Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 26.04.2008 o 12:29, DemoBytom napisał:

a ja tak z innej beczki.. może mi ktoś wytłumaczyć co to jest to całe resilence? Bo co
jakiś czas o tym słyszę tak w WoW jak i na forach a za wała nie umiem zczaić o co kaman
o_O''


Jest to taki współczynnik, który zmniejsza szansę trafienia krytycznego w ciebie oraz zmniejsza dmg krytów, a także zmniejsza dmg od periodical dmg. I tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 12:28, mic02 napisał:

Kiedyś na expert i artistan ridnig nie było discounta z reputacji, ale teraz z 2.4 wprowadzili
kolejne 5% do każdego poziomu reputacji, więc mam pytanie, czy aby mieć epiczną latajkę
trzeba płacić 4250 z revered, czy ciągle 5k?

5k. Latacze nigdy nie były połączone z żadną reputacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 13:34, Diakon22 napisał:

Ogólnie resilance zepsuło całą przyjemność z pvp, nie liczy się teraz skill a kto ile
ma resi.

Bzdura! Na bg owszem, ale na "pro" arenie (tak powyżej 2k rating) gdzie każdy ma full vengeful + non set epic z s3 liczy się właśnie skill, bo resilience i gear każdy ma taki sam (zależy od klasy, gemów, ale w przedziale 440-490 resi się jest :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 12:41, Latniak napisał:

Jest to taki współczynnik, który zmniejsza szansę trafienia krytycznego w ciebie oraz
zmniejsza dmg krytów, a także zmniejsza dmg od periodical dmg. I tyle...


A także ilość pochłoniętej many przez spelle drainujące :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O tym właśne mówie, teraz epiki są powszechne, kiedyś nie mając epików posiadając skilla mogłes wygrać z gościem całym we fiolecie i to śiwadczyło o zdolnościach teraz nie ma na to szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu znowu nie masz racji :P Kiedyś jak się miało tier2 z PvE to się było KIMŚ na bg i w pvp ^^
Ale fakt - dzisiejsza łatwość zdobycia (solo) epików sprawia, że ludzie nie potrafią grać w grupie i potem rób z takimi MgT normal... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram krasnoludem 23 lvl dzisiaj rano się wylogowałem na plaży teraz się loguje i mój krasnolud jest nieżywy pod wodą i najgorzej że nie mogę się odrodzić ???


Co teraz można zrobić ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. od niedawna znowu zaczlaem grac w wowa po paru miesiacach przerwy ;] teraz juz takich przerw nie bedzie ii zamierzam juz dluzej pograc. gram frostmagiem mam 69lev zaraz dobije 70. poki co zadnego epika ;] mysle troche pvp wiec bg. zadne raidy itp bo nie jestem w gildi. czy ten set gladiatora bo mysle na niego zbierac jest dobry czy z bg moge wytrzasnac cos lepszego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 16:45, ryciu6 napisał:

Gram krasnoludem 23 lvl dzisiaj rano się wylogowałem na plaży teraz się loguje i mój
krasnolud jest nieżywy pod wodą i najgorzej że nie mogę się odrodzić ???


Co teraz można zrobić ???



Czy ktoś morze mi pomóc ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 17:20, Dominix napisał:

Witam. od niedawna znowu zaczlaem grac w wowa po paru miesiacach przerwy ;] teraz juz
takich przerw nie bedzie ii zamierzam juz dluzej pograc. gram frostmagiem mam 69lev zaraz
dobije 70. poki co zadnego epika ;] mysle troche pvp wiec bg. zadne raidy itp bo nie
jestem w gildi. czy ten set gladiatora bo mysle na niego zbierac jest dobry czy z bg
moge wytrzasnac cos lepszego?


Niedługo jak wyjdzie s4 to s2 bedzie mozna kupic za honor. Z tym, ze niektore itemki beda wymagały arenowego ratingu.

Boots: 1700
Ring: 1650
Bracers: 1575

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 18:06, GoldOx napisał:

> Witam. od niedawna znowu zaczlaem grac w wowa po paru miesiacach przerwy ;] teraz
juz
> takich przerw nie bedzie ii zamierzam juz dluzej pograc. gram frostmagiem mam 69lev
zaraz
> dobije 70. poki co zadnego epika ;] mysle troche pvp wiec bg. zadne raidy itp bo
nie
> jestem w gildi. czy ten set gladiatora bo mysle na niego zbierac jest dobry czy
z bg
> moge wytrzasnac cos lepszego?

Niedługo jak wyjdzie s4 to s2 bedzie mozna kupic za honor. Z tym, ze niektore itemki
beda wymagały arenowego ratingu.

Boots: 1700
Ring: 1650
Bracers: 1575


mozna troche jasniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2008 o 23:01, hammerfall87 napisał:

Ta gram na sporeggarze ciekawy pomysł bo moja gildia sie ropzpadla a była 1 z tych mocniejszych
może znasz gildie lithium ze strony hordy,a propo ja nie chciałbym byc razem z nieudacznikami
z zakonu

Po stronie alliance niestety wcale nie jest lepiej, jest tylko jedna polska gildia, ale ich osiągnięcia również są znikome. A masa i tak siedzi w różnych międzynarodowych, bo dobrze wiedzą, że nic nie zdziałają z samymi Polakami, bo jest ich zwyczajnie za mało na raidującą gildię.

Mi tam w sumie to i tak obojętne. Lepiej się czuję, gdy nie przebywam wyłącznie z samymi Polakami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 18:35, Czedwik napisał:

> Ta gram na sporeggarze ciekawy pomysł bo moja gildia sie ropzpadla a była 1 z tych
mocniejszych
> może znasz gildie lithium ze strony hordy,a propo ja nie chciałbym byc razem z nieudacznikami

> z zakonu
Po stronie alliance niestety wcale nie jest lepiej, jest tylko jedna polska gildia, ale
ich osiągnięcia również są znikome. A masa i tak siedzi w różnych międzynarodowych, bo
dobrze wiedzą, że nic nie zdziałają z samymi Polakami, bo jest ich zwyczajnie za mało
na raidującą gildię.

Mi tam w sumie to i tak obojętne. Lepiej się czuję, gdy nie przebywam wyłącznie z samymi
Polakami ;)


Mam być szczery to polacy mieli by mocną gildie ale po prostu,brak jakiejkolwiek współpracy,oraz kłopoty z dogadaniem się ,Lithium rozpadło się własnie dzieki tym przekletym raidom(mieli trudnosci z ustawieniem się )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 21:01, player000 napisał:

czy za granie w WoWa z Polski można płacić w USD?? (wychodzi ok 2 razy taniej...) jeśli
tak to w jaki sposób??


granie na serwerach US

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 18:39, hammerfall87 napisał:

Mam być szczery to polacy mieli by mocną gildie ale po prostu,brak jakiejkolwiek współpracy,oraz
kłopoty z dogadaniem się ,Lithium rozpadło się własnie dzieki tym przekletym raidom(mieli
trudnosci z ustawieniem się )


Guild drama panuje w każdej gildii która ma tych co chcą raidować i chcą to robić często, i mają do tego stosunek poważny i tych co "by sobie poraidowali".Tak było zawsze i tak będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 22:45, Latniak napisał:

Guild drama panuje w każdej gildii która ma tych co chcą raidować i chcą to robić często,
i mają do tego stosunek poważny i tych co "by sobie poraidowali".Tak było zawsze i tak
będzie :)

To stary problem i zwykle trzymanie w gildii i jednych i drugich skończy się odejściem którejś z grup, prędzej czy później. Mieliśmy to samo, chociaż może nie całkiem - ot, ludzie sami uznali, że nie są w stanie rajdować tyle co ci bardziej "hardkorowi" i odeszli spokojnie - ale domyślam się, że zwykle pożegnania są dużo bardziej napięte.

Za "wyjątek" możnaby pewnie uznać gildie liczące setki memberów, gdzie takie rzeczy i tak gubią się w tłumie, i można mieć nawet pare grup rajdowych - ale zwykle nie są to spektakularne grupy, bo i rekrutacja często polega na spamowaniu Trade i braniu "jak leci".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się