Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 26.04.2012 o 15:30, Ziemas napisał:

a co sie dzieje jak nagle bateryjka z tego tokena siądzie? Bez mozliwosci zalogowania
sie nie mozna tego usunac i konto przepada?


Nim bateryjka siądzie to minie dobre kilka lat. Nie wspominając o tym, że wcześniej będą przesłanki o tym świadczące jak choćby słabsze wyświetlanie się numerka. Z pomocą techniczną Blizzarda można zaś się skontaktować na wiele sposobów. Jak nie poprzez zakładkę pomoc to telefonicznie. I nie ma czegoś takiego, że konto przepada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2012 o 15:30, Ziemas napisał:

a co sie dzieje jak nagle bateryjka z tego tokena siądzie? Bez mozliwosci zalogowania sie nie mozna tego usunac i konto przepada?


O ile wiem teraz do konta B.Netu można podpiąć swój nr komórkowy i z jego pomocą w dowolnym momencie zdjąć authenticator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2012 o 17:43, madej001 napisał:

witam... po zainstalowanoiu wersji engb okazało sie ze nie ma forderu AddOns...
stworzyłem folder lecz przy wypakowywaniu addonów pojawia sie komunikat
http://imageshack.us/photo/my-images/831/beztytuuqtk.png/

ktoś mi to wytłumaczy o co tak naprawdę chodzi... ?


1. Dlaczego Interface masz w folderze enGB a ten z kolei w Data? U mnie Interface jest od razu w folderze z grą.
2. Folder Addons powinien ci się chyba automatycznie stworzyć po wejściu na jakąś postać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety po nowym patchu bete MoP nadal za często crashuje. Pojawiła się opcja, żeby wygenerować bohatera na 85 lvlu i tak chciałem zrobić, ale za każdym razem po kilku chwilach pojawiała się informacja, że operacja zakończyła się niepowodzeniem. Więc czekam na kolejnego patcha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znacie przypuszczalną datę premiery MoP (może jak zwykle na podstawie długości sezonów PvP)? I czy jeśli kupię Diablo III w pudełkowej wersji po polsku, to można w będzie menu/instalatorze wybrać język gry czy trzeba specjalnie ściągać z battlenetu angielską?

PS. Account wide achievments - FUCK YEAH! O jeden powód więcej żeby wrócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2012 o 17:36, Azvar napisał:

Znacie przypuszczalną datę premiery MoP (może jak zwykle na podstawie długości sezonów
PvP)?

Sezonami można się sugerować przy normalnych patchach, ale nie dodatkach. Nie ma żadnej daty, a wszystko co otrzymasz to co najwyżej zgadywanki. Można założyć, że skoro beta nieco już trwa, to całość raczej wyjdzie jeszcze w Q3 - ot, skończy się szał D3 i nadejdzie czas na sprzedanie czegoś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2012 o 17:36, Azvar napisał:

Znacie przypuszczalną datę premiery MoP (może jak zwykle na podstawie długości sezonów
PvP)?

Prawdopodobnie wyjdzie na jesieni, jak to poprzednie dwa dodatki (poza TBC) miały w zwyczaju. Dokładniejszej daty jeszcze nie ma.

Dnia 27.04.2012 o 17:36, Azvar napisał:

I czy jeśli kupię Diablo III w pudełkowej wersji po polsku, to można w będzie menu/instalatorze
wybrać język gry czy trzeba specjalnie ściągać z battlenetu angielską?

Chyba tak jak w przypadku Starcrafta 2 - ściągasz z battle.net wybranego klienta. Na płycie raczej nie dadzą innych wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2012 o 17:56, Arcling napisał:

> wybrać język gry czy trzeba specjalnie ściągać z battlenetu angielską?
Chyba tak jak w przypadku Starcrafta 2 - ściągasz z battle.net wybranego klienta. Na
płycie raczej nie dadzą innych wersji.


Trochę szkoda by było, ja nie chcę polskiej wersji językowej, a jak już mam kupować pudełkową wersję, to ta płyta ma czemuś służyć (czytaj: zawierać angielską wersję językową). Jeszcze myślę nad tym Annual Pass do WoW, dlatego takie, a nie inne pytania :) Nie mam po co wracać do WoW na 3-4 miesiące przed premierą, ale też z drugiej strony być może bym oszczędził (a pudełko z płytą nabył np na Allegro, widywałem już takie okazje), pod warunkiem że MoP będzie sobą coś reprezentować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mój problem jest strasznie kuriozalny ale przedstawię go tutaj bo jest jakiś ułamek szansy, że ktoś z was spotkał się z czymś takim i być może jest w stanie mi pomóc.
Generalnie sprawa ma się tak, że niedawno zrobiłem reroll na rogala, ponieważ gram w WoW już 5 lat prawie i rogal teraz bardziej mi odpowiada (rogala mam ze SoR). Jest super, wszystko fajnie, zrobiłem Belfa. Ale po jakimś czasie stwierdziłem, że Undead bardziej by mi odpowiadał. Chciałem zmienić rasę, a jako że zbliżają się moje urodziny, to rzuciłem sugestie kumplom, bo na serio nic ciekawego mi do głowy nie przychodziło. Ot, luźna propozycja. Niezbyt się zapowiadało żeby mieli mi tę rasę zmienić (tutaj poinformuję, że dwóch z moich przyjaciół którzy ze mną grają znają moje hasło, ale ufam im, także spoko).
No i dzisiaj około 11 chciałem się zalogować a tutaj jest napisane, że muszę poczekać aż zmiany których zażądałem nastąpią ;o. Chwile popróbowałem, logowałem się ponownie etc. Nic. No więc wszedłem na konto, w zmianę rasy (przeczucie) no i przy wyborze postaci, piszę że zmiana rasy na rogalu jest w toku. Ok, może niespodzianka? Po jakimś czasie i naciskach żeby mieć 100% pewności okazuje się, że to żaden z kolegów, więc zbieg okoliczności niesamowity, napisałem ticket do GM no i czekam, bo postać od 11 do teraz dalej w takim samym stanie, nic nie mogę zrobić. Ktoś ma jakieś sugestie? Zastanawiam się, czy nie dać "anuluj proces" ale ludzie pisali na forum, że czasem im blokowało postać -_-. Jeżeli ktoś ma jakiś pomysł to podzielcie się, pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do ludzi posiadajacych i tankow i healerow.

Tez macie tak, zew grajac healerem trafia Wam sie non-stop grupa z ktora te 3 "nowe" hc robicie z gora 15-20 min a gdy gracie tankiem to trafia sie przyzwoity healer i dpsy w niebieszczakach bez gemow, enchantow itp a ukonczenie runu prawie ze graniczy z cudem? Tankiem tylko takie grupy dostaje... :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2012 o 22:45, DemoBytom napisał:

>[..]
Napisałeś ticketa? Czekaj na odpowiedź. najlepsze wyjście.


Napisałem ale pisze, że average wait time na odpowiedź to ponad 17 dni ;o. Sorry, ale prepaid leci, bez jaj, że mają się tak ociągać... Za coś się im płaci.
Dlatego szukam pomocy na różnych forach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2012 o 23:30, Aslan_von_Derum napisał:

Witajcie


Witamy

Dnia 27.04.2012 o 23:30, Aslan_von_Derum napisał:

Na łamach tego forum chciałem wam zaprezentować swój kanał na yt.


Ale łamy tego forum to nie jest miejsce na reklamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2012 o 18:48, Azvar napisał:

Trochę szkoda by było, ja nie chcę polskiej wersji językowej, a jak już mam kupować pudełkową
wersję, to ta płyta ma czemuś służyć (czytaj: zawierać angielską wersję językową).

Jeśli ci nie zależy na pudełku to zapewne o wiele bardziej będzie się opłacało kupno samego klucza. W przypadku Starcrafta 2 było tak, że pudełka wychodziły drożej (jakieś 179-189 zł standardowo w różnych sklepach, o co pamiętam ludzie się strasznie burzyli jakby nie zauważając, że wszystkie gry już dawno podrożały) niż klucze (149-159 w dniu premiery). W przypadku nowych gier Blizzarda płyta i tak instalacja z płyty po czasie staje się bezużyteczna, bo zawiera ona później nieaktualne pliki, z których dużą część patche nadpisują, więc to się mija z celem i za jakiś czas i tak może się już bardziej opłacać po prostu ściągnąć całą grę w najnowszej wersji niż instalować a potem dodatkowo czekać aż patche wiele rzeczy nadpiszą.

Dnia 27.04.2012 o 18:48, Azvar napisał:

Jeszcze myślę nad tym Annual Pass do WoW, dlatego takie, a nie inne pytania :) Nie mam po co
wracać do WoW na 3-4 miesiące przed premierą, ale też z drugiej strony być może bym oszczędził
(a pudełko z płytą nabył np na Allegro, widywałem już takie okazje), pod warunkiem że
MoP będzie sobą coś reprezentować.

To zależy ile będziesz grał. Moim zdaniem jeśli ktoś nie będzie miał czasu aby grać w obie te gry jednocześnie to nie ma to za bardzo sensu, skoro i tak sporo czasu z WoWa zostanie "nieprzegrane" :D Sam kupuję zresztą edycję kolekcjonerską Diablo 3, więc dla takich ludzi jak ja tym bardziej ten annual pass jest nieopłacalny. Na marginesie - do WoW może właśnie wrócę późnym latem jeśli już pandaria bedzie się zbliżać i aby zobaczyć oraz nadrobić content z Cata, którego porzuciłem po 3 miesiącach, bo wypadał słabiej niż poprzednie dodatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się