki: dobijam 58lvl i dopiero wtedy kupuję dodatek i spadam do Outlandu), ale jeśli mam już grać po stronie hordy, to belfy są jedynym wyjściem. Wiem ktoś powie, że belf wygląda jak tranzwestyta, belficzka jak pani "lekkich obyczajów", ale co tam.
Więc tak, mam wowa spatchowanego do wersji 2.3, ale bez TBC i teraz jak zainstaluje TBC, będę musiał też jakieś patch''e sciągać?(pytam z czystej ciekawości)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 11:43, Igor FCBayern napisał:

Ale przecież jest napisane "10 days free trial"...

Wszelkie ograniczenia odnoszą się do konta, a nie klienta, jak dokupisz cd-key, to i na trialowym kliencie odpalisz, jak tylko konto przerobisz na pełne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 13:09, KaPe napisał:

trialowym kliencie odpalisz


Klient jest tylko jeden, nie ma żadnego podziału na klient trialowy/nietrialowy/trialowy tbc, to wszystko ten sam program. Tylko stany konta się różnią.


Oczywiście nie wątpię że ty o tym wiesz, ale wypowiedź może być myląca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy, wstyd przyznać ale jestem noobem (34 lev), po raz pierweszy znalazłem zamknięte pudełko, wiem że tylko rouge potrafi to otworzyć, ale nie mam pojęcia jak przebiega taki proces.
Jeszcze jedno pytanko, do tej pory używałem wyłącznie auction house, ale wiem że jest fajny motyw z tym WTS, można sobie kliknąć prawym przyciskiem i wszystko widzimy, tylko nie wiem jak to sięrobi, mam poprostu wpisać daną nazwę przedmiotu czy istnieje jakiś "magiczny" sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 13:21, hellgate napisał:

Witam koledzy, wstyd przyznać ale jestem noobem (34 lev), po raz pierweszy znalazłem zamknięte
pudełko, wiem że tylko rouge potrafi to otworzyć, ale nie mam pojęcia jak przebiega taki proces.

Jeszcze jedno pytanko, do tej pory używałem wyłącznie auction house, ale wiem że jest fajny
motyw z tym WTS, można sobie kliknąć prawym przyciskiem i wszystko widzimy, tylko nie wiem
jak to sięrobi, mam poprostu wpisać daną nazwę przedmiotu czy istnieje jakiś "magiczny" sposób?

To żaden wstyd. Do otwierania boxów musisz postadac umiejętność Picklock. Uczysz się jej u trenera rogue.

Aby Wystawić przedmiot do pokazania na chacie w trakcie pisania musisz kliknąć na itemie Shift + Lewy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 13:15, Latniak napisał:

Klient jest tylko jeden, nie ma żadnego podziału na klient trialowy/nietrialowy/trialowy tbc,
to wszystko ten sam program. Tylko stany konta się różnią.


Tak się składa że od niedawna jest. Blizzard wydał nową wersje klienta, specjalnie przystosowanego do triala. Ten klient zajmuje wstępnie tylko 100 MB i podczas gry ściąga wszystkie potrzebne dane w tle. Pomysł naprawdę świetny.

Obie wersje klienta dostępne są tutaj:

http://www.wow-europe.com/en/downloads/classic/index.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 13:56, hubert0 napisał:

> Witam koledzy, wstyd przyznać ale jestem noobem (34 lev), po raz pierweszy znalazłem zamknięte

> pudełko, wiem że tylko rouge potrafi to otworzyć, ale nie mam pojęcia jak przebiega taki
proces.
>
> Jeszcze jedno pytanko, do tej pory używałem wyłącznie auction house, ale wiem że jest
fajny
> motyw z tym WTS, można sobie kliknąć prawym przyciskiem i wszystko widzimy, tylko nie
wiem
> jak to sięrobi, mam poprostu wpisać daną nazwę przedmiotu czy istnieje jakiś "magiczny"
sposób?
To żaden wstyd. Do otwierania boxów musisz postadac umiejętność Picklock. Uczysz się jej u
trenera rogue.

Aby Wystawić przedmiot do pokazania na chacie w trakcie pisania musisz kliknąć na itemie Shift
+ Lewy.



Wielkie dzięki za odpowiedź, tylko niestety źle się zrozumieliśmy, ja nie jestem rougem tylko wojownikiem i nie wiem jak mam mu to "dać" do otworzenia, czy przebiega to przez okienko trade''u?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W FAQ WotLK jest jasno napisane, że green itemy z solo questów z Northrend będą poziomem zbliżone do tier4, tak więc wszystko powyżej długo będzie użyteczne, nawet na 80, zwłaszcza t6 czy itemki z sunwell :P Dokładnie tak jak mówisz.

Cały bajer polega na tym, że polityka Blizza jest taka, żeby każdy miał równo (początkujący czy nolife :P), dlatego znów itemy tak skoczą przy dodatku, a stare (TBC) frakcje można wrzucić do inactive xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 14:20, hellgate napisał:

Wielkie dzięki za odpowiedź, tylko niestety źle się zrozumieliśmy, ja nie jestem rougem tylko
wojownikiem i nie wiem jak mam mu to "dać" do otworzenia, czy przebiega to przez okienko trade''u?


Tak, wrzucasz to do tego okienka, ale w slot na samym dole "can not be traded", rogal wtedy bawi się z twoim pudełkiem, pokazuje się napis pick lock, dajesz jeszcze raz trade i cacy, przynajmniej tak to wyglada od mojej strony:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po długim oczekiwaniu przy ladzie, sprzedawca uświadomił mnie, że w nie mają TBC i mieć nie będą, może potem sprowadzą, z innego empiku, ja serdecznie podziękowałem od czego jest gram.pl, a myślałem, że w sylwestra sobie już pogram moim belfem hunterem. W drodze do domku, rozymyślałem, więc kogo ja ma zrobić, może trola hunta, może orcha, ale przecież nikt mi się z Hordy nie podoba, więc po co ja tam gram.:P Więc szybko zabieram się za nelfa hunta na Darkspezrze, wiem, że tam gra Graczo i Reven, a z tego co wiem to są/byli fanami GW, tak jak ja, więc się chyba jakoś tam dogadam.:)
Więc moge teraz z czystym sumieniem powiedzieć FOR THE ALLIANCE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się