Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 26.02.2009 o 22:19, dulak napisał:

Co jak działa? bot ze skilla?


NO CHYBA TAK TEN CO LINK DOSTAŁEM TO LEGALNE JAK TO DZIAŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 21:00, KaPe napisał:

> w wowie da się zrobić bota ? jak ????
http://www.wowhead.com/?item=34113



Hah no nie ma co się uśmiałem :D

A tak poza tym ile mniej więcej się czeka na mailową odp. Bllizarda bo mam pewien problem z kontem, próbowałem dziś dzwonić przez Skypa ale po 20 minutach łączenia mnie wywaliło a potem to już tylko mowiła babka że, za dużo ludzi w kolejce i już nie łączą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się zgadać z kimś kto robi addony(ja na razie zrobiłem taki w poradniku od blizza) :D.
Mam też takie pytanko, czy używacie dużo addonów, czy wasz UI wygląda jak panel pokładowy w Star Warsach? Czy może skromnie i tylko niezbędne? Ja ostatnio pobrałem nUI i IceHUD, dzięki Healbotowi polubiłem leczenie(moim shamanem), bo kiedyś robiłem to tylko w Lineage II. Generalnie cały czas próbuję zrobić, aby interfejs był czytelny, użyteczny i prosty z obsłudze a do tego w pełni konfigurowalny.

Hehe ostatnio wytrenowałem blacksmithing na alcie paladynie, 150-300 - mam recki na Imperial Plate i Ornate Mithtril... Koszt = 2000g + masa farmienia. Satysfakcja = bezcenne Stres przed hackiem = ogromny xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 22:14, orzech76 napisał:

> > w wowie da się zrobić bota ? jak ????
> http://www.wowhead.com/?item=34113

ale jAK GO USTWIC ?
NO CHYBA TAK TEN CO LINK DOSTAŁEM TO LEGALNE JAK TO DZIAŁA


Normalnie, klikasz na nim i działa. Tu masz schemat do niego: http://www.wowhead.com/?item=34114 . Tu masz jeszcze inne boty: http://www.wowhead.com/?item=18232 i http://www.wowhead.com/?item=18645 , każdy do czego innego :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 22:27, gohan14 napisał:

ile mniej więcej się czeka na mailową odp. Bllizarda

20-30 dni - i to nie jest żart...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 22:13, Sth`Devilish napisał:

Mam problem z pewnym macro do mountów flying/ground
Wie ktoś co należy dopisać, aby działało w Dalaran

To samo przy Wintergrasp, też próbuje odpalać latajkę, a nie da się...
Makro nieaktulane, spróbuj:

/dismount
/script if ((GetZoneText()=="Wintergrasp") or ((GetZoneText()=="Dalaran") and (GetSubZoneText() ~="Krasus'' Landing"))) then CallCompanion("MOUNT", 10);end
/cast [flyable] Black Proto-Drake; Swift White Hawkstrider

Zamień 10 na nr jakiegokolwiek ground mounta (Zakładka Companions (Mounts) i liczysz pod którym nr masz ground.
Black Proto-Drake = twój flying mount
Swift White Hawkstrider = twój ground mount

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 23:30, CH1CKEN napisał:

> ile mniej więcej się czeka na mailową odp. Bllizarda
20-30 dni - i to nie jest żart...


Dokładnie... sam jak pisałem do nich gdy miałem problem z przeniesieniem postaci nie dostawałem przez długi czas odpowiedzi. Po 3 tygodniach sam sobie poradziłem, a po ponad miesiącu wchodzę sobie na skrzynkę i zdziwiony widzę odpowiedź od blizza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 18:58, Skateboarder13 napisał:

Mając World of Warcraft Battlechest mozna miec pirackiego WotLK i grac na global"u??

Nie ma czegoś takiego jak piracki WoW. Klienta WoWa, TBC i WotLK możesz spokojnie pobrać z netu (+patche). Dopiero gra na pirackich/prywatnych serwerach jest nielegalna. Możesz mieć WotLK na HDD i grać na koncie TBC, ale wtedy nie wbijesz 71lvla, ani nie wejdziesz do Northrendu, ani nie zrobisz DK, itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gildie, które chcą Plague i/lub Black Proto-Drake mają czas do patcha 3.1. Po tym nie będzie już do nich dostępu, a konkretnie do achivmentów: "Glory of the Raider" i "Heroic: Glory of the Raider". Uzasadnienie Blizza to to, że zdobycie tych achivmentów w gearze z Ulduar było by znacznie łatwiejsze (co ma sens). Zostaną natomiast dodane nowe achivments, z mountami 310% speed w nagrodę, w wersji dla Ulduar 10-man i 25-man. Link:
http://tnij.org/czb7 .

No i zaczynają się testy niektórych bossów w Ulduar, tutaj rozpiska:
http://tnij.org/czb8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 23:34, CH1CKEN napisał:

/dismount
/script if ((GetZoneText()=="Wintergrasp") or ((GetZoneText()=="Dalaran") and (GetSubZoneText()
~="Krasus'' Landing"))) then CallCompanion("MOUNT", 10);end
/cast [flyable] Black Proto-Drake; Swift White Hawkstrider


Działa ok, jest tylko jeden szkopuł - przy każdym użyciu wyświetla error "You can''t use that here" (ale tylko w Dalaran, tam gdzie można używać jedynie ground mounta). O ile pamiętam był jakiś trick aby się tego pozbyć, ale nie pamiętam już jak :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja używałem:

/run if IsMounted() and not IsFlying() then Dismount() return end local t if (IsFlyableArea() and (GetRealZoneText()~=''Dalaran'' or GetMinimapZoneText()=="Krasus'' Landing")) then t={12} else t={1,7,2,3} end CallCompanion("MOUNT",t[random(#t)])

Ale nie działa na WG, tu masz poprawione z WG, ale nie mam jak sprawdzić czy działa ;p

/run if IsMounted() and not IsFlying() then Dismount() return end local t if (IsFlyableArea() and (GetRealZoneText()~=''Dalaran'' or GetRealZoneText()~=''Wintergrasp'' or GetMinimapZoneText()=="Krasus'' Landing")) then t={12} else t={1,7,2,3} end CallCompanion("MOUNT",t[random(#t)])

12 = nr latajki
1,7,2,3 = nr ground
Jak wpiszesz po przecinku kilka to masz random :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2009 o 00:20, Sth`Devilish napisał:

Działa ok, jest tylko jeden szkopuł - przy każdym użyciu wyświetla error "You can''t
use that here" (ale tylko w Dalaran, tam gdzie można używać jedynie ground mounta). O
ile pamiętam był jakiś trick aby się tego pozbyć, ale nie pamiętam już jak :/


O ile jeszcze ci się zmieści w macro to możesz dodać:

/script UIErrorsFrame:Hide()
/(tutaj macro)
/script UIErrorsFrame:Clear() UIErrorsFrame:Show()

Możesz wywalić to ostatnią linię (clear, show) jak ci się nie mieści, ale wtedy nie zobaczysz żadnych innych errorow z innych czarów/skilli aż się nie przelogujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem wowa i wszystko działało. Był on bodajże w wersji 3.1, ale niestety zainstalowałem TBC i nie działa:(. Próbowałem repair ale również nie skutkuje. Myślę że to wina wersji bo po zainstalowaniu TBC wszystko wskoczyło do 2.0. Proszę o pomoc nie wiem co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2009 o 16:40, Manto napisał:

Zainstalowałem wowa i wszystko działało. Był on bodajże w wersji 3.1, ale niestety zainstalowałem
TBC i nie działa:(. Próbowałem repair ale również nie skutkuje. Myślę że to wina wersji
bo po zainstalowaniu TBC wszystko wskoczyło do 2.0. Proszę o pomoc nie wiem co robić.


Miałem tak na lapku.
pomogło odinstalowanie wowa (ZOSTAW PATCHE). Następnie na nowo zainstalowałem wow, potem tbc, a dopiero potem kazałem mu się akutalizować. Patche były już na dysku, więc poszło sprawnie i szybko.
No chyba, że nie zrobiłeś upgrade konta do TBC na stronie wow.euro (czy jak to tam google podpowiada xD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2009 o 17:28, Manto napisał:

Dzięki ale chodzi o to że jak włączam wowa wyskakuje error 121. Wcześniej bez TBC działało
bez problemu.


Instalator TBC jest przygotowany pod WoWa w wersji 2.0. Ten instalator może nie działać poprawnie (i prawdopodobnie nie będzie działał poprawnie), jeśli masz już zainstalowaną grę w wersji 3.0. Zrób pełną reinstalację gry. Zainstaluj podstawkę, potem TBC, jeśli masz do WLK i dopiero na samym końcu patche.

@RaXX

A patrzyłeś na datę tego posta którego linkowałeś? 2006 rok, od tego czasu wiele w grze się wiele zmieniło. Ponadto błąd zgłaszający dany kod, może mieć wiele przyczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się