Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 27.07.2008 o 00:34, żyrafa napisał:

W tym tygodniu najprawdopodobniej przenoszę postać na inny realm. Mam już parę na oku(dobre
gildiie do których zostanę przyjęty).Najlepiej przenieść na realm dopiero rozwijający
sie czy na zatłoczony i rozwinięty?

Ja bym najpierw proponowała poskladanie aplikacji do tych gildii do masz na oku, i przenosiła się tam, gdzie największa szansa rozwoju/zobaczenia tego, co się da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 00:34, żyrafa napisał:

W tym tygodniu najprawdopodobniej przenoszę postać na inny realm. Mam już parę na oku(dobre
gildiie do których zostanę przyjęty).Najlepiej przenieść na realm dopiero rozwijający
sie czy na zatłoczony i rozwinięty?

O i nic nie gadałeś?;/ No wiesz co? Ponad rok razem gadania, a ja sie z forum dowiaduje, wstyd ^^. \
No nic, obyś znalazł coś lepszego w czym będziesz się mógł odnaleźc jako kotek dps :). Powodzenia i 3m sie.
Podpowiem Ci, że PathFindersi mają ładny szablon rekrutacyjny :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 11:00, AdiN2 napisał:

Mam kilka pytań ,czy warrior może zadawać równie wysoki dps co rogue ? Kim się łatwiej
gra ? Czy rogue gra się naprawdę nudno ? Bo wiele osób mówiło mi że tak jest :/


Gram rogalem od ponad dwóch lat (pierwsza postac) i do dzisiaj mi sie nie znudził, bardzo przyjemny w grze, większosc questów grupowych potrafi solowac, na instancjach/raidach nie wymagają od ciebie niczego poza wysokim dpsem, a i zabawa na pvp daje dużo frajdy, poza tym to łatwa postac w lvlowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 03:11, bakubartek napisał:

*DragonLord
sl/sl nie ss/ss siphon life/soul link no a kopa affliction daje bardzie meledyction niz
unstable affliction bo to pierwsze na raidy bezcenne, a co do pvp to drain life sprawuje
sie tylko dobrze na melee dps ;p

2 miesiące człowiek nie gra i już zapomina skrótów :S. Ale Malediction akurat tutaj nie ma znaczenia, bo mówiliśmy o PvP, a tam bardziej opłaca się CoA/CoE. A jeśli chodzi o Drain Life to nie rozumiem... właśnie z melee starałem się tego nie używać, od rogala dostaje się kicka, warek też ma na to interrupt (i do tego "ucina" mi healing o 50%), kotek wali 2 hity/sec, misiek oddala się i robi charge, a shaman ench robi miazgę, o ile nie trzyma się go na dystans. Do tego mimo 70% resist, dalej są knockbacki. W zasadzie to najbardziej użyteczny to on jest, gdy przeciwnik ma fear ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 14:51, Naracius napisał:

Warek będzie mógł używać dwóch dwu-ręcznych broni? Trochę to nielogiczne i bez sensu
ale ja się nie znam :P


gdzie takie coś pisze ? O.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 15:11, Vesania666 napisał:

> Warek będzie mógł używać dwóch dwu-ręcznych broni? Trochę to nielogiczne i bez
sensu
> ale ja się nie znam :P

gdzie takie coś pisze ? O.o


W sklillach które podobno mają być w dodatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 15:11, Vesania666 napisał:

> Warek będzie mógł używać dwóch dwu-ręcznych broni? Trochę to nielogiczne i bez
sensu
> ale ja się nie znam :P

gdzie takie coś pisze ? O.o

W talentach warriora. Drzewko fury, tier 10.
http://www.worldofwarcraft.com/info/classes/warrior/talents2.html
Screenshots: http://picasaweb.google.pl/chicken33/WotLKBetaScreenshots?authkey=C-UDuuCTKFA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 15:14, CH1CKEN napisał:

> > Warek będzie mógł używać dwóch dwu-ręcznych broni? Trochę to nielogiczne i
bez
> sensu
> > ale ja się nie znam :P
>
> gdzie takie coś pisze ? O.o
W talentach warriora. Drzewko fury, tier 10.
http://www.worldofwarcraft.com/info/classes/warrior/talents2.html
Screenshots: http://picasaweb.google.pl/chicken33/WotLKBetaScreenshots?authkey=C-UDuuCTKFA


mam nadzieje, że te talenty nie przejdą, chociaż u takiego Taurena czy od biedy u Orka to przejdzie, ale u Gnoma czy Humana, no to lekka przesada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 15:24, Vesania666 napisał:

mam nadzieje, że te talenty nie przejdą, chociaż u takiego Taurena czy od biedy u Orka
to przejdzie, ale u Gnoma czy Humana, no to lekka przesada

One już były w alphie TBC tylko je usunęli :P Teraz to raczej na 100% trafią do finalnej wersji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 15:14, CH1CKEN napisał:


O, ciekawe, tego to nawet ja nie znalazłem :) Fajne screeny, szczególnie interesująco wypadają... usprawnienia dla zeppelina ;]

@ Vesania666 - dlaczego nie? Przecież taki woj będzie zadawać ataki jeszcze wolniej niż z jednym 2H (o dokładnie 20%), a przy tym jednocześnie zdobywać o wiele mniej rage niż tradycyjny Fury Warrior (tak więc mniej będzie mógł zdziałać). No chyba, że zrobi Heroic Leap, wpadnie mu Flurry i jeszcze pociągnie z Whirlwinda, to wtedy faktycznie skosi wszystko po drodze :) Ja tam się nie mogę doczekać, już sobie leveluje dwarfa warriora, bo czuje że ta klasa będzie rządzić w WotLK (koniec z uciekającymi magami/ kitującymi warlockami i hunterami) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi i tak nie podoba sie warek.I wcale nie jest i bedzie taki mocny. Ja huntem ubijalem nawet o 10lvl wyzszego warka kiedys. Co do shamana mam nadzieje ze bedzie mocniejszy niz teraz jest(szybko pada na bg, arenie 3v3 w enh :/ ) Hunt w dodatku bedzie mial bardzo fajne nowe umiejetnosci (u peta szczegolnie).Warek z 2h bedzie poprostu troche bardziej wywazony jako klasa ale mimo to nie zainteresuje sie ta postacia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 18:35, Sth`Devilish napisał:

@ Vesania666 - dlaczego nie? Przecież taki woj będzie zadawać ataki jeszcze wolniej niż
z jednym 2H (o dokładnie 20%), a przy tym jednocześnie zdobywać o wiele mniej rage niż
tradycyjny Fury Warrior (tak więc mniej będzie mógł zdziałać). No chyba, że zrobi Heroic

Eeee.... jego główna broń faktycznie będzie wolniejsza, ale przecież dostaje drugą. 2x2h powinno dać mu (po odjęciu spowolnienia) 160% szybkości pojedynczego 2h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 19:45, DragonLord napisał:

Eeee.... jego główna broń faktycznie będzie wolniejsza, ale przecież dostaje drugą. 2x2h
powinno dać mu (po odjęciu spowolnienia) 160% szybkości pojedynczego 2h.


No to co, weź pod uwagę że jak używasz dwóch bronii na raz, to masz zmniejszoną szansę na trafienie bronią. Z pewnością nie będzie tak, że Warriorzy całkowicie porzucą jednoręczne bronie w buildach do dps''u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy paladyn może walczyć dwoma mieczami jednoręcznymi? Jak tak to gdzie można się tego nauczyć (weapon master,talent trree) ? gram blood elfem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 20:47, brianD napisał:

Czy paladyn może walczyć dwoma mieczami jednoręcznymi? Jak tak to gdzie można się tego
nauczyć (weapon master,talent trree) ? gram blood elfem.


nie paladyn nie może używać 2-óch broni

list broni jakimi może się posługiwać paladyn:
-One- and Two-handed Maces
-One- and Two-handed Swords (do nauczenia)
-One- and Two-handed Axes
-Polearms (do nauczenia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 19:53, Sth`Devilish napisał:

No to co, weź pod uwagę że jak używasz dwóch bronii na raz, to masz zmniejszoną szansę
na trafienie bronią. Z pewnością nie będzie tak, że Warriorzy całkowicie porzucą jednoręczne
bronie w buildach do dps''u.

Po to właśnie jest hit rating, by to zminimalizować nawet do 0. I jasne, że je porzucą, bo niby po co trzymać 2x1h, jeżeli można mieć znacznie potężniejsze 2x2h, a niższa prędkość to mały pikuś przy zysku takiego dpsu. Zaś z pojedynczą bronią 1h i tarczą to jest tank, a nie dps :D. Jednoręczne miecze zostaną dla rogali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 20:58, Vesania666 napisał:

list broni jakimi może się posługiwać paladyn:


To tak na prawdę zależy od wybranej rasy, np Blood Elfy od początku walczą dwuręcznymi mieczami.

@ DragonLord - weź pod uwagę to, że zamiast tego będzie można sobie wziąć Bloodthirst, Sword Specialization i Sweeping Strikes, a to całkiem kusząca opcja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 21:13, Sth`Devilish napisał:

> list broni jakimi może się posługiwać paladyn:

To tak na prawdę zależy od wybranej rasy, np Blood Elfy od początku walczą dwuręcznymi
mieczami.

@ DragonLord - weź pod uwagę to, że zamiast tego będzie można sobie wziąć Bloodthirst,
Sword Specialization i Sweeping Strikes, a to całkiem kusząca opcja :)


skopiowałem to z www.battlenet.pl ;P

chyba jeszcze z pre-TBC ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 18:35, Sth`Devilish napisał:

> Screenshots: http://picasaweb.google.pl/chicken33/WotLKBetaScreenshots?authkey=C-UDuuCTKFA


O, ciekawe, tego to nawet ja nie znalazłem :) Fajne screeny, szczególnie interesująco
wypadają... usprawnienia dla zeppelina ;]

Galeria z bety, którą założyłem :P Staram się ją co jakiś czas aktualizować, więc warto tam często zaglądać. Gdyby link zaginął - jest na moim gramsajcie :D
PS Jakie usprawnienia? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się