Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 02.04.2006 o 13:07, HoZar napisał:

gobliny - wszystko co wybucha
gnomy - wszystko co strzela energią bla bla ale nie zawsze działa

Na przykładzie butów rakietowych:
Goblińskie - albo działają prawidłową, albo wybuchną i musisz zrobić nowe
Gnomijskie - mogą zadziałać, mogą nie zadziałać, mogą przestać działać w połowie i zaczniesz kręcić się w kółko.

Albo 2 hełmy:
Goblin Rocket Helmet - "usypia" wroga na 30 sekund i na chwilę ogłusza właściciela(niezauważalne praktycznie).
Gnomish Mind Control Cap - przejmuje kontrole nad wrogiem, no chyba że źle zadziała, wtedy to ty robisz za peta dla przeciwnika. Jakieś 75% szans na dobre działanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie gralem w WoWa i caly czas sie zastanawiam, czy sie oplaca(GW mnie troche rozczarowalo, znaczy sie niezla gra, ale to nie dla mnie). I mam pytanie, czy na serwerach RolePlay ludzie NAPRAWDE trzymaja klimat, czy jest to RP tylko z nazwy? Bo nie chce wydawac xxx zlotych na gre z super grafa, elfami, cala historia itp. zeby sie uzerac z Masterami45 i kretynami wyzywajacymi sie od n00bow. I czy ten dodatek(Burning Crusade) bedzie platny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Galarion -- niestety, teraz już są. Coraz mniejsze dzieci sięgają po wow i na instancjach na itemach epickich klikają need, czego nie wolno robić, spamują, nie odzywają sie tylko biegają i przeszkadzają. Ale takie n00bki nie łażą z dobrymi graczami, a jest ich coraz mniej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

--> Galarion

Powiem tak, grając na serwerze RP można się spotkać z różnymi ludźmi. Przede wszystkim, jeśli chcesz zacząć gre dopiero teraz to polecam młody serwer - np. Moonglade. Wiele osób zaczyna gre na nowym serwerze RP po to żeby bardziej się wczuć w RPowanie.

Grając dość długo przez więkrzość czasu nie miałem do czynienia z wyzywaniem od noobów. To jednak się później zmieniło ale ZAZNACZAM - dotyczy zamkniętego grona osób które wiedzą że wzajemnie się nie obrażą :P. No a wszystko się zaczęło od powstania nowej grupy (do której dostałem zaproszenie) o nazwie Suidical Noobs (nie, to nie jest gildia, nie musisz się obawiać że ktoś z takim czymś pod imieniem chodzi w grze, na to sobie nikt nie pozwoli) :P. Grupa skupiała w sobie graczy których cechowało zarówno dobra gra, jak i miłe usposobienie. Nie byłem nigdy w innej grupie, ale osoby które dołączają często mówią że jesteśmy nietypowi - nie jesteśmy bandą ludzi myślących wyłącznie o epikach, tylko grupą która lubi i chce ze sobą grać (od czasu utworzenia mieliśmy właściwie tylko jedną ostrzejszą sprzeczkę w kwesti itemów - poszło o pewien jednoręczny topór z Nefariana który trudno było sprawiedliwie przydzielić jednej osobie).

Tak jak mówiłem - najlepiej zacznij na nowym serwerze - czyli Moonglade (nie taki całkiem nowy, ale najmłodszy), pokręć się po świecie, poszukaj jakiejś ekipy czy gildi, dołącz a jak ktoś cie denerwuje to zawsze masz opcje ignore :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2006 o 22:26, Radzisz napisał:

heh ale żeby dać się nabrać... ile ty masz lat? i czy nie wiesz, że lepiej kupić se własnego
wowa :P noo chyba że edycje CE na allegro... :P


Odpowiem brzydko pytaniem na pytanie: A ty ile masz kiepeli w głowie, aby nie zauważyć że jeżeli już trafi się jakiś uczciwy sprzedawca WoW''a na allegro to to najzwyczajniejszy w życiu burżuj, któremu kolejny życiowy gadżecik, zabaweczka jak gra w tytule, już wyszła z użytku, bo tatko kupił nowe papu albo jakaś wiarygodna osoba, która kupiła na przykład WoW''a w Niemczech, gdzie jest znacznie tańszy i chce ubić na tym niezły interes? Zresztą jak się szasta kasą na lewą i prawą stronę (jak zapewne ty) to rzeczywiście możnaby pokręcić głową i zaprzeczyć kupnie na allegro, gdzie "połowa ludzi to oszuści, a można zaoszczędzić zaledwie 50-70zł". Tak, chciałbym ZAOSZCZĘDZIĆ i wylazłem jak Zabłocki na mydle. Mam nauczkę na przyszłość, a swoją drogą kupiłem już nówkę na merlinie i chciałbym się dowiedzieć na którym RP-owym realmie najlepiej zacząć swoją przygodę [życia] z WoW''em?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jestem nowy i nie wiem jak sie podlaczyc do prywatnego servera zmienilem ip w realm list i co dalej (podobno wszystko ale mi niechodzi dalej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2006 o 16:33, allen Radlin napisał:

Mam pytanie jestem nowy i nie wiem jak sie podlaczyc do prywatnego servera zmienilem ip w realm
list i co dalej (podobno wszystko ale mi niechodzi dalej)


Nie baw się w pirackie rżnięcie na prywatnych serwerach, bo nie będziesz nawet w 1/100 usatysfakcjonowany. Jeżeli cenisz swój czas, a ceniący się każdy człowiek ceni to rzuć to w kąt i zacznij oszczędzać na wersję oryginalną (kupioną w SKLEPIE). Nie pożałujesz, chyba że zdecydujesz się na kupno gry na GRUBO wątpliwych aukcjach internetowych jak ja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2006 o 16:33, allen Radlin napisał:

Mam pytanie jestem nowy i nie wiem jak sie podlaczyc do prywatnego servera zmienilem ip w realm
list i co dalej (podobno wszystko ale mi niechodzi dalej)

Chyba checasz miec statu w duł nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak tez myslalem kolejne durne odpowiedzi nic szukam dalej mez znajde forum gdzie nie ma takich co wydawaja 90 zloty cz ile tam na servery ludzie po 2 latach gry to ja se skutr kupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2006 o 16:03, Jadalbaoth napisał:

> heh ale żeby dać się nabrać... ile ty masz lat? i czy nie wiesz, że lepiej kupić se własnego

> wowa :P noo chyba że edycje CE na allegro... :P

Odpowiem brzydko pytaniem na pytanie: A ty ile masz kiepeli w głowie, aby nie zauważyć że jeżeli
już trafi się jakiś uczciwy sprzedawca WoW''a na allegro to to najzwyczajniejszy w życiu burżuj,
któremu kolejny życiowy gadżecik, zabaweczka jak gra w tytule, już wyszła z użytku, bo tatko
kupił nowe papu albo jakaś wiarygodna osoba, która kupiła na przykład WoW''a w Niemczech, gdzie
jest znacznie tańszy i chce ubić na tym niezły interes? Zresztą jak się szasta kasą na lewą
i prawą stronę (jak zapewne ty) to rzeczywiście możnaby pokręcić głową i zaprzeczyć kupnie
na allegro, gdzie "połowa ludzi to oszuści, a można zaoszczędzić zaledwie 50-70zł".
Tak, chciałbym ZAOSZCZĘDZIĆ i wylazłem jak Zabłocki na mydle. Mam nauczkę na przyszłość, a
swoją drogą kupiłem już nówkę na merlinie i chciałbym się dowiedzieć na którym RP-owym realmie
najlepiej zacząć swoją przygodę [życia] z WoW''em?

przykro mi, że tak mnie zrozumiałeś ale nie szastam kasą na lewo i prawo ... Planowałem kupno na allegro ale warunki płatności mi nieodpowiadały, sprzedawca prosił o przelew na jego konto i że on potem wyśle... Kupiłem wow za 200 zł, ale na gram pl można kupić za 140 zł jeżeli się dysponuje wirtualnymi pieniędzmi. Dziwi mnie jednak, że kupiłeś wow od jakiegoś dzieciaka, coś takiego wspomniałeś. Wiem, że teraz żałujesz tego co zrobiłeś, kombinujesz jak by tu odpalić to... Ale to tak jak oszczędzanie na lekach, mogą wyjść potem komplikacje. Ale jest jeszcze jedna sprawa, jeżeli chcesz zaoszczędzić to ciekawe czy jesteś gotowy na płacenie abonamentu -- ja mialem trochę pograć i przestać, a jak zacząłem to skończyć nie mogę i chodzę kombinuję skąd kasę wziąć. Nie miałbym zmartwień gdybym wziął się za naukę, wtedy rodzice pewnie by wspomogli, ale wow nie daje mi się uczyć i całość się zapętla. Za niejasności przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2006 o 17:02, allen Radlin napisał:

tak tez myslalem kolejne durne odpowiedzi nic szukam dalej mez znajde forum gdzie nie ma takich
co wydawaja 90 zloty cz ile tam na servery ludzie po 2 latach gry to ja se skutr kupie


Chłopcze, "durny" może być tylko ten kto traci sam czas na bawienie się w "niewiadomo co" czym są pirackie wersje WoW''a. To co próbujemy dać to dobra rada, a nie głupie pieprzenie kotka za pomocą młotka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2006 o 17:02, allen Radlin napisał:

tak tez myslalem kolejne durne odpowiedzi nic szukam dalej mez znajde forum gdzie nie ma takich
co wydawaja 90 zloty cz ile tam na servery ludzie po 2 latach gry to ja se skutr kupie

lepij spierdzielaj z tego forum, piractwo jest karalne, a jezeli juz cie nie stac albo kasy zalujesz to sie na legalnym forum i uczciwych ludzi nie czepiaj, moze jeszcze ci powiedziec jak sie wlamac do banku opylic caly sejf i zeby policja nie szukala i uniknac wiezienia? pomyslowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2006 o 17:02, allen Radlin napisał:

tak tez myslalem kolejne durne odpowiedzi nic szukam dalej mez znajde forum gdzie nie ma takich
co wydawaja 90 zloty cz ile tam na servery ludzie po 2 latach gry to ja se skutr kupie

i z tego co widze chcesz grac w wow i miec skuter i wszystkie inne gierki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówsz, na jakim rpgowym realmie. Ja gram na servie typu normal i jest fajnie. Te serwery różnią sie tylko tym, kiedy i gdzie możecie się klepać z hordą. Chociaż mój kolega nabił 60 lvl na serwie rpg i zaczął od nowa na serwie pvp. Rpg tak fajnie brzmi, ale gdy już osiągniemy wszystko najlepsze (nieliczni tak mają :P ) zostaje nam gra pvp i robienie nowego herosa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze pytać się o TAKIE COŚ na forum dystrybutora tej gry to już poważne przegięcie, a co dopiero liczyć na odpowiedź! Jak chcesz se kupić skuter i nie mieć TAKIEJ przyjemności z grania jaką mają legalni użytkownicy WoWa, to Twoja sprawa, inni wolą już płacić abonament (jak ja :)) niż zasuwać na skuterze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2006 o 14:58, Galarion napisał:

Nigdy nie gralem w WoWa i caly czas sie zastanawiam, czy sie oplaca(GW mnie troche rozczarowalo,
znaczy sie niezla gra, ale to nie dla mnie). I mam pytanie, czy na serwerach RolePlay ludzie
NAPRAWDE trzymaja klimat, czy jest to RP tylko z nazwy? Bo nie chce wydawac xxx zlotych na
gre z super grafa, elfami, cala historia itp. zeby sie uzerac z Masterami45 i kretynami wyzywajacymi
sie od n00bow. I czy ten dodatek(Burning Crusade) bedzie platny?


Jesli liczy się dla Ciebie dobre Rp, mogę Ci polecić serwer Moonglade. Po stronie Aliantów jest fantastyczna, rpgująca gildia "The Sodality" - www.sodality.org
Zajrzyj na stronę i forum, poczytaj, może to jest własnie coś dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2006 o 14:58, Galarion napisał:

Nigdy nie gralem w WoWa i caly czas sie zastanawiam, czy sie oplaca(GW mnie troche rozczarowalo,
znaczy sie niezla gra, ale to nie dla mnie). I mam pytanie, czy na serwerach RolePlay ludzie
NAPRAWDE trzymaja klimat, czy jest to RP tylko z nazwy? Bo nie chce wydawac xxx zlotych na
gre z super grafa, elfami, cala historia itp. zeby sie uzerac z Masterami45 i kretynami wyzywajacymi
sie od n00bow. I czy ten dodatek(Burning Crusade) bedzie platny?

Serwy RP są tylko na RP!! Musisz miec odpowiednie imie 0 wypowiedzi w stylu lol! itp.. Dodatek będzie płatny ale nie wymagany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się