Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 22.07.2009 o 15:08, Daronn_Darker napisał:

Pod tymi paskami jest jeszcze 1 po którym skille sie posuwają co to za addon? Bo by mi
sie sprzydał.

To co jest pod wspomnianym Xorcistem to cast bar, konkretnie Quartz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm mam jeszcze jedno pytanie może trochę dziwne/głupie ;p Wszędzie pisze że do aktywacji konta potrzebny jest pre paid a podobno pierwsze 30 dni jest darmowe. Czy tym kodem można aktywować konto czy muszę najpierw kupić pre paida a potem dostanę 30 dni ''''extra''''??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1) Zakładasz konto i ściągasz trial (Europejski of course) 2) dodajesz klucz z podstawki 3) nie musisz kupować prepaida, dostajesz 10+30=40 darmowych aktywnych dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Azvar
Kiedyś było tak, że ściągało się PTR i w osobnym folderze był tylko nowy patch + podstawowe pliki (reszta plików była brana z WoWa).
Teraz jest tak, że przy instalacji PTRa instaler kopiuje wszystkie pliki z WoWa do nowego folderu + nowy patch.

@Firaxo
By grać na obecnym PTRze musisz ściągnąć ok. 1,59 GB. Po instalacji zajmuje to 14,6 GB na dysku (tak jak wspomniałem - kopiuje WoWa do nowego folderu i dodaje nowy patch).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2009 o 18:32, CH1CKEN napisał:

@Azvar
Kiedyś było tak, że ściągało się PTR i w osobnym folderze był tylko nowy patch
+ podstawowe pliki (reszta plików była brana z WoWa).
Teraz jest tak, że przy instalacji PTRa instaler kopiuje wszystkie pliki z WoWa
do nowego folderu + nowy patch.


No może i tak, już widać nie pamiętam :) Niemniej jednak u mnie teraz (po premierze WotLK) najpirew musiał zostac pobrany sam klient WoWa aby móc pobrać patch z PTR... Nie wiem dlaczego tak, może już to zmienili. Tak czy siak wolałem stare rozwiązanie, teraz mam tylko niepotrzebnie zapchane 15 GB dysku, które żal usuwać bo od nowa potem wszystko trzeba będzie robić.

BTW poleci ktoś addona dodającego gdzieś kontekstowe menu gracza? Chodzi mi o to menu po kliknięciu na potret gracza, zawierające opcje odnośnie typu lootu, resetowania instancji, poziomu trudności itd. Potrzebuję, bo addon z którego zacząłem korzystać (DHUD3) tego nie zawiera :/ Najlepszy by był plugin do Titana, ale to postaram się w międzyczasie sam poszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra dostałem przed chwilą swojego WoW-a ale nigdzie nie widzęjakiegoś kodu czy czegoś podobnego na 30 darmowych dni. Są tylko CD-Keye do podstawki i TBC. Ten darmowy okres aktywuje się sam po rejestracji jakiejś czy jak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie. Zamierzam grać warlockiem i zastanawiam się jak on sobie radzi w walkach typu PvP i wgl jak sobie radzi w świecie? Czy trudno nim przeżyć jak magiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do levelowania Locka polecam afliction spec, jest wydajna i zapewnia dobry self heal.
Do PvP gra się destro/demo
End game: hmm Destro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to kolejne pytanie. Po wgraniu WoW + TBC wszyscy kumple mówią że automatycznie powinny mi się ściągać patche. Tymczasem jak ja próbuję włączyć grę wyskakuje okienko z napisaem downloading new patch a potem przenosi mnie do okna takiego jak przy instalacji gry. Kiedy daję install program chce ściągać 3.5GB plików w wypadku zwyklego Wow-a i 2.5GB przy TBC. I teraz nie wiem czy to są te patche czy od nowa ściąga mi się klient??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale widzicie wszędzie pisze że ten patch powinien się ściągać automatycznie. Poza tym przy zwykłym WoW było 3.5gb, a teraz 2.5. Żeby ogólnie zacząć ściągać musialem w coś wchodzić a tak nie powinno być z tego co mówią inni. Nawet w instrukcji pisze że powinno się aktualizować samo po wlączeniu gry a u mnie tak nie ma ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Daj po prostu grze zrobić to co trzeba i będziesz mógł spokojnie grać. Niestety, nie jest to fajne, bo patchy od premiery WoW''a wyszło naprawdę sporo, ale według mnie warto czekać. :)

alexiej
Jasne, że można. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Jak piszesz po polsku, to pisz po polsku i nie wplataj mi jakiś nijakich słówek które do żadnego języka nie pasują. Pokazujesz tylko swoja ignorancje (a mi ciśnienie podnosisz)
Co do postaci, grę najlepiej zacząć hunterem, najłatwiej się "expi" ponieważ ma się swojego zwierzęcego towarzysza + dobry DPS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Darker - jak Ci przeszkadza to w jaki sposób piszę, to nie czytaj tego. Ignorancję pokazuję w inny sposób. Uwierz mi, ale ignorancję lepiej uskuteczniać w formie nie piśmiennej.

Dziękuję za informację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się