Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 30.03.2006 o 21:55, Stwór napisał:

Nie.. Może grać tylko jedna osoba w danym momencie na danym koncie:) Czyli tylko jeden z was:)


Heh znam pare osob co tak walsnie robilo (najczesciej to byly parki), ale zwykle po miesiacu lub 2 kupowali jeszcze jednego wowa ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posłuchaj.nie orientuje sie kiedy Blizzard postawi nove servy,ale mam pytanie czy ktoś moze mi powiedziec czy ma podobne problemy z Włączeniem swojego konta??No bo patrzcie:

Powiem wam tak gra ogólnie zajeb****,ale wkurza mnie troszeczke blizzard.Ustawiłem sobie metody płatności na to żeby mi kase sciagali co miesiac z karty.A teraz jest 31 marca i nie moge grac bo musze zakupic prepaida,Ku***Mac! za przeproszeniem,ale zawsze mi kase z konta sciagali 24 kazdego miesiaca,więc nie wiem o co chodzi.Po drugie dobra olałem to i zamówiłem prepaida.Przyszedł spoko,bez problmów,ale teraz za to nie moge sie wbic na stronke zeby uaktualnic mojego prepaida.Po prostu nie moge.Wyskakuje mi,że "Service Temporary Unavailable".Błąd 503 No JA PIER**** nie wytrzymam dłużej tego gów**.


Jeżeli ktoś miał podobne problemy prosze o kontakt:
Gg:7878473
Kom:509244929


Aha i sorry za bluzgi wiem,że troche ocenzurowane,ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2006 o 00:25, Volvox napisał:

Heh znam pare osob co tak walsnie robilo (najczesciej to byly parki), ale zwykle po miesiacu
lub 2 kupowali jeszcze jednego wowa ;))


Zgadza się bo większa frajda jest jak się gra razem a nie osobno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orientuje sie ktos moze czy jezeli mam na kompie zainstalowana wersje US WoW-a to czy moge w niej wykorzystac klucz z wersji europejskiej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2006 o 16:22, EdenLord napisał:

Wiecie może ile kosztuję miesiąc grania, i czy bardziej się opłacać pre-padami??Bo zastanawiam
się o zakup.


Bardziej się opłaca płacic kartą płatniczą;) Mniej więcej wychodzi 50 zł (aktualnie troche mniej) za miesiąc grania.. Choć to zależy od kursu euro:) Im więcej miesięcy grania wykupisz tym mniej zapłacisz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego wciąż wyskakuje mi: "Przepraszamy, ale podczas wy�wietlania tej strony wystšpił błšd. Prosimy spróbować ponownie za kilka minut." Aha nie wiem czy już wiecie (choć zapewne wiecie) jaka będzie druga rasa (Alliance w dodatku BC) - THE WISPS. Tak, te "duszki", które w W3 były podstawową jednostką budowniczą u Nocnych Elfów i które "załatwiły" Archimonde''a. No i link: http://www.wow-europe.com/en/burningcrusade/townhall/wisps.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(...)

Miałem takich dwóch kumpli w pingwinach. Obaj podchodzili pod 60-dziesiąty. Jeden grał nocą, a drugi w dzień :).


Co się z nimi teraz dzieje - niestety nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2006 o 23:28, CH1CKEN napisał:

Dlaczego wciąż wyskakuje mi: "Przepraszamy, ale podczas wy�wietlania tej strony wystšpił
błšd. Prosimy spróbować ponownie za kilka minut." Aha nie wiem czy już wiecie (choć zapewne
wiecie) jaka będzie druga rasa (Alliance w dodatku BC) - THE WISPS. Tak, te "duszki", które
w W3 były podstawową jednostką budowniczą u Nocnych Elfów i które "załatwiły" Archimonde''a.
No i link: http://www.wow-europe.com/en/burningcrusade/townhall/wisps.html


AAAAAAAAAAAAAA ! FUK!

chacialem to dac tu pierwszy kolo 23.03 ale hasla nie mialem swojego bo mam w telefonie zapisane :*( ale spoko dali by jakas nowa klase bo sobie wispa z ARKANITE_RIPEREM jakos nie wyobrazam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ;]
Stałem się kozłem ofiarnym pewnego allegrowicza, który naciął mnie na amerykańskiego WoW''a z niedziałającym kontem. Wygląda na to, że podane hasło można rozbić o kant czterech liter, a koleś jak na oszusta przystało zerwał automatycznie ze mną jakikolwiek kontakt. Teraz pozostało mi albo czuć się jak skończona, wykorzystana dziwka po obleśnym stosunku albo zebrać bandę ABS''ów, aby zajęli się sprawą mniej dyplomatycznie albo wysyłać błagalne prośby do blizzardowskiego support''u o odzyskanie danych konta. Szkopuł polega na tym, że ostatni krok już podjąłem i po 1,5 dnia odpowiedzi wciąż ni w ząb. Wysłałem dopiero dziś po tygodniu użerania się ze sprzedawcą ignorantem petycję do allegro.pl z nadzieją przynajmniej wszczęcia jakiejkolwiek inicjatywy. Ma ktoś jakieś sensowne, WYKONALNE pomysły/sugestie/ POMOC odzyskanie hasła?? Aby dodać trochę pikanterii i dramatyzmu dodam jeszcze że straciłem już jakiś półtora tygodnia gry ($)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orientuje sie ktos czy w opakowaniu z world of warcraft jest karta rejestracji elektronicznej gram.pl i jesli tak ile znajduje sie na niej wirtualnych pieniedzy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2006 o 07:40, Makus89 napisał:

Orientuje sie ktos czy w opakowaniu z world of warcraft jest karta rejestracji elektronicznej
gram.pl i jesli tak ile znajduje sie na niej wirtualnych pieniedzy??

Jakieś 80wPLN:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2006 o 08:20, Stwór napisał:

> Orientuje sie ktos czy w opakowaniu z world of warcraft jest karta rejestracji elektronicznej

> gram.pl i jesli tak ile znajduje sie na niej wirtualnych pieniedzy??
Jakieś 80wPLN:)

70...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2006 o 00:30, HoZar napisał:

a i jeszcze info do tej nowej rasy... dzis jest juz 1 kwietnia :D

Kiedy pojawił się ten news było ok. 23:00, ale zapewne TO JEST ŻART PRIMAAPRILISOWY, no bo wyobraża sobie ktoś jak te WHISPy miały by coś na siebie zakładać (armor, weapon)? Najlepszy jest opis obok screena tworzenia postaci (możemy ustalić tylko COLOR i FACE), a tam napisali, że daje to BILION! kombinacji. W takim razie musiałoby być po 10 000 kolorów i 10 000 twarz, lub więcej... aby dało to bilion kombinacji. Wystarczy spojrzeć na forum http://forums-en.wow-europe.com/board.aspx?fn=wow-general-en by zobaczyć, że wszyscy biorą to za żart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się