Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Sorry za podwójnego posta ale nie da już się edytować . Dostałem maila o treści

English speaking customers: Please refer to the start of this mail
Für deutschsprachige Kunden: Bitte beachten Sie den zweiten Teil der Nachricht
Pour les clients français: Veuillez vous rendre à la troisième partie de ce message
Para los clientes españoles: Por favor vayan al cuarto apartado de este correo
electrónico.
Русскоговорящие игроки: пожалуйста, прочтите последнее сообщение этого письма.


***Notice of Account Closure***

Account Name: WOW1

Reason for Closure: Terms of Use Violation -- Exploitative Activity: In-Game Chat
Policy Violation - Advertisement and Spamming

This account was closed because a character on the account repeatedly abused World
of Warcraft''s in-game chat system. This abuse includes advertising third party
services/websites and repeatedly spamming in-game chat channels. Abuse of this
nature pollutes chat channels shared by all players and harms the game environment
as a whole.

You may not perform activity that we consider to be damaging to World of Warcraft.
Engaging in such activity violates the World of Warcraft Terms of Use
( http://www.wow-europe.com/en/legal/termsofuse.html).

Any recurring subscriptions on this account have been suspended to prevent further
monetary charges.

For any disputes of this action or further information on Exploitive Activity,
please visit the Exploitative Activity FAQ and contact page here:
http://eu.blizzard.com/support/article/41654

Regards,

Customer Services
Blizzard Entertainment Europe
http://www.wow-europe.com/en/index.xml

Jest to absurd ,bo nie spamowałem na żadnych kanałach ! Jest jakaś szansa na odzyskanie konta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2011 o 15:04, Pateus napisał:

>
Pisz do blizza. Lub za dzwon. Aczkolwiek ban jest ewidentnie za spam.


W pale się nie mieści. A czy ewentualnie ktoś byłby mi w stanie napisać takiego maila ? Mój angielski jest naprawdę średni i nie wiem czy dałbym rade :/ . W mailu miałaby się znaleźć treści mówiąca o ewidentnym popełnieniu błędu przez nich i prośba o od banowanie konta .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2011 o 15:09, Lara_Dorren napisał:

W pale się nie mieści. A czy ewentualnie ktoś byłby mi w stanie napisać takiego maila
? Mój angielski jest naprawdę średni i nie wiem czy dałbym rade :/ . W mailu miałaby
się znaleźć treści mówiąca o ewidentnym popełnieniu błędu przez nich i prośba o od banowanie
konta .

Skopiuj to co ci napisali i dopisz cos krotko. Np:
Hi
I have a question about my account. Can you tell me how long my account will be banned? Thanks for your time reading my mail.
Your sincerely
Jan kowalski
Edit: oczywiscie dane beda konieczne:)
Edit2: jak mnie hackneli, to nie pisalem maila, tylko dzwonilem do blizza. Odzyskanie konta trwalo 10 min:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2011 o 15:32, Lara_Dorren napisał:

Czyli uważasz że to raczej nie per-ban ? A na jaki mail mam to wysłać ? Na ten co mi
napisali ?

W ramach odpowiedzi napisz. I jezeli to za spam to raczej nie powinni permowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2011 o 14:53, Lara_Dorren napisał:

(...)


Ja bym przede wszystkim zażądał dowodu w postaci czasu, miejsca i treści spamowych wiadomości. Może się dzięki temu okazać, że to ktoś inny spamował w Twoim imieniu i ze sprawy o spam zrobi się sprawa o włamanie do konta. Ew. jeśli rozpoznasz w tych wiadomościach te wysłane przez Ciebie, to będzie kwestia przekonania Blizzarda, że w żaden sposób nie miałeś nic złego na myśli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2011 o 14:46, Lara_Dorren napisał:

Kurde! Jak sprawdzić na ile ma się zbanowane konto ? Dzisiaj grałem sobie ,aż zaczęło
mnie wywalać z gry z powodu disconnectu ,to ja na upartego cały czas (raz na 1min raz
na 5min z powodu kolejnego dc) wbijałem ,bo miałem inste z jakimiś randomami . Właśnie
chciałem wejść na pograć a okazuje się że mam zbanowane konto ://. Rok temu ktoś wkradł
mi się na konto i sprawił że miałem per-bana ,teraz mam nadzieję że to ban na określoną
liczbę godzin/dni .


Kradzież konta i ktoś spamował w twoim imieniu. Disci wyraźnie wskazują na to że ktoś próbował się na ciebie zalogować w trakcie gdy byłeś w instancji. Tak właśnie gra się zachowuje gdy logujesz się, podczas gdy już jesteś zalogowany z innego komputera.

1. Upewnij się że masz czysty komputer. Jeśli nikomu nie dawałeś hasła do konta wowa, to pewnie właśnie wirusy/trojany są przyczyną wykradzionych danych i w konsekwencji bana
2. Dzwoń/Pisz do Blizza. Blizz ma już dostępny polski telefoniczny support, więc jeśli nie chcesz pisać po angielsku, może warto spróbować zadzwonić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2011 o 14:40, diablolod napisał:

cos ominelem?


Tak. Grę i tak trzeba będzie ściągnąć, tylko że teraz launcher zrobi to z automatu.

W kwestii AKTYWACJI - oczywiście trzeba mieć wszystkie klucze i dodać je do konta battle.netowego w odpowiedniej kolejności.

Jeśli chodzi o INSTALACJĘ klienta gry na PC (pierwszą lub dowolną następną po formacie, mając już aktywowane konto) - najlepiej instalować grę od razu z najnowszych płyt dodatków (WLK, Cataclysm), gdyż INSTALACJA najnowszej wersji klienta z płyt dodatku, nie wymaga instalacji podstawki (wyjątkiem jest starsze wydanie TBC).

Mając wgrane najnowsze patche nie trzeba (a nawet w przypadku starszych dodatków - nie wolno) instalować ich z płyt. Wtedy jednak trzeba się liczyć z tym, że pliki tych dodatków gra będzie musiała pobrać przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2011 o 00:54, Lara_Dorren napisał:

Dzięki , odpowiedzi jeszcze nie dostałem po ostatnim mailu ,ale mogę domyślać się że
jak zadzwonię to będę mógł rozmawiać z Polakiem ?


Wydaje mi się że tak, ale szczerze mówiąc informacje na tej stronie są niejednoznaczne. W jednym miejscu jest napisane że nie ma możliwości rozmowy po polsku, w innym że jest...

Możesz jeszcze zajrzeć tu: https://eu.blizzard.com/support/webform.xml?locale=pl_PL

Co prawda nie ma tam pomocy bezpośrednio do WoWa, ale możesz wypełnić formularz jako problem z kontem battle.net - włamanie do konta.

A tu masz numery telefonu do account and payment support: http://eu.blizzard.com/support/article.xml?locale=pl_PL&articleId=23210

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2011 o 01:07, Michal256 napisał:

A tu masz numery telefonu do account and payment support: http://eu.blizzard.com/support/article.xml?locale=pl_PL&articleId=23210

polski support zdecydowanie istnieje, z tym ze numer nielatwo znalezc. jezeli masz chociaz podstawowa znajomosc angielskiego to powinienes sie dogadac z blizzem-przyzwyczajeni sa do obcokrajowcow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z cyklu humor dnia:

LFG przydzielił mnie do grupy z 4 osobami z tej samej gildii. Wszystko szło gładko i sprawnie, a nagle po zabiciu jednego z bossów dostałem kicka jeszcze przed lootem z jego zwłok. Ta gra zaskakuje mnie z każdym dniem. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2011 o 14:14, Kadaj napisał:

LFG przydzielił mnie do grupy z 4 osobami z tej samej gildii. Wszystko szło gładko i sprawnie, a nagle po zabiciu jednego z bossów dostałem kicka jeszcze przed lootem z jego zwłok. Ta gra zaskakuje mnie z każdym dniem. ;p


nic nowego. pewnie chcieli miejsce dla kogoś z gildii. albo lamiłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2011 o 00:16, Los_Emilos napisał:

Mam problem z World of WarCraft. Gra nie załącza mi się po wybraniu postaci. Staje na ekranie logowania i nic więcej.


na wszystkich postaciach czy tylko na jednej?
Jak możesz zalogować się na inną - napisz ticket do GMa, niech ci przesunie postać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2011 o 14:54, DemoBytom napisał:

nic nowego. pewnie chcieli miejsce dla kogoś z gildii. albo lamiłeś.

Gdybym traktował tę grę poważnie, to mógłbym stwierdzić że skoro jako healer starałem się na tyle żeby nikt podczas tej walki nie zginął, to zasługuję choćby na tę 1/5 szansy na zdobycie przedmiotu. ;p

A o ile kicki widuję ostatnio nagminnie, czy o po wipe''ie, czy po pierwszej grupie mobów, to akurat z takim się od czasów wprowadzenia LFG nie spotkałem. Dlatego dla mnie to pewna nowość. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ktoś z nich czegoś potrzebował z tamtego bossa, więc woleli dać kicka dla pewności. Niestety, takie sytuacje się zdarzają. Osobiście natknąłem się tylko na tanków wychodzących po tym jak nie dropnął im przedmiot, który chcieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2011 o 14:14, Kadaj napisał:

Z cyklu humor dnia:

LFG przydzielił mnie do grupy z 4 osobami z tej samej gildii. Wszystko szło gładko i
sprawnie, a nagle po zabiciu jednego z bossów dostałem kicka jeszcze przed lootem z jego
zwłok. Ta gra zaskakuje mnie z każdym dniem. ;p


Wczoraj mieliśmy podobną sytuację, ale kick mieliśmy uzasadniony. Podczas walki z bossem, my robiliśmy DPSami 12k DPS, a hunter z puga... 4K DPS. Dostał kicka jeszcze przed lootem.

Pech chciał że akurat dropnął item hunterski. Ale faktem pozostaje że z tym DPSem 4k, ledwo ponad tankiem, nie zasłużył on na loot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się