Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Heh, po ponad roku przerwy od gry Blizzard postanowił, że dobrą metodą na zachęcenie mnie do powrotu jest zbanowanie konta pod pretekstem sprzedawania konta/zawartości gry (czego oczywiście nie zrobiłem i nigdy nie zamierzałem)... A właśnie myślałem nad roczną subskrypcją dla Diablo III ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2012 o 22:45, Azvar napisał:

Heh, po ponad roku przerwy od gry Blizzard postanowił, że dobrą metodą na zachęcenie
mnie do powrotu jest zbanowanie konta pod pretekstem sprzedawania konta/zawartości gry
(czego oczywiście nie zrobiłem i nigdy nie zamierzałem)... A właśnie myślałem nad roczną
subskrypcją dla Diablo III ;)


A nie miałeś shackowanego konta? Widziałem już takie nieaktywne konto, które nagle ożyło dzięki SoR i zaczęło reklamować goldsellerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie sądze, w weekend wchodziłem na nie (mając zapamiętane hasło w przeglądarce, więc keylogger odpada) sprawdzić czy nie mam do odebrania 7 darmowych dni, bo kumpel mi oferował SoR, ale nic takiego nie było i wszedłem na nie bez problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2012 o 23:30, Azvar napisał:

No właśnie nie sądze, w weekend wchodziłem na nie (mając zapamiętane hasło w przeglądarce,
więc keylogger odpada) sprawdzić czy nie mam do odebrania 7 darmowych dni, bo kumpel
mi oferował SoR, ale nic takiego nie było i wszedłem na nie bez problemów.


A nie doladowywales konta RaF-em? Bo sie za to wzieli i sporo banow polecialo ostatnio wlasnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2012 o 13:29, Malevyn napisał:

beka z ich jezyka. co gra, tymbardziej wow moze miec wspolnego z zabojstwem ludzi ?


No jak to co. Od zawsze wiadomo ze gry mialy potezny wplyw na ludzka psychike i nastawialy ich antyspolecznie. Przykladami mozna sypac jak z rekawa. Zobacz jak sie skonczylo granie stalina i hitlera w kolko i krzyzyk. Aleksander Macedonski byl podobno zapalonym graczem w statki, Napoleon z kolei calymi dniami gral w tetrisa.
Nikt logicznie rozumujacy nie bedzie mial watpliwosci ze takie gry jak WoW, albo co gorsza CoD albo CS wychowuja przyszlych mordercow i terrorystow. Obozy szkoleniowe w afganistanie i pakistanie ponoc wykorzystuja battlefielda do szkolenia terrorystow samobojcow, IL II Sturmownik sluzyl nauce terrorystow ktorzy brali udzial na WTC.
A tak serio to trzeba zawsze znalezc winnego, a ze wiekszosc ludzi cisnie po najlzejszej linii oporu to inna bajka. Kiedys czytalem podsumowanie roznego rodzaju czystek, wojen i zabojstw i okazalo sie ze od poczatku ludzkiej historii najwiecej ludzi zginelo przez religie, oczywiscie katolicyzm zajmowal pierwsze miejsce. Moze zakazac religii? Wiem ze to nierealne ale wyobrazcie sobie o ile by spadl wspolczynnik smierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2012 o 14:09, TigerXP napisał:

Kiedys czytalem podsumowanie roznego rodzaju czystek, wojen
i zabojstw i okazalo sie ze od poczatku ludzkiej historii najwiecej ludzi zginelo przez
religie, oczywiscie katolicyzm zajmowal pierwsze miejsce. Moze zakazac religii? Wiem
ze to nierealne ale wyobrazcie sobie o ile by spadl wspolczynnik smierci.


byloby wspaniale, swiat stalby sie lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2012 o 14:09, TigerXP napisał:

Kiedys czytalem podsumowanie roznego rodzaju czystek, wojen
i zabojstw i okazalo sie ze od poczatku ludzkiej historii najwiecej ludzi zginelo przez
religie, oczywiscie katolicyzm zajmowal pierwsze miejsce.

bzdura, większość wojen i konfliktów była spowodowana walką o terytoria
ludzie nie potrzebują wyrafinowanych pretekstów do przelewania krwi

Dnia 17.04.2012 o 14:09, TigerXP napisał:

Moze zakazac religii? Wiem
ze to nierealne ale wyobrazcie sobie o ile by spadl wspolczynnik smierci.

tow. stalin postępowo do tego dążył (co mu się nawet w sporym stopniu ostatecznie powiodło) a biedaczek hitler dopiero taka akcje planował (sytuacja religijnośći nazistów nie wymagała natychmiastowej interwencji, bo byli za bardzo zajęci paleniem zwłok i rabowaniem okupowanych ziem) , brakło mu kilku lat- szkoda ;<
{nonteista}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.04.2012 o 19:09, SoieR napisał:

bzdura, większość wojen i konfliktów była spowodowana walką o terytoria
ludzie nie potrzebują wyrafinowanych pretekstów do przelewania krwi


Czy wiekszosc to bym sie klocil, choc podejrzewam ze ciezko by bylo to podliczyc. Jednak czesto i gesto nawet wojny terytorialne mialy podloze religijne.

Dnia 17.04.2012 o 19:09, SoieR napisał:

{nonteista}


I to mi sie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem, do tego tematu wyżej, o banowaniu o konta, że coś jest chyba na rzeczy. Ostatnio, wraz z nowym scrollem, ja z kumplem dostaliśmy go. I o dziwo, oboje dostaliśmy bany, oraz maile o treści "This account was closed because one or more characters were identified
exchanging, or contributing to the exchange of, in-game property (items or
gold) for "real-world" currency. (...)". Różnica? Ja dostałem kilka godzin wcześniej od niego.

Na razie to olaliśmy, bo zwyczajnie nie mamy czasu na bawienie sie w odzyskiwanie kont, ale to coś dziwnego, i czuję że więcej takich banów było w ostatnich czasach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam sie z wami nie zgadzam bo pretekst jaki kolwiek wystarczy jezeli ktos chce dostac cos cudzego. Krzewienie religi tez bylo pretekstem zachlannych ludzi. Nie wiem jak by bylo bez religi, ale jestem pewna, ze wojny i tak by byly tyle, ze z innego powodu np ideologicznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2012 o 21:41, Eilene napisał:

Ja tam sie z wami nie zgadzam bo pretekst jaki kolwiek wystarczy jezeli ktos chce dostac
cos cudzego. Krzewienie religi tez bylo pretekstem zachlannych ludzi. Nie wiem jak by
bylo bez religi, ale jestem pewna, ze wojny i tak by byly tyle, ze z innego powodu np
ideologicznego.

czyli dokładnie to co ja napisałęm lecz innymi słowami ;>

a teraz

zasadniczo nijak mnie nie interesuje co jakiś popapraniec mówi i co jakiś inne przychlasty będą powtarzać bezmyślnie- najwyżej ich wyśmieje, co niby wow''a czy inne gry (strzelanki) mi niby zabiorą? wątpliwe
a jeśli tak to od razu chce "zakazu" wszelkiego rodzaju filmów/książek/gazjetjów/spektakli/muzyki jak solidarnie mamy znosić trudy socjaldemokratycznego państwa to solidarnie, bo a nóż widelec jakiś inny obaczy coś i mu zaszkodzi- a wiadomo nie ma co ryzykować lól

bardziej mnie może nie tyle zmartwiła co "zaskoczyła" sprawa jakiegoś npc z mop bety gdzie dzikie feministki przyczepiły się do tekstu skierowanego do pań pandek coś tam że są "gorgeous" natomiast do panów pandów że są silni i wogóle- no i zaczął się temat o seksiźmie w wowie no bo już wiadomo "nierówność" traktowania płci

znaczy waaa??? fikcyjna postać zagadująca do innej fikcyjnej postaci może wywołać takie protesty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2012 o 21:11, TigerXP napisał:

Spytam sie ponownie, konta byly doladowywane rafem?

Konta doładowane poprzez RaF nie dostają bana tylko jest usuwany pozostały czas i jeśli ktoś nie ma dodanej karty kredytowej czy innej automatycznej płatności to konto wchodzi w stan Frozen - więc to na pewno nie ten powód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.04.2012 o 22:58, SoieR napisał:

czyli dokładnie to co ja napisałęm lecz innymi słowami ;>

To przepraszam:). Wielu ludzi na roznych forach obraza religie traktujac je jako jedyny powod niesczesc na swiecie dlatego troche sie obruszylam.

Co do calej akcji feministek, pierwsze slysze:D. Mnie feministki nie interesuja bo one nie sa do konca normalne. Przeginaja pale w druga strone i tyle.

Dzis sie ucieszylam informacja o becie w spamie, ale to tylko spam chyba bo sprawdzilam konto i nie ma zadnej informacji pod zakladka z grami. Mejl tez byl podejrzany jakis choc sama tresc oczywiscie wzorcowa;). Moze sprawdze konto jescze wieczorem tak na wszelki wypadek w koncu mam Annual Pass i czekam na invite...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2012 o 08:21, Eilene napisał:

/ciach/

Ja dostęp do bety MoP mam od ponad tygodnia: do dnia dzisiejszego udało mi się AŻ raz dostać do gry, stworzyć postać i zatrzymać się na jednym queście, bo ludzi do jego skończenia było multum - po 10 minutach stania i próbowania jego oddania olałem sprawę. Od tamtej pory każda próba zalogowania się na którykolwiek serwer bety kończy się DC, więc sprawę olałem. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2012 o 09:01, Pajonk78 napisał:

> /ciach/
Ja dostęp do bety MoP mam od ponad tygodnia: do dnia dzisiejszego udało mi się AŻ raz
dostać do gry,

Slyszalam o tych problemach. Ja zamierzam wchodzic o nietypowych porach i nie jakos specjalnie duzo. Tak chciala bym troche popatrzec jak te pandy wygladaja w akcji itp. Swoja droga dziwne, ze Blizz nie zalatwia problemu przeciez ich reputacja ucierpi na tym. Juz ucierpiala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się