Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Witam, jeżeli ktoś zamierzagrac w WoWa na dniach, lub ma zamowiona gre i nie moze sie na nia doczekac to mam do oddania kod dzieki ktoremu bedzie mogl sobie pograc w gre przez 10 dni zanim dotrze ze sklepu. wiecej informacji pod nrem GG 1150637 lub mailem r4dko@o2.pl.

pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2005 o 23:18, tipu7 napisał:

Niedługo kupie sobie wowa i chciałbym wiedzieć czy granie orkiem warlockiem na jakimś serwerze
PvP się opłaca


A czemu nie? W czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2005 o 17:45, Ferilas de Rienne napisał:

Chce wrócić do WoW''a.. tym razem na serwer PvP.. jakieś sugestie na build PvPowego maga??

http://www.wow-europe.com/en/info/basics/talents/mage/talents.html?0050505122000000000000000000005050231020501331 PvP build dla frost maga. Teraz link może nie działać bo strona główna znowu leży x]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2005 o 17:04, Stwór napisał:

> Niedługo kupie sobie wowa i chciałbym wiedzieć czy granie orkiem warlockiem na jakimś
serwerze
> PvP się opłaca

A czemu nie? W czym problem?

Bo myślałem, że dla warlocka opłaca się np. byś człowiekiem bo w jakimś mieście lepsze warunki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orkiem się opłaca ponieważ włanczając skilla rasowego zadajesz większe dmg :)
Ps. Jeśli się nie myle skill orków dodaje +x% dmg i zmniejsza skutki leczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2005 o 18:47, WoWmen napisał:

Orkiem się opłaca ponieważ włanczając skilla rasowego zadajesz większe dmg :)
Ps. Jeśli się nie myle skill orków dodaje +x% dmg i zmniejsza skutki leczenia.

(nie mam tej gry, ale zrozumiałem) dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh sorki że napisałem taki językiem ;) ale dobrze że zrozumiałeś ;) by nie było na 100% niedomówień.
Skill rasowy - każda rasa ma swoją unikatową zdolność np. Tauren Bojowe Stąpnięcie które ogłusza na 2s a tą umiejętność co napisałem powyżej. Daje Ci na 30s albo 1min powiększone obrażenia od czarów lub obrażeń w zwarciu ale jednocześnie obniża ilość pk. życia uleczonych przez czary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2005 o 18:47, WoWmen napisał:

Orkiem się opłaca ponieważ włanczając skilla rasowego zadajesz większe dmg :)
Ps. Jeśli się nie myle skill orków dodaje +x% dmg i zmniejsza skutki leczenia.


Chyba to nie ta bajka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2005 o 17:45, Ferilas de Rienne napisał:

Chce wrócić do WoW''a.. tym razem na serwer PvP.. jakieś sugestie na build PvPowego maga??


Jak chcesz zrobic nowego maga to polecam droge do 60 poz ogrzewac sobie talentami do ognia. Max dmg liczy sie najbardziej (szybciej sie wtedy awansuje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2005 o 19:22, Volvox napisał:

Chyba to nie ta bajka :)

A no teraz patrze że to dodaje siłe :D Cały czas mi się myli z tym buffem a AB :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam, że Arcane jest niezbędny.. i to chyba tak do Presence of Mind, wydaje mi się przydatne.. Fire to rzeczywiście damage i niezłe AoE ale frost chyba na PvP przydaje się ze względy na spowolnienia, pancerz i zamrożenia.. nova itp. (w tej chwili zasdtanawiam się też czy wiem co mówie). Cholera może jednak zaczekam do matury z tym powrotem do WoWa, bo z tego co pamiętam to to niebezpieczne dla czasu było :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.12.2005 o 12:48, Boneles napisał:

eee... tylko ze devilish jest chyba w hordzie:P zreszta jak ktos wchodzi na arene to chyba
musi sie liczyc z tym ze bedzie musial sie bronic:P


A jezeli tak to sorry... machnalem sie;)
(Ta wrodzona orkowska nienawisc do Alliance...:])

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe przez 1 godzinkę sobie grałem [rzed chwilką.. I pierwszy raz od patcha mogłem normalnie pograć.. Cieszy mnie to:) W Orgrimmarze w Ah miałem 13-220 latency:) czyżby chwilowe szczęście? A może uporali się z problemem:) Okaże się jutro:) Ja znów zagram:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2005 o 22:35, T34 napisał:

A jezeli tak to sorry... machnalem sie;)
(Ta wrodzona orkowska nienawisc do Alliance...:])


hehe przynajmniej szczery Ja tam tylko nie znisze widoku długowłosych, gładkolicych, bleeeeee.
Stosunek do ludzi i tych kurdupli co im czapki ledwo z trawy wystają mam obojętny, natomiast kraasie szanuje za rzemiosło kowalskie.
A Devilish jest Hordziakiem aczkolwiek lekko wysuszonym.

A co do areny to skoro ktoś włazi na nia i widzi kilku przeciwników tym bardziej z "??" to robi to na wałsne ryzyko. Sam miałem niezły ubaw jak któegoś razu poszedłem sobie solo o 3 w nocy (AD) i o dziwo było pusto, ale coś mi nie pasowało wiec profilaktycznie wrzuciłem sobie tarcze z trinketa Argetów podhcodze do skrzynki tu wpada 4 kolesi z aliancu na 35-40 lvl i w pierwszym momencie staneli jak wryci bo warior w bąbelku to dziwny widok po czym ruszyli do ataku. Ta chwil ich zwątpienia dała mi mozliwość zgarniecia skrzynki, po czym poszło bers.rage, whirlw, cleave 2x i poszedłem sobie. Ne wiem co chcieli osiagnać ale dosyć czesto widze jak kolesie 10,20,30 lvl nizej włążą na arene i dostają baty. Pytanie tylko czy to głupota czy może konkurs kto zgine od jednego ciosu.
Są pewne miejsca gdzienie ma przebacz nie ważne jaki wróg ma lvl. Na alteracu też nieraz ganiają mnie 51 i co też mam sie nad nimi litować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiesz może liczą że w paru ubiją 60lvl :P Ja mam niezły ubaw na takich bo robie frost nove i crone i prawie wszyscy po tym padają ;) A żeby nie tracić manny to dobijam trinketem Rammsteina ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2005 o 14:59, mic02 napisał:

Jakie jest i was ms? Czy to tylko ja nie moge czly czas grac.?


Na wszystkich nowych serwerach od prawie tygodnia bardzo ciezko sie gra. Poczatkowo byly to problemy ludzi majacych lacza TPSA, ale w tym tygodniu coraz wiecej ludzi ma problemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, trochę głupawe pytanie ale zadam je.. Zastanawiając się nad wariacją na temat maga arcane/frost.. doszedłem do tego, że musze dokonac wyboru pomiędzu.. Presence of Mind i Ice Barrier :P.. rozumiem, że jest to zalezne od stylu gry - bardziej ofensywnego/ defensywnego, ale czy jakiś doświadczony mag mógłby mi odpowiedzieć na noobowe pytanie - co bardziej użyteczne?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ice Barier jest owiele lepsze. Frost Mag nie potrzebuje aż tak bardźo instant spelli jak fire. Bo fire posiada Pyro (6s cast). A Ice Barier jest bardźo dobre bo absorbuje dmg i jednocześnie nie przerywa castowania. Dobre jest też to że Mana shield + Ice barier Tworzy ochrone przed ponad 1.5k dmg i jednocześnie daje Mana Shieldowi także to że nie ma przerywania czarów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się