Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 15.12.2005 o 19:00, Szyszek napisał:

jaką klasą radzilibyście mi grać? Bo zastanawiam się nad łowcą ale niewiem czy jest zbyt dobry.

Każda klasa jest dobra ;) Zagraj sobie Orkiem Łowcą na serwerze Venture CO. bo są tam potrzbni (wolne miejsca). A dlatego ork bo ma premie dla zwierzaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2005 o 19:45, Szyszek napisał:

A czy kiedy będę miał ludka z hordy będę mógł potem założyć nowego z przymierza?

Tak ale na innym serwerze. NIe na tym samym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2005 o 19:03, WoWmen napisał:

> jaką klasą radzilibyście mi grać? Bo zastanawiam się nad łowcą ale niewiem czy jest zbyt
dobry.
Każda klasa jest dobra ;) Zagraj sobie Orkiem Łowcą na serwerze Venture CO. bo są tam potrzbni
(wolne miejsca). A dlatego ork bo ma premie dla zwierzaka.


Która daje nie zauważalną różnicę -.- Jedyne skille w hordzie, które mają znaczenie to Will of the Forsaken i War Stomp tak na prawdę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2005 o 20:27, Sth`Devilish napisał:

Która daje nie zauważalną różnicę -.- Jedyne skille w hordzie, które mają znaczenie to Will
of the Forsaken i War Stomp tak na prawdę...

Ale najlepsza rasa jak dla huntera. Z tym że jedyne użyteczne to Stomp i Will się wpełni zgadźam. Bo ten skill trola który daje powiększone dmg podczas walki jest troche bezużyteczny bo najpierw trzeba oberwać krytykiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2005 o 19:48, WoWmen napisał:

> A czy kiedy będę miał ludka z hordy będę mógł potem założyć nowego z przymierza?
Tak ale na innym serwerze. NIe na tym samym.


Jeżeli zalozyles postac z Hordy na serwerze Normal, bedziesz mogl takze zalozyc z Przymierza.
Ale serwery PVP to co innego. Na jednym serwerze pvp moga pyc postaci tylko z Hordy, lub tylko z Przymieza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2005 o 22:01, Szyszek napisał:

I mam jeszcze pytanie na jakich światach gracie? (chciałbym wiedzieć gdzie dużo Polaków)


No Gra też sporo na Vashj to serwer PvP i Venture Co. to serwer RPPvP:) Są tam duże gildie po stronie hordy:) Osobiście polecam ci Venture Co. Bo jest to całkiem nowy serwer i nie ma tam aż tak bardzo przypakowanych postaci:) No i towarzystwo jest fajne:) Polacy ci z pewnością pomoga:) Nie polecam natomiast Burning Legiona.. To stary serwer i jest tam masa przypakowanych postaci.. Nie mówiąc o tym by dostać jakieś wyższe rangi.. Tam jest nabite tyle honru że o prawie nie możliwe dla początkującego by zdobyć jedną z wyrzszych rang;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2005 o 21:43, Szyszek napisał:

Ok. A normal jest non-pvp?


Tak (podobnie jak RP)


Skoro juz wszysyc polecali serwery PvP i PvPRP to dodam, ze na serwerze Normal najwiecej polakow gra na Doomhammer, a na RP = Argen Dawn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2005 o 22:01, Szyszek napisał:

I mam jeszcze pytanie na jakich światach gracie? (chciałbym wiedzieć gdzie dużo Polaków)


Zapraszamy na serwer Draenor po stronie sojuszu,
mamy w 100% polską gildię Husaria, okolo 70 członków,
jeśli chodzi o rangi to na naszym serwerku da się powalczyć, na szczycie jest spora rotacja, jedni kończą z PvP inni zaczynają itd.

możesz kontaktować się ze mną (Biniek), jestem zazwyczaj po 21.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z WoWem. Gram na Deafians Brotherhood po stronie Hordy.
Moja konfiguracja sprzętowa:
ATI Radeon 9000 Pro
256 RAM
Athlon XP 2100+
Windows XP

A problem jest taki. Gram sobie i nagle mam kompletną zwieche kompa. Musze resetować. Z początku to nie było uciążliwe bo grałem spokojnie z 2-3 godzinki i dopiero miałem coś takiego no to robiłem reseta i dalej grałem. Ostatnio jednak nie mam jak grać bo mam totalną zwieche po około 5-10 minutach. Czego to może być wina? Napewno nie chłodzenie bo niedawno zmieniłem coolery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dość mało Mam-u jak na WoWa. Być może Jesteś w jakiejś stolicy lub koło miejsca gdzie skupia si ę wiele graczy i to może być przyczyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chodzi o to, że wokół mnie są jak już tylko stworki i jestem w Barrers niedaleko XR, albo pod TB. 256 mam w chipsecie dodatkowo systemowy RAM co w sumie daje mi coś koło 550MB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2005 o 10:10, yoshi-1 napisał:

Właśnie chodzi o to, że wokół mnie są jak już tylko stworki i jestem w Barrers niedaleko XR,
albo pod TB. 256 mam w chipsecie dodatkowo systemowy RAM co w sumie daje mi coś koło 550MB.

Nie zbyt wiem co to za lokacja bo TB jest troche dalej od xR ;) Akurat ram systemowy nie jest za wydajny. To być może jesteś koła jakiejś oazy bo tam chodzi pełno potworków Centaurów więc z powodu ich ilości może Ci się zawieszać. Zobacz w procesach systemowych czy nie masz jakiś procesów śmieci które spowalniają gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2005 o 10:21, yoshi-1 napisał:

TB czyli Thunder Bluff gram Taurenem.
W procesach już sprawdzałem i wszystko jest OK. Zapomniałem dodać, że format niczego nie zmienił
:(

Wiem co to TB :P Tylko napisałeś że obok xr pod TB :P i to brzmiało bez sensu. To może nowsze sterowniki do radka? skoro format nic nie dał ro tylko Ram/Sterownik. Ważne byś miał 10% wolnego miejsca na dysku zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się