Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Nie mam. Wpisuję kod guest passa z pudełka, weryfikator, dane, zaznaczam newsletter i "yes, i''m aware of being an law-person" i klikam "next". I mogę wybrać tylko jedną z pięciu kart.

Kuuuurde :/

Spróować normalnego cd-keya?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2008 o 20:34, Sephirath napisał:

Nie mam. Wpisuję kod guest passa z pudełka, weryfikator, dane, zaznaczam newsletter i
"yes, i''m aware of being an law-person" i klikam "next". I mogę wybrać tylko jedną z
pięciu kart.

Kuuuurde :/

Spróować normalnego cd-keya?


spróbuj najpierw zrobić traila na tej stronie ---> http://teaser.wow-europe.com/ , potem zrób upgrade, tutaj nie musisz wybierać karty pre-paid, potem wejdź na stronke www.wow-europe.com i w zakładkę "Menage Account" i tam zrób upgrade, myślę, że zadziała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2008 o 20:41, Godot napisał:

Może Ty opisz od początku co robiłeś :P

Otwieram Battlechesta ->.instaluję WoWa, patchuję -> instaluję BC, patche (patche sa tylko reinstalowane, system zauwaza ich obecnosc na dysku) -> zakladam nowe konto. Wpisuję Guest Pass Key w celu posiadania dodatkowych 10 dni za darmo. Wpisuję taki weryfikator "przepisz literki". Uzupełniam wymagane pola w kolejnej tabelce - moje dane osobowe. W trzeciej tabelce mam wybrać rodzaj płatności a do wyboru mam tylko pieć rodzajów kart kredytowych, nigdzie nie ma "pre-paids".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2008 o 19:56, Sephirath napisał:

Zainstalowałem i WoWa i BC i oba spatchowałem, teraz zakładam konto. Wpisuję trial-key,
przepisuję weryfikator, podaję dane i przechodzę do wybierania metody płatności. Mam
jedynie do wyboru 5 kart płatniczych - VISA, Electron, JCB, Mastercard, American Express.
A chcę wybrać pre-paid.

Any idea?


Wziąłeś trial key z podstawki? Olej to. Wejdź na www.wow-europe.com, poszukaj tam triala i załóż konto bezpośrednio na stronie. Te trialowe klucze w podstawkach/kartach powinni dawno wyrzucić, tylko ludzi w błąd wprowadzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okej, działa konto teaserowe założone na teaser.wow-europe.com. Guest Pass Key niestety nie hula, ale trudno. Pogram jeszcze 10 dni i wówczas upgradnę konto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2008 o 20:47, Sephirath napisał:

Okej, działa konto teaserowe założone na teaser.wow-europe.com. Guest Pass Key niestety
nie hula, ale trudno. Pogram jeszcze 10 dni i wówczas upgradnę konto :)

to dołącz do "rosnącej" paczki na Xavius PVP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2008 o 20:49, Dregorio napisał:

> Okej, działa konto teaserowe założone na teaser.wow-europe.com. Guest Pass Key niestety

> nie hula, ale trudno. Pogram jeszcze 10 dni i wówczas upgradnę konto :)
to dołącz do "rosnącej" paczki na Xavius PVP


Doomhammer PvE gram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2008 o 20:49, Dregorio napisał:

> Okej, działa konto teaserowe założone na teaser.wow-europe.com. Guest Pass Key niestety

> nie hula, ale trudno. Pogram jeszcze 10 dni i wówczas upgradnę konto :)
to dołącz do "rosnącej" paczki na Xavius PVP


Tylko alliance niech wybierze :P:P bo ja osamotniony wśród gramowiczów jestem :P

Nie to nie :P jak doomhammer to chociaż horde :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doomhammer Troll Hunter na początek bo się będzie łatwo dosyć grało moim zdaniem :-)

A tak w ogóle kiedyś chciałbym przetestować Draenei Warrior - tank z healowaniem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam niemały problem. Zainstalowałem sobie znowu wow''a by w niego popykać. Przy instalacji wyskoczył mi błąd więc zaczołem instalować drugi raz i wszystko ok. Chcąc wgrać patche muszę pierwszo zrobić repair. I tu jest problem. Bo gdy klikam na niego nic się nie dzieje. Wchodząc przez wciśnięcie klawiszy CTRL ALT DELETE do menadżera zadać i wybierając zakładkę procesy widzę że repair jest uruchomiony a nic mi z niego nie wyskakuje po kliknięciu. Co mam teraz zrobić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mnie cieszy to co widze u paladyna retribution:). Szkoda mi jedynie tego ze spelle beda kosztowac w moim przypadku jakies 600 punktow many choc z drugiej strony Spiritual attunment mam nadzieje tez zostanie ulepszone i wiecej many bedziemy dostawac od healowania:)

Ogolnie to podoba mi sie to co Blizz przygotowal bo tak jak do tej pory nie mialm problemow z Blood Elfami paladynami tak teraz to bede ich zabijal na momencie:). W dodatku paladyn retri bedzie robil znacznie wiekszy DPS co mnie rowniez bardzoe cieszy:). Nie wiem jak u was retardynow najlepsze osiagniecia ale u mnie nie chwalac sie najwiekszy DPS to poki co(bo pole do zmian sprzetu jeszcze mam) to 730DPS. A bedzie jeszcze lepiej po wyjsciu dodatku. Nie chce myslec co bedzie gdy Frostmourne bedzie:). I co najbardziej prawdopodobne to to ze bedzie przeznaczony tylko dla paladynow.

Dla mnie to po prostu Majstersztyk:). Ulubiona klasa ulubiony build nie bedzie "tylko" do PvP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po długich kombinacjach naprawiłem ten bła i zamieszczam tu rozwiązanie na przyszłość dla innych. Wystarczy po otworzeniu menadżera zadań wejść w zakładkę procesy, znaleść plik Repair.exe, nacisnąć PPM i dać opcje "Zamknij drzewko procesów". Problem z głowy tylko odpalić na nowo i wszystko gra. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrzysz najpierw na numer kanału (domyślnie general ma numer 1). Jeśli chcesz coś napisać, to zaczynasz od /#, gdzie # to numer kanału, dla generala będziesz miał /1 *wiadomość*. Po wpisaniu /1 powinien zmienić się wygląda listy poleceń, tak żeby odzwierciedlić, gdzie będziesz pisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2008 o 22:04, Fumiko napisał:

Dzięki, aczkolwiek nie pisał a pisała ;-)


Wybacz, jeszcze wciąż nie mam nawyku spoglądania na te ikonki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2008 o 21:17, Dregorio napisał:

jak nazywa sie ten addon?


Nie wiem, jest tyle addonów z trackerami questów że się w tym wszystkim pogubić można. Może to być:
- normalny quest tracker
- questhelper
- monkey quest
- quest guru
- beql
- takie coś podobnego do questhelpera, tyle że nazwy nie pamiętam...
- albo inny quest tracker...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się