Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dla Hunterów i Huntardów ...
http://petopia.brashendeavors.net/html/articles/wotlktalents.php - opis talentów w WotLK.
Pety na 80l lvlu będą miały 16 Talent Points. Prawdopodobnie z ostatnim talentem w Beast Mastery będą miały 21 Talent Points. Każda rodzina petów ma dostęp tylko do jednego drzewka talentów z trzech (DPS - Ferocity, Tank - Tenacity, Utility - Cunning). Czyli na przykład Cats mają dostępu tylko do drzewka DPS, Boars tylko do Tank, a Ravagers do Utility.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla Hunterów i Huntardów ...
http://petopia.brashendeavors.net/html/articles/wotlktalents.php - opis talentów w WotLK.
Pety na 80l lvlu będą miały 16 Talent Points. Prawdopodobnie z ostatnim talentem w Beast Mastery będą miały 21 Talent Points. Każda rodzina petów ma dostęp tylko do jednego drzewka talentów z trzech (DPS - Ferocity, Tank - Tenacity, Utility - Cunning). Czyli na przykład Cats mają dostępu tylko do drzewka DPS, Boars tylko do Tank, a Ravagers do Utility.

EDIT - Kurcze ... zamiast Edytuj dałem Odpowiedz ... przepraszam za post pod postem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamieni się ktoś na 50 golda? Dam 50g komukolwiek w hordzie na serwerze The Venture Co (EU) w zamian za 50g na Defias Brotherhood po stronie alliance :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak myślicie, jak wyjdzie WotLK to będą jeszcze ludzie masowo do Kara chodzić? mam już ten 70 lvl a nie wiem czy opłaca mi się teraz kupować PP czy dopiero jak wyjdzie dodatek, a Kara wypadałoby chociaż raz zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2008 o 12:21, Vesania666 napisał:

jak myślicie, jak wyjdzie WotLK to będą jeszcze ludzie masowo do Kara chodzić? mam już
ten 70 lvl a nie wiem czy opłaca mi się teraz kupować PP czy dopiero jak wyjdzie dodatek,
a Kara wypadałoby chociaż raz zrobić ?


U mnie na serwerze już teraz topowe gildie robią już wyłącznie Black Temple, Hyjal Summit i Sunwell Plateu. W ogóle ciężko u mnie znaleźć gildię, która robi The Eye i SSC, a co dopiero Karazhan (powtarzam: robi, a nie dopiero uczy się robić). Raczej jak wyjdzie WotLK to możesz się spodziewać tego samego co stało się kiedy wyszedł TBC - będą świecić pustkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do Karazhan myślę że ludzie będą co jakiś czas wpadać, w końcu szczególnie trudna ta instancja nie jest. Ale regularnych raidów bym się nie spodziewał.

A teraz? Teraz to można do Kara iść z PuGiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie od niemal godziny próbuję założyć konto na wow-europe.com. Pierwszy problem: po którymś kroku wyskakuje błąd i strona nie zostaje odnaleziona. Raz po pierwszym kliknięciu ''continue'', raz po trzecim itd. Kiedy już jakimś cudem udaje mi się dojść do końca to wyskakuje komunikat ''Your session has timed out. Slow poke! You took too long to complete the Account Creation process and your session has timed out. You will have to start again from the beginning. Sorry!'' Wtf?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2008 o 12:21, Vesania666 napisał:

jak myślicie, jak wyjdzie WotLK to będą jeszcze ludzie masowo do Kara chodzić? mam już
ten 70 lvl a nie wiem czy opłaca mi się teraz kupować PP czy dopiero jak wyjdzie dodatek,
a Kara wypadałoby chociaż raz zrobić ?


Wiesz w WotLK wszystekie insty będą miały odpowiedniki 25 i 10 osobowe, więc raczej mało kto będzie do kara chodził ... chyba że w WotLK na 80 lvl będzie się korzystało z tych samych badgesów w co wątpię ... albo będą do kara chodzić by rozkladać itemki na części i sprzedawać na AH ( w co też wątpię, zwłaszcza po nałożeniu ograniczeń levelowych na enchanty :>... no chyba że nowe enchanty będą o kant kuli rozbić, i bardziej się będzie opłacało nałożyć stary enchant ;P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki problem... Mam qh i na paczatku pokazywal mi wszytkie questy gdy spatchowalem WoW''a na ten nowy patch 70% questow qh przestal mi pokazywac qh tez spaczowalem to i tak nic niedalo mozna cos zrobic czy musze sciagnonc na nowo quest helpera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej dadzą nowe enchanty i matsy na nie, a te ze starych instancji będą tylko do starych enchantów. Zapewne jakieś nowe badgesy też będą skoro heroici mają wrócić (a na raidach pewnie też one będą dropować). Mało tego, heroici mają mieć kompletne sety dla każdej z klas (gorsze od tych z raidówm, ale dobre na start aby zacząć robić 10 i 25 osobowe). 25 osobowe raidy również będą dropować więcej przedmiotów niż 10 osobowe (zapewne siła mobów również będzie odpowiednio dopasowana). W takiej sytuacji nikt Kara nie będzie robił, zresztą nawet obecnie itemy stamtąd są w większości przestarzałe i chodzi się tam głównie po to, aby farmić badgesy (zwłaszcza, że obecnie są za nie itemy na poziomie tych raidowych i tylko dropy z Sunwell i niektóre z BT i Hyjal je przebijają, z niższych to głównie trinkety). Możliwe, że jedynie dla zabawy ktoś tam będzie chodził jeszcze czasem, jak obecnie gania się np. do ZG po mounty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To było tak...
Poszedłem wczoraj na nockę do kafejki, i gdzieś o 3 w nocy zrobiłem restart gry. Po ponownym włączeniu gry przez 10 min cały czas było Authenticating i nic dalej, a później już że wpisuję złe hasło, czyli po prostu konto hacked. Od tamtej chwili do teraz
(z przerwą na spanie 3h) próbuję skorzystać z opcji Retrieve Password, która aktualnie nie działa, a mianowicie po wpisaniu acc name, secret answer i maila, stronka wraca do pola acc name... cały proces wygląda tak...


Proszę o bardzo szybką pomoc. Nie wiem czy jeszcze w ogóle mam postać...

20080719164440

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2008 o 15:37, Gallbaroquo napisał:

Ja mam taki problem... Mam qh i na paczatku pokazywal mi wszytkie questy gdy spatchowalem
WoW''a na ten nowy patch 70% questow qh przestal mi pokazywac qh tez spaczowalem to i
tak nic niedalo mozna cos zrobic czy musze sciagnonc na nowo quest helpera?


Nie do końca. Musisz pobrać, ale najnowszą wersję, oznaczoną jako Alpha. Oczywiście usuwając pozostałości po starym QH. Miałem to samo. :)

hubert0 - bardzo ryzykujesz grając w kafejkach. Co za problem, żeby admin sieci zostawił jakiegoś hacka na PC ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się