Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 29.01.2008 o 11:20, L33T napisał:

to wdł. ciebie optymalny build ?
powiem tak preferuje rozgrywkę solo - wiem to nie gra solo - ale nie latam jak na razie w kupie mam 30 lvl - później się to zmieni pewnie z konieczności (a do pvp - też się taki układ nadaje ? )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak poczytalem i postanowilem wypowiedziec sie w kwestii hunta. Gram nim od roku i tylko pve bo pvp nienawidze.
Jesli chodzi o dps takiego hunta to ostatnio np na Gruulu bylem 1 w dps i wyprzedzilem wszystki magow lockow szamanow itd. wiec hunter dps ma swietny (jestem MM/Surv).

W sprawie peta to jesli ktos nie jest BM ( bo w koncu pet u niego to podtsawa) to po co ma uzywac kogos kto zrobi 3k dmg i zginie od aoe bossa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to gratuluje, tylko że w dps hunta przegoni feral druid i warlock jeśli nie to lock nie umie grać.

podepnij swój profil z armory :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 13:31, L33T napisał:

No to gratuluje, tylko że w dps hunta przegoni feral druid i warlock jeśli nie to lock nie
umie grać.

Skąd ty się urwałeś? BM Hunter to czołowy DPS rajdowy. Żeby daleko nie szukać:
http://wowwebstats.com/5ow3y3ehq2qp1?s=16832-17097&m
Nic niezwykłego, ale widać, że sobie radzi. Fakt, że rogale bez szamana, więc przegoniliby go, ale i tak przyzwoicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na us mało i to bardzo mało ludzi gra huntem aż tak ich nie potrzebujemy, za dps robią magowie, sh prist, lock, shamy ench, druid feral.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 14:44, L33T napisał:

na us mało i to bardzo mało ludzi gra huntem aż tak ich nie potrzebujemy, za dps robią magowie,
sh prist, lock, shamy ench, druid feral.

Czym się różnia US hunterzy od europejskich? Klasa jest wszędzie taka sama i wszędzie może być czołówką DPS, więc nie wiem, czemu wyskoczyłeśz tym, że ferale powinni robić więcej niz hunterzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 12:46, TheDoc napisał:

Tak poczytalem i postanowilem wypowiedziec sie w kwestii hunta. Gram nim od roku i tylko pve
bo pvp nienawidze.
Jesli chodzi o dps takiego hunta to ostatnio np na Gruulu bylem 1 w dps i wyprzedzilem wszystki
magow lockow szamanow itd. wiec hunter dps ma swietny (jestem MM/Surv).

W sprawie peta to jesli ktos nie jest BM ( bo w koncu pet u niego to podtsawa) to po co ma
uzywac kogos kto zrobi 3k dmg i zginie od aoe bossa.



Zmień build na coś takiego:

http://www.wowhead.com/?talent=cebM0xxRwuVoVxbRV

Możesz ewentualnie zamienić Imp. Revive Pet na Imp. Mend Pet. Ja mam bonus za 2 części t5, więc Imp Mend mi jest zbędny.

Gwarantuje, że wyciągniesz jeszcze większy DPS niż w tym buildzie co masz. Ja przy sprzęcie takim sobie ( 1800 AP, 30% cirta) na Teronie w BT jestem w stanie wyciągnąć około 1450 DPS''u co myślę jest niezłym wynikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 17:11, -Elk- napisał:

Zmień build na coś takiego:

http://www.wowhead.com/?talent=cebM0xxRwuVoVxbRV

Możesz ewentualnie zamienić Imp. Revive Pet na Imp. Mend Pet. Ja mam bonus za 2 części t5,
więc Imp Mend mi jest zbędny.

Gwarantuje, że wyciągniesz jeszcze większy DPS niż w tym buildzie co masz. Ja przy sprzęcie
takim sobie ( 1800 AP, 30% cirta) na Teronie w BT jestem w stanie wyciągnąć około 1450 DPS''u
co myślę jest niezłym wynikiem.



<owie ze nigdy nie zmienie na BM bo nie nawidze tego a dps robie i tak swietny pod MM. Juz predzej zrobilbym sie full Surv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 18:13, TheDoc napisał:

> Zmień build na coś takiego:
>
> http://www.wowhead.com/?talent=cebM0xxRwuVoVxbRV
>
> Możesz ewentualnie zamienić Imp. Revive Pet na Imp. Mend Pet. Ja mam bonus za 2 części
t5,
> więc Imp Mend mi jest zbędny.
>
> Gwarantuje, że wyciągniesz jeszcze większy DPS niż w tym buildzie co masz. Ja przy sprzęcie

> takim sobie ( 1800 AP, 30% cirta) na Teronie w BT jestem w stanie wyciągnąć około 1450
DPS''u
> co myślę jest niezłym wynikiem.
>


<owie ze nigdy nie zmienie na BM bo nie nawidze tego a dps robie i tak swietny pod MM. Juz
predzej zrobilbym sie full Surv.


Full surv to jak masz 800 agility unbuffed :)

Zresztą Twoja broszka :) W gildiach endowych hunter MM miałby nikłe szanse na slota w raidzie. Hunter BM daje super buffa +3% do dmg, co jest imba dla magów i locków, a hunter survival daje Expose Weakness, które jest imba też, duże lepsze od TSA :)

Btw, duże liczby nie oznaczają dużego DPSu :) Dlatego hunter BM > hunter MM pod względem DPS''u. Hunter surv robi DPS ciut słabszy do MM, ale daje dużo więcej raidowi. Jest pure support dla meele DPSu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2008 o 19:08, L33T napisał:

@Yamamoto do levelowania elemental, na 70 wg potrzeb w gildi albo resto albo encha.


Nie wiem jak się szybciej leveluje, ale zdziwiła mnie Twoja odpowiedź, bo na wszystkich "leveling guild''ach" polecali enha na początek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 16:16, L33T napisał:

u nas hunter to marny procent grających na eu non stop spotykałem jakiegoś.

I niby dlatego mają robić mniej DPS niż ferale? Przedziwna logika, chyba, że sumujesz wszystkich z danej klasz, i wychodzi 1-2 vs 0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 19:25, Yamamoto napisał:

Nie wiem jak się szybciej leveluje, ale zdziwiła mnie Twoja odpowiedź, bo na wszystkich "leveling
guild''ach" polecali enha na początek.

Zależy co rozumieć przez "początek", do Windfury, Enhancement nie zachwyca, a zaczyna być dobry od 40 levela jak dostaje Dual Wield. Przedtem zasadniczo nie ma różnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie załatwiam sobie World Of Warcraft wraz z dodatkiem Burning Cursade i już pewnie w weekend będę w niego popinał na jakimś prywatnym serwerku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 22:40, Małko93 napisał:

Właśnie załatwiam sobie World Of Warcraft wraz z dodatkiem Burning Cursade i już pewnie w weekend
będę w niego popinał na jakimś prywatnym serwerku :D


nie potrzebnie to powiedziałeś...:/ nie toleruje się tu piractwa za bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 22:40, Małko93 napisał:

Właśnie załatwiam sobie World Of Warcraft wraz z dodatkiem Burning Cursade i już pewnie w weekend
będę w niego popinał na jakimś prywatnym serwerku :D


Rozumiem ze zdajesz sobie sprawe z tego ze granie na prywatnych serwerach jest nielegalne?

PS. A poza tym privy to strata czasu. To tak jakby miec radosc z posiadania najnowszego modelu mercedesa (ale bez drzwi, siedzen, elektroniki i silnika).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się