Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Co teraz zrobić z nie działającymi addonami? Należy samemu coś zadziałać czy trzeba czekać aż zostaną dostosowane do najnowszego patcha i ściągnąć od nowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2008 o 13:04, Wojman napisał:

Ile wazy ten nowy patch? Tak chce sie psychicznie nastawic na sciaganie jak wroce do
domu. :)


Niedużo - w przybliżeniu 25 mb :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2008 o 13:04, Wojman napisał:

Ile wazy ten nowy patch? Tak chce sie psychicznie nastawic na sciaganie jak wroce do
domu. :)

patch 2.4.3 size: 11,8 MB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2008 o 00:26, IceSodi napisał:

kampanię reklamową. No może to i trochę nie fair w stosunku do graczy, że każą nam płacić
za coś co jest potrzebne do bezpiecznej gry (gracz: "Płacę abonament i mam jeszcze płacić
za autentyfikator?? WTF??") i w dzisiejszym świecie MMORPG jest to raczej niezbędne (chodzi
mi o bezpieczeństwo, ponieważ nie ma gr, która jest całkowicie uwolniona od hackerów).


Jest niezbędne? Jaka inna gra tego używa? WoW używa takich samych, standardowych sposobów co inne gry a za dużo bardziej zaawansowane chce dodatkowych pieniędzy. Niewielkich pieniędzy zresztą. Zrobienie takich tokenów trochę kosztuje, system ich obsługi też. Za tokeny kodów jednorazowych używanych u mnie w pracy płaci się 70 euro za sztukę (za sam zakup, obsługę zapewnia dział IT). W porównaniu z tym tokeny Blizzarda są taniutkie.
Większość tych problemów bierze się stąd, że użytkownikom wykradane są hasła zupełnie poza grą, na co Blizzard nie ma wpływu. Dzięki takiemu keyloggerowi równie dobrze złodzieje mogą się później włamać do poczty czy uzyskać numery karty kredytowej. A Blizzard i tak nieźle sobie radzi z tym, z czym może. Różnego rodzaju botów czy cheaterów jest w nim mniej niż w darmowych grach korzystających np. z GameGuarda.

Sephirath
Na każdym serwerze możesz zrobić sobie po osiem postaci (na serwerach PVP muszą być z jednej frakcji), więc zrób sobie kilka różnych, pograj każdą chwilę i zobacz co Ci się bardziej podoba. Postaci na poziomie powiedzmy 10 nie żal skasować, a przynajmniej poczujesz jak się dane klasy zachowują i będziesz miał jako taką orientację w profesjach. Od razu powiem Ci też, że IMO bardzo różne ma się doświadczenia grając tą samą klasą, w zależności od używanej broni (jednoręczna + tarcza/offhand w porównaniu z dwuręczną).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2008 o 13:17, pkapis napisał:

Na każdym serwerze możesz zrobić sobie po osiem postaci

10. Po 1 z każdej klasy + alt po drugiej stronie ;) Gorzej będzie DK wcisnąć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powstał już jakiś addon do ukrywania tej totalnie zbędnej i irytującej ramki z zegarem pod minimapą? :) Nie wiem po kiego grzyba to wprowadzali do gry nie dając możliwości wyłączenia tego sobie... Ja zawsze w tym miejscu mam wyświetlane coordy z SimpleMiniMap i przeszkadza mi to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blink maga może "niewypalić" bo leży byle kamyczek na drodze albo wogóle blinknąć do tyłu a kiedyś rogal a hordzy przy pomocy shadowstepa wszedł do banku w sw... tam gdzie stoją bankierzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2008 o 18:53, DemoBytom napisał:

Nie słuchaj ich! oni się nie znają!

> 1. Kiedy jest dokładna premiera dodatku,
Jak to.. nie wiesz? 31 listopada tego roku.

> 2. Czy będzie w Polsce dostępna do kupna Edycja Kolekcjonerska gry,
Oczywiście. Jako jedyny kraj w Europie mamy exclusive collectors edition. Tylko w naszej
wersji - nowa niższa cena - zaledwie 20zł + koszt koperty. Całkowita nowość - kolorowa
koperta na płytę, oraz naklejka na kompa "Lubiem Warkrafta".
Dodatkowo dołączony jest specjalny program umożliwiający grać na mniej płatnych serwerach
- sami polacy, szybszy progress.. Cały zachód i wschód już nam zazdrości :)

> 3. ile będzie jej egzemplarzy (EK)
Dokładna ilość nie jest znana.. To zależy ile płytek wypali pan Edek.. Ale nawet po wyczerpaniu
pierwszego nakłądu prawdopodobnie będzie przeprowadzony dodruk/dopał..

> 4. i kiedy będzie można zamówić pre order właśnie EK, najlepiej poproszę dokładna
datę i godzinę gdyż wiem w jakim tempie sie rozchodzą te pudła:) A jak nie wiadomo to
kiedy ma sie pojawić ta informacja?

Już od wczoraj od 13.17 jest możliwość zamawiania preordera.. Pan Edzio już czeka na
zgłoszenia! Jeszcze nie zamówiłeś? Kurcze, pośpiesz się, bo będziesz potem musiał na
dodruk poczekać!



Za dużo czasu spędzasz przed komputerem wyjdź czasem do ludzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2008 o 13:40, Sth`Devilish napisał:

Powstał już jakiś addon do ukrywania tej totalnie zbędnej i irytującej ramki z zegarem
pod minimapą? :) Nie wiem po kiego grzyba to wprowadzali do gry nie dając możliwości
wyłączenia tego sobie... Ja zawsze w tym miejscu mam wyświetlane coordy z SimpleMiniMap
i przeszkadza mi to.

można ja zlikwidować poprzez opcje interfejsu ;) w sekcji "display"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2008 o 14:29, SoieR napisał:

można ja zlikwidować poprzez opcje interfejsu ;) w sekcji "display"


Ale ze mnie ślepota... Łaziłem po tych menusach i to przeoczyłem! Jak ktoś mi powie, że się o to pytałem, to się tego wyprę i nie przyznam xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę zainstalować najnowszego patcha 2.4.3. Wyskakuje mi taki error:
The patch "enGB-hdfiles\WoW.mfil" could not be applied. (CRC mismatch: expected 0x42f38022, actual 0x55dbe4e2.) If this problem persists, you may be able to solve it by uninstalling and then reinstalling the game. If you are unable to correct this problem, please contact Blizzard Technical Support. (BNUpdate::PTCApply)

Próbowałem reinstalować gre, usuwałem wszystkie jej pliki z kompa, instalowałem w innym miejscu, nic nie działa. Dalej nie moge grać. Mam konto i klienta trialowego, więc może nowy patch nie jest przystosowany jeszcze do trialowych kont. Dziwne jest to, że z patchem 2.4.2 (klient tego patcha również musi sobie ściągnąć) nie było najmniejszego problemu- ściągnęło, zainstalowało i po kłopocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Jaki Europejski serwer PvP (z możliwością rajdowania) byście mi polecili? Najlepiej żeby miał dość sporą populację, w tym graczyzarówno high jak i lw- levelowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2008 o 16:11, Dawid Taal napisał:

Mam pytanie. Jaki Europejski serwer PvP (z możliwością rajdowania) byście mi polecili?
Najlepiej żeby miał dość sporą populację, w tym graczyzarówno high jak i lw- levelowych

ja i chyba Sephirath bedziemy grac tez na pvp wiec dolanczam sie do prosby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udało się już komuś znaleźć nową wersję Quest Helpera pod 2.4.3? :) Niby da rady bez tego żyć, ale cosik szybko przywykłem do tego addonu w trakcie levelowania nowych postaci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2008 o 18:29, Dawid Taal napisał:

Hej mógłby ktoś dać linki do przydatnych add-onów działających z najnowszym patchem?
Z góry dzięki. :P


A co wam niby przestało działać? U mnie wszystko po staremu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2008 o 14:08, ass177 napisał:

Za dużo czasu spędzasz przed komputerem wyjdź czasem do ludzi...


Ahaa... xDD
Widać komuś wyłączono ostatnio poczucie humoru xDD
Brawo xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się