Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 13.09.2010 o 11:13, M1k3 napisał:

>(...)
Wybierz rasę, która ci się najbardziej podoba. Z wyglądu, z glosu, z animacji, z czegokolwiek.


No cóż to mam już taką tylko że na starym serverze... na dosyć kiepskim jeśli dobrze się orientuje.
To jest Tauren Druid i jest super;p
Zatem nordrassil czy Chormaggus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co bardziej przyda się elemental shamanowi: hit rating czy haste rating? Chciałem kupić parę rzeczy z Wintergrasp i stąd pytanie. Wszystkie różnią się zazwyczaj tymi dwoma współczynnikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może co się dzieje z serwerami battle.neta? I jak długo będzie to trwało. Próbuję zarejestrować klucz i wywala mi "An error has occurred". Gdy zmieniam region na amerykę pokazuje się informacja o przebudowie strony. Może to wpływać na rejestrację gry w europie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2010 o 17:18, LelandGaunt napisał:

Co bardziej przyda się elemental shamanowi: hit rating czy haste rating? Chciałem kupić parę rzeczy z Wintergrasp i stąd pytanie. Wszystkie różnią się zazwyczaj tymi dwoma współczynnikami.


PvP czy PvE?
zacznij od tego:
http://www.mmo-champion.com/threads/673259-*Elemental-Shaman-FAQ-(3.3)*

Hit rating dla każdej klasy jest najważniejszym statsem do momentu zdobycia hit-capu. Po przekroczeniu najczęściej jest niewiele/nic nie wart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2010 o 17:52, destro177 napisał:

Wiecie może co się dzieje z serwerami battle.neta? I jak długo będzie to trwało. Próbuję
zarejestrować klucz i wywala mi "An error has occurred".

Miałem tak dzisiaj, jak dodawałem prepaida. Po wylogowaniu się z Battle.netu i zalogowaniu jeszcze raz, nie było problemu, ale nie wiem czy to jakaś reguła. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2010 o 16:12, Gallbaroquo napisał:

Ktoś wie jakie repy znikną w Cata?

Nie zostało to jeszcze nigdzie spisane, ale to co wydaje się być pewne to:
Zandalar Tribe - ZG jako raid zniknie i stanie się zwykłą otwartą strefą do questowania.
Hydraxian Waterlords - Ich npc znikną z Azshary, co pewnie również oznacza zniknięcie ich reputacji.

Co do reszty nie mam pewności, ale biorąc pod uwagę zmiany w strefach to reszta takich niezależnych jak Argent Dawn też może zniknąć (w Plaguelands w Cata będzie Argent Crusade). Chyba praktycznie wszystkie frakcje z podstawki mogą zniknąć, ale to tylko przypuszczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Psztyczek w nos dla tych, którzy robili te reputacje dla achievów :P Wolałbym poczekać na oficjalne info, nie ma co gdybać, choć może faktycznie być tak, że przekonwertują sporą częśc na Feat of Strength... lub po prostu zostawią wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Psztyczek w nos dla tych, którzy robili te reputacje dla achievów :P Wolałbym poczekać na oficjalne info, nie ma co gdybać, choć może faktycznie być tak, że przekonwertują sporą częśc na Feat of Strength... lub po prostu zostawią wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego na pewno nie zostawią, bo jak frakcja ma funkcjonować jeśli znikną jej npc lub raid z nią powiązany. Bardziej już możliwe, że zrobią z nich Feat of Strength. W każdym razie dla mnie to ma małe znaczenie. Nabijanie reputacji od frakcji z podstawki to bardzo nieciekawe i zbyt długie zajęcie. Darowałem sobie większość z nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć Ludziska :). Od 2 dni gram w WoWa, więc wniosek, że jestem totalnym newbie. Mam taurena warriora i poszukuję kąkretnego bulidu pod "Arms", ponieważ już w to poszedłem więc będę się w tym szkolił. Mogłby ktoś mi owy podać ? Warrior pod Arms. Dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2010 o 01:20, Volvox napisał:

Czy sa jakies młode serwery WoW? Albo czy będą jakieś po premierze WoLK?


U mnie wyświetla całe 2 servery jako nowe (jeden PvP i jeden Normal, brak RP i RP-PVP). Ale od jak dawna są i jakie już tam biegają levele, trudno powiedzieć. Nic nie wiadomo o kolejnych po premierze Cataclysm (mniemam, że to miałeś na myśli pisząc o WotLK :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2010 o 17:18, LelandGaunt napisał:

Co bardziej przyda się elemental shamanowi: hit rating czy haste rating? Chciałem kupić
parę rzeczy z Wintergrasp i stąd pytanie. Wszystkie różnią się zazwyczaj tymi dwoma współczynnikami.


Wejdz na be.imba.hu i przetestuj postać - będziesz wiedział ile Ci brakuje hit rating do limitu. Nie bierz tego więcej niż wynosi ów limit.

Tyle że już za chwileczkę, już za momencik wychodzi pierwszy patch przygotowujący do Kataklizmu i cała mechanika postaci zostanie postawiona na głowie. Mają się między innymi pozmieniać statystyki przedmiotów. Może się okazać, że kupisz przedmioty z haste, a za tydzień one będą dawały plus do inteligencji. ;->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem do Wowa po 2 latach i widzę wieeele zmian - chodzi mi tu nie o buildy itp, ale o sam świat. Zmienił się król i chyba Thralla też już nie ma. Ale nigdzie nie mogę znaleźć info na temat tych zmian - ani na stronie WoWa (gdzie historia kończy się przed BC), ani na Wikii (która kopiuje strone Wowa ;(). Może mi ktoś streścic te wydarzenia, albo nakierować na źródła ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się