Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 17.07.2008 o 16:10, Sth`Devilish napisał:

> Co do lokacji to zapomniałem o tych okolicach Stormwind

Lekko na północ od Stormwind, bliżej wybrzeża ma się znajdować port ze statkami płynącymi
do Northrendu.

ja widziałem screeny gdzie to w sw budóją port^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 19:37, CH1CKEN napisał:


> ja widziałem screeny gdzie to w sw budóją port^^
Umarłem

każdy ma prawo popełniać błędy. pisałem to szybko i nie zwróciłem uwagi na karygodny błąd który obraził śmiertelnie wszystkich. Nie było wyboru trzeba było go wszystkim jeszcze raz pokazać bo nie widzieli. To trochę śmieszne nie sadzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomocy przy instalacji nowego patcha zgłasza błąd The patch "enGB-hdfiles\WoW.mfil" could not be applied. (CRC mismatch: expected 0x42f38022, actual 0x55dbe4e2.) co mam zrobić ?? Zaznaczam mam 10 dniową wersje próbną. Z góry dziękuje za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do nieuzupełnionych lokacji, to nie zapominajcie o Uldum (siedziba gigantów w południowym Tanaris). Poza tym są lokacje po prostu niedokończone - przykład to Azshara. Niedokończony Battleground, masa pustych miejsc (gdzie nawet mobów nie ma) i dziwna brama w urwisku (coś jak wejście do IF) na północy pilnowana przez fulborgi. Można też wspomnieć o Hyal, Old IF i lotnisko nad IF - lokacje mniej więcej stworzone, ale niedostępne dla graczy. Jka dla mnie w OIF można z powodzeniem zrobić instancję (chociaż mogę się mylić, bo nie znam tamtejszego lore). Ktoś wspominał o Kul Tiras - to podobno teraz ruiny zamieszkane przez nieumarłych (cz. 1 "Wojny Starożytnych").
Dziwię się dlaczego Blizzard ma nie pozwalać na zabicie Azshary - przecież uśmiercił już większość panteonu bohaterów, Old Gods, wziął się za Aspekty (Malygos w WotLK, pewnie jak otworzą Grim Batol to zabijemy Tą, Która Jest Życiem...), władców demonów, to czemu nie Azshara? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 21:27, Xard18 napisał:

A wiecie może co się stało ze skrzydłami śmierci. Ostatnie info o nim jakie znam to z
książki dzień smoka. A dalej nie moge na nic trafic.


O właśnie coś mi przypomniałeś. O co chodzi mniej więcej na linii Prawdziwy Król Stormwind (Threamore) - Fałszywy Król Stormwind (zamek SW) - BWL? Ma to coś wspólnego z właśnie Blackwingiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 20:13, Obelix2006 napisał:

Pomocy przy instalacji nowego patcha zgłasza błąd The patch "enGB-hdfiles\WoW.mfil" could
not be applied. (CRC mismatch: expected 0x42f38022, actual 0x55dbe4e2.) co mam zrobić
?? Zaznaczam mam 10 dniową wersje próbną. Z góry dziękuje za odpowiedz.


Jedyne rozwiązanie, to ściągnąć i/lub zainstalować pełną wersję klienta, przynajmniej do czasu aż Blizzard zaktualizuje klienta trialowego (o problemie już wiedzą i pracują nad tym). Krótko mówiąc: na trial wersji nie zainstalujesz 2.4.3.

@ Mediv - jakie puste miejsca? Może chodzi ci o teren, po którym porusza się Azuregos, dawny world raid boss? A tak btw - w Ironforge kiedyś dało się przy użyciu drobnego exploita (ściślej - błędu w grze) dostać do podziemii Ironforge :) Cosik tam jest i dziwne, że nie zostało to jak dotąd wykorzystane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 21:27, Xard18 napisał:

A wiecie może co się stało ze skrzydłami śmierci. Ostatnie info o nim jakie znam to z
książki dzień smoka. A dalej nie moge na nic trafic.

W tej książce chyba go zabili? ;P

Ale...

W SMV w Netherwing Ledge co jakiś czas pojawia się smok pod postacią female Blood Elf i mówi coś tam, że "master is alive" czyt. że żyje :P
http://www.wowhead.com/?npc=23283#screenshots

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2008 o 01:33, CH1CKEN napisał:

W tej książce chyba go zabili? ;P


Nie, nie zabili. Alextrasza, Ysera, Malygos i Nozdormu tylko go przepędzili (przy okazji ścigali go przez pół świata).

Jeśli chodzi o inne lore, to polecam filmy tworzone o WoWie, ale pod patronatem Blizzarda. Mój ulubiony opowiada historię Ashbringera:
Tales of The Past III
http://www.warcraftmovies.com/stream.php?id=53953&stream=&h=00170605197f17119c5 f810d4f693d66

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, tak czytam o czym tu piszecie i stwierdzam że wogóle niemam pojęcia o histori WoW''a ;/
Mógłby mi ktoś polecić jakąś może polską fanowska strone tego tematu? Może jakies książki?
A i czy jest wiecej części tego filmu? Poprosze o link :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2008 o 07:33, Rangarog napisał:

Kurde, tak czytam o czym tu piszecie i stwierdzam że wogóle niemam pojęcia o histori
WoW''a ;/
Mógłby mi ktoś polecić jakąś może polską fanowska strone tego tematu? Może jakies książki?
A i czy jest wiecej części tego filmu? Poprosze o link :)



http://pl.wikipedia.org/wiki/Warcraft tu masz sporo info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już dzisiaj dostanę swój egzemplarz WoW i tak sobie pomyślałem, że chyba warto już zacząć ściągać jakiegoś patcha... problem tylko w tym, że nie wiem jakiego. Pomoże ktoś? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tych patchy to sobie posciagasz. Starczy powiedziec, ze jeden bedzie mial ponad 1 GB objetosci. Patche chyba najlepiej i najszybciej jest sciagnac poprzez Blizzard Downloadera, ale jak mowisz gre bedziesz mial dopiero dzisiaj wiec moze na razie najlepiej odwiedz strone:

http://www.wow-europe.com/

A jak juz bedziesz grac to zapraszam na serwer Doomhammer. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, już beta startuje :/ Za szybko, nie zdążę się zabawić w TBC moim roguem :( Na http://www.mmo-champion.com/ można znaleźć od groma info i screenów z bety.

Ale za to... jakie zmiany szykują! Achievmenty to jak dla mnie po prostu rewelacja, a zmiany skilli... Warlock z instant Shadowfury? WOW!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2008 o 11:31, Ferago napisał:

Chciałbym zacząć grać w WoWa, trochę się spóźniłem, czy ma to teraz sens ? Są jakieś
nowe serwery gdzie gracze rozpoczeli przygodę dosyć niedawno ?


codziennie ktoś dołącza do WoW''a, więc nie masz się czym martwić, co do serwera to niema różnicy, zależy od twojego widzimisie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2008 o 11:31, Ferago napisał:

Chciałbym zacząć grać w WoWa, trochę się spóźniłem, czy ma to teraz sens ? Są jakieś
nowe serwery gdzie gracze rozpoczeli przygodę dosyć niedawno ?

Teoretycznie ciągle pojawiają się nowi gracze, bądź istnieją tacy którzy w to grać nie potrafią :P .
Więc na starcie nie masz się co obawiać że będziesz jedynym początkującym :)
A serwerów jest trochę które są dość ''młode'' bądź mało zaludnione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się