Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 27.01.2008 o 10:10, L33T napisał:

lol a od kiedy shami na enchanced nie radził sobie w pvp? o.O


No dobra, w pvp jeszcze (choć słyszałem różne opinie). Czemu niektórzy mówią że teraz szaman nadaje się tylko do leczenia, a i tak przy większej grupie nie ma to znaczenia czy wybiorą szamana czy inną leczącą klasę. Generalnie szaman kiedyś był o niebo lepszy. A jak wezmą mnie na jakąś instancje to od razu leczenie, totemy ;/ Ale i tak dobrze że szaman nie jest jeszcze do końca zepsuty :) Pytanie stąd że zastanawiam się czy nie będę później żałował... Słyszałem też że blizz nie lubi hybryd, przez co szammy jest na dość niskim poziomie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2008 o 12:43, MateoKiszlo napisał:

Ile obecnie wynosi abonament ?

12 euro miesięcznie. Jeżeli będziesz kupował pakiety 2,4,6 miechów masz o 5,10,15 % taniej. np. miech kosztuje 60 zł ale 2 miechy pre paidem 110 żł czyli po 55zl wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu niektórzy mówią że teraz szaman

Dnia 27.01.2008 o 11:38, marcin1930 napisał:

nadaje się tylko do leczenia, a i tak przy większej grupie nie ma to znaczenia czy wybiorą
szamana czy inną leczącą klasę.


Akurat to ma znaczenie - shaman akurat nadaje się bardzo dobrze do leczenia raidu ( chain heale - czy jak się to piszę ) naprawdę ułatwiają grę. Odnawianie many też się przydaje wszytkim. Takie jest moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2008 o 19:36, SoieR napisał:

> > Pewnie że są.
> A mozesz powiedziec na jakim lvl i gdzie np.?? tak na 20-30 lvl
np. przed wejsciem na wsg, ab, av

Co to jest av ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taak blizz bardzo nie lubi hybryd, tylko... nie wiem czy wziołeś pod uwage to że wbrew pozorom hybrydy to nie tylko szaman, paladyn i druid ale i: warr - tank/dps, priest - healer/dps, lock/hunt - "tank"/dps,
więc jakby nie patrzeć to nie hybrydowymi klasami są tylko mag i rogal krórzy potrafią tylko zadawać obrażenia i cc, a i oni mają jak każda inna klasa 3 drzewka do wyboru którymi "określają" tylko jak chcą to robić.

Dlaczego misisz stawiać totemy hmm... trudne pytanie.... hmm... popatrz na skillbar...
- no dobra nie będe taki.... powiem ci... bo twoje umiejętnośći są związane głównmie z totemami, tak jak paladyna z pieczęciami/wyrokami oraz błogosławieństwami, a takich "samodzielnych" skili to macie (strzelam) po 10? oczywiście z wliczeniem healów. Więc nie rozumiem co złego widzisz w tym że ludzie z party/raidu każą ci stawiać totemy, nie chcesz nie musisz- dostaniesz kicka i po sprawie bo "autoattacku" nikt trzymał nie bedzie.

@Tieru
Alterac Valley- ale bardziej popularna nazwa to AFKvalley ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To albo nim mało grałeś albo wcale, shami na enchanced robi za dps i nie wiem gdzie grasz ale np na US nikt nie mówi że shami to tylko leczenie. No sry ale wole jak idzie ze mną ktoś kto ma resa częściej niż raz na 1h (drut) lol więc chyba dopiero zaczynasz grać bo coś słabe masz rozeznanie w party, powodzenia jak dla ciebie nie ma znaczenia kto leczy np w S-Lab przy drugim bossie O.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2008 o 21:44, DragonLord napisał:

> ale... To Primal Shadow jest coś warte?
Z tego, co pamiętam u mnie Shadow 16-18g, Water 18-20g, Fire 20-22g.


Hmm, czyli chyba coś się zmieniło... Bo jak ostatnio grałem to Primal Shadow godziło za marne grosze (tak mało, że nawet nie było się co fatygować na AH). Na wowhead.com widzę też, że ograniczono droprate. Miło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A który z totemów shamana najbardziej przydaje się dla tanka? Dla mnie osobiście najbardziej odpowiada windfury - nie ma jak dodatkowy rage ktory = dodatkowy threat.

A z tych dodatkowych to jeszcze tremor bardzo przydatny na moby z fearem oraz STR. Agi jest wykluczone chyba niuestety ale tródno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno zacząłem grać w Wowa. Mam Blood E. na 20 lvl(warclock). Mam do wykonania quest zlecony przez Warclock Trainera- Hearts of The pure. Zupełnie nie wiem skąd mam te itemy wziąść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2008 o 17:17, zoltriks napisał:

Niedawno zacząłem grać w Wowa. Mam Blood E. na 20 lvl(warclock). Mam do wykonania quest zlecony
przez Warclock Trainera- Hearts of The pure. Zupełnie nie wiem skąd mam te itemy wziąść.



"Dalin''s Heart: South Silverpine Forest south of Pyrewood Village at Greymane Wall. All the way to the left side of the wall.

Comar''s Heart: Come into Wetlands from the north. As soon as it changes to Dun Modr look to the right (before the actual village part). "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To "studio" robi niezłe parodie piosenek (powiedziałbym że nawet lepsze od orginałów ;P), ale nabijanie sie z paladyna za jego "gejowatość" "z ust" belfa wygląda co najmniej dziwnie ;P aha i od ally to niech sie odwalą bo w hordzie są lepsze okazy nubów i do tego przeważnie belfy ;)
PS: obejżyjcie jeszcze ten filmik o magu i wotlk (dk) też ich "produkcji", raczej mało śmieszne ale z przesłaniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2008 o 14:22, L33T napisał:

To albo nim mało grałeś albo wcale, shami na enchanced robi za dps


Jak prowadzony shaman jest lepszy do levelowania - elemental czy enchanced? I jaki jest najlepszy na 70lvl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

masz w comentach podane cordy czego chcesz jeszcze ? żebym zrobił ten quest za ciebie ?

@Yamamoto
do levelowania elemental, na 70 wg potrzeb w gildi albo resto albo encha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się