Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 16.12.2005 o 10:35, yoshi-1 napisał:

Wolne miejsce 55%
Stery są najnowsze.
Ale nawet jak stworze sobie nową postać to po tych 5 minutach mam zwieche :(
Tam jest napisane "albo" ;)

Po pierwsze napewno za mało ramu.

Bo drugie jakie masz łącze i na jakim serwerze grasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łącze nie jest TePeski. Tu gdzie mieszkam jest kilka firm dostarczających intertnet i jestem abonentem jednej z nich. Oni nie kożystają nawet z kabli TP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2005 o 12:51, yoshi-1 napisał:

Łącze nie jest TePeski. Tu gdzie mieszkam jest kilka firm dostarczających intertnet i jestem
abonentem jednej z nich. Oni nie kożystają nawet z kabli TP.


Od nieco ponad tygodnia uzytkownicy TPSA maja bardzo duze problemy z gra na nowych serwerach (w tym Defilas)

PS. Oni moga korzystac z Polpaka tak jak TPSA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2005 o 13:54, yoshi-1 napisał:

To na jakim powinienem serwerze sprobowac?


Spradz na jakims starym.. np Doomhammer

PS. Ale z ta iloscia ramu to czasami moze byc baaardzo ciezko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2005 o 14:07, yoshi-1 napisał:

A można przenieść jakoś postać?


Nie..
Jesli nadal masz problemy to chyba jednak bez wiekszej ilosci RAM sie nei obejdzie. (PS. Kto ci taka konfiguracje komputera zaproponowal?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam podobny problem na serwerze Chrommagus i Dentarg. TEzmnie sie zawiesza cos jakisz czas (przewaznie co kilka godzin) az musze srestartowac, wiem tylko ze to napewno wina zbyt malej ilosci ramu nie jest bo mam 1 GB :-). Fakt ze juz sie do tego zonka przyzwyczailem, ale probowalem naprawde wszelkie metody mi znane i nic to nie dawalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiele osób pisze, że owe zwieszki to kwestia braku ramu. Ja mam Durona 800, doskonałą kartę graficzną GeForce2MX, Win 98 i 384 mega ramu i nic mi się nie wiesza. Co najwyżej przycina w stolicach i przy lataniu, ale ogólnie da się grać. Fakt że 384 to nie 256. Ja bym powiedziała, że te problemy to może być nieśmiertelna kwestia sterownikow karty graficznej, bo jak wiadomo każda gra wymaga innych. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny sprzęt tyle że Athlona 1Ghz ;) i tylko w stolicach i na AV mam problemy ;). Jade na pra starych sterownikach bo tylko przy nich mam najlepsze osiągi. Na nowych totalnie szwankuje :/ wkońcu karta ma w dodatku 32mb xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ma GF fx5900XT i czestotliwosc zawieszek zalezy mi od sterownikow. Im nowszy tym czesciej sie zawiesza. Fak faktem ze zawiesza sie na wszystkich ale najrzadziej na tych starszych np.77.77 itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2005 o 14:44, Volvox napisał:

Jesli nadal masz problemy to chyba jednak bez wiekszej ilosci RAM sie nei obejdzie. (PS. Kto
ci taka konfiguracje komputera zaproponowal?)


Mój komp ma 4-5 lat i sam go składałem. W tedy to był dobry sprzęt i jakby tych kilka lat temu wyszedł WoW wątpię, żebym miał jakieś problemy. Teraz zastanawiam się jeszcze nad zmianą grafy i dodaniu RAMu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koniec Lagow! Wykonalem juz 2. questy na Winter Veil, przyniesc ciastka mikolajowi i dowiedziec sie wiecej o mikolaju. Tylko gdzie dostac q o balwanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się