Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 30.07.2008 o 16:36, SoieR napisał:

nie zapominaj że nie tylko paladyn dostanie nowe spele/talenty ;) ostatnio blizz chyba
nawet sobie przypomniał o magach... ;P


Zobacz sam jak talenty pala retri wygladaja jak dasz 5 pkt w Protection(Divine Strength) a reszte w retri. Cieszy to ze obnizyl sie koszt many za nie. Wreszcie 6,5k many bedzie wystarczyc na duzo dluzej ze nie wspomne o tym ze jugment of the wise regeneruje 60% many od zadanego dmg jugmentem a to oznacza jedno ze jak wejdzie crytyk plus dodatkowo bonus dmg od kolejnego talentu moze jugment zregenerowac nawet 1k many. to baaaardzo cieszy:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, a słyszałeś o jeszcze jednej nowince? W nowym buildzie beta-wersji WotLK pojawiła się taka umiejętność paladyna:

"New Spell: Divine Plea (5 Minutes cooldown, Channeled) - While channeling this spell, you gain 50% of your total mana over 6 seconds."

Myślę, że problem z maną u paladyna powoli będzie znikać ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 01:21, Sth`Devilish napisał:


Toś mnie uprzedził, już miałem napisać że mnie martwi koszt Seal of Command - 14% base mana ;]
Ale skoro tak to wporzo ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mówie że z palem jest cos źle, tylko że patrząc na każdą inna klase to każda coś dostała, nawet mag (dopiero po uaktualnieniu bety ale zawsze ;P), a palowe kłopoty z oom będą ograniczone min. dzięki przerobionemu sob ;D ;) ale patrząc na inne klasy to jak mówie każda coś dostała i nie można powiedzieć że pal będzie ultimate dps i wogóle, dps jak dps, "każda" klasa może to robić rożnice pozostają w "dodatkowych" korzyści posiadania takiej a takiej klasy/specu w party/raidu, teraz kartą przetargową pala będzie poza tym co było dotychczas dodatkowo uber pro loh który nie dośc że nie ściąga całej many to jeszcze ma cd 20 min (16 z holy talentami)oraz super cc, natosiast taki hunt prawdopodobnie będzie zdolny do posłania swojego peta w roli offtanka (chyba że ta farsa z falymi talentami petow to jedno wielkie... i pomoże to tylko przy solowaniu, ale mam nadzieje że nie, w końcu wspominali że dadzą drzewko do "tankowania" więc chyba nie będzie to ulepszona wersja tanku peta przy solowaniu, bo niby co pet robił do tej pory...) ehh... dobra napisze może coś później teraz ide lvlować rogala ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 01:26, Sztywny-pl napisał:

>
Toś mnie uprzedził, już miałem napisać że mnie martwi koszt Seal of Command - 14% base
mana ;]
Ale skoro tak to wporzo ;D

jest rank 1... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 01:26, Sztywny-pl napisał:

>
Toś mnie uprzedził, już miałem napisać że mnie martwi koszt Seal of Command - 14% base
mana ;]


Z tego co wiem, to Blizzard prawie całkowicie zrezygnował z tych "% of base mana" jeśli idzie o koszty spelli w WotLK. Z resztą na prawdę nie ma się czym przejmować, to dopiero beta i jeszcze sporo rzeczy się zmieni, zostanie dodanych, a także... usuniętych (już wywalono kilka nowych talentów i skilli, a w ich miejsce wsadzono nowe).

PS. Widzieliście już nowe mounty z WotLK? Mount Death Knighta wygląda całkiem fajnie, ale może ciut rozczarować niektórych (nieumarła wersja gryfa, tzn same kości... już widze jak tauren czy draenei DK na czymś takim latają), super zajebiście natomiast wygląda Mammoth :) Tutaj linka:

http://static.mmo-champion.com/mmoc/images/wotlk/models/WOTLKC6.jpg
http://stat ic.mmo-champion.com/mmoc/images/wotlk/models/WOTLKC5.jpg

Mam tylko nadzieję, że nie dadzą czegoś takiego jak samoloty i motocykle, bo coś takiego widziałem już na zdjęciach... Gyrocopter jeszcze ujdzie, ale motocykl to by było już przegięcie pały.

@ SoieR - który za 4 razy mniejszy koszt many robi 5 razy mniej dmg, mało opłacalne :P Przy samych Sealach nie chodzi tylko o ich podstawowy efekt, ale także o ten dodatkowy, który notabene stanowi podstawę dps''u dla paladyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i tak i nie... ;) coś za coś, jakby nie patrzył to "podstawowy" efekt (proc) będzie taki sam różnica będzie jedynie na wyroku, więc już chyba lepiej użyć rank1 będać prawie albo oom czy w sytuacji kiedy nei jest potrzebny "max dmg" i zachować choć troche many ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 00:02, żyrafa napisał:

> Mam jedno małe pytanie.Czy ktos wie czy jest do kupienia soundtrack Wrcrafta byle
jakiej
> części?

Tak jest do kupienia i do podstawki jak i do dodatku;) oba były w wersjach kolekcjonerskich.Teraz
są pewnie dostępne tylko na aukcjach internetowych;) Mogę się pochwalić , iż posiadam
oba i są naprawdę super;)

Dzięki za odpowiedź będe próbował upolować .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 01:26, Sztywny-pl napisał:

>
Toś mnie uprzedził, już miałem napisać że mnie martwi koszt Seal of Command - 14% base
mana ;]
Ale skoro tak to wporzo ;D


Sprawdz dokladnie bo u mnie wyswietla koszt tego spellu na... 57 pkt many!

Sth`devilfish. A o tym nie skillu nie slyszalem. Kurna to jest kapitalne! Wreszcie naprawde nie bedzie problemu z mana. juz teraz (niestety bylo gorzej) 6400 pkt many wystarcza mi na odebranie przez raid 60-70% zycia narolakka w ZA. pozniej jest gorzej.

Soier tlyko ze z tego co ja licze to moze sie okazac ze wogole Divine Intellect bedzie niepotrzebnym talentem dla paladyna (a koszt wziecia tego skilla to 10 talentow ktore mozna przeznaczyc na drzewko retri). Tak naprawde to paladyn dostal najwiecej modyfikacji i ulepszen, co mnie naprawde mocno cieszy. Jakbysmy juz teraz dostali te talenty to Crusader strike po doborze talentow moglby walic cryty za(sic!) 5000 dmg bez uzycia Jugment of Crusader! a to nie koniec bo dzieki talentowi Seath of Light zwieksza sie dmg bonus adekwatny do 30% attack power co juz przy 1800 attack power czyli mniej wiecej tyle ile ja mam(dokladnie 1756 AP) da 540 Bonus DMG! to ogromne wzmocnienei DPS`u u paladyna. Moze sie okazac ze ten paladyn co w becia mogl solowac moby w instantach to prawda choc nie w takim az stopniu. bardzi mi sie tez podoba 2 AoE u paladyna w dodatku healujace czlonkow grupy i samego paladyna - Divine Storm. Przypatrz sie dokladnie Soier na talenty pala znasz ta klase doskonale i powiedz mi czy ja nie mam racji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 11:10, goomis74 napisał:

> Toś mnie uprzedził, już miałem napisać że mnie martwi koszt Seal of Command - 14% base mana ;]
Sprawdz dokladnie bo u mnie wyswietla koszt tego spellu na... 57 pkt many!


http://wotlk.wowhead.com/?spell=20375 - w becie jest 14% many. Ale nie wiadomo czy to zostaje, z tego co się orientuję, to mają zrezygnować z procentowych kosztów many.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że Divine Plea będzie w WoTLK wysoko w talentach holy i tyle, więc nie wiem, czy my retradyni powinniśmy się już cieszyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 12:14, KaPe napisał:

Divine Plea jest trenowalne. Base Mana to mana bez jakichkolwiek itemków, więc ze 3k
na 70 lvl?


O patrz, tego to ja np nie wiedziałem :) W takim razie ten % mana to nie taki zły pomysł, wyeliminowałoby to możliwość korzystania z Rank 1, a to z pewnością miałoby ogólny dobry wpływ na grę np w PvP. Takie jest przynajmniej moje zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak napisałem wydaje mi się, że będzie, a to co teraz jest...już dużo talentów się zmieniło, a to dopiero pierwszy build z tym spellem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 11:49, Sth`Devilish napisał:

> > Toś mnie uprzedził, już miałem napisać że mnie martwi koszt Seal of Command
- 14% base mana ;]
> Sprawdz dokladnie bo u mnie wyswietla koszt tego spellu na... 57 pkt many!

http://wotlk.wowhead.com/?spell=20375 - w becie jest 14% many. Ale nie wiadomo czy to
zostaje, z tego co się orientuję, to mają zrezygnować z procentowych kosztów many.


http://www.wow-europe.com/en/info/basics/talents/wrath/paladin/talents.html
Zob acz tutaj. Mnie ogolnie to co widze sie cholernie podoba:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 17:00, Sth`Devilish napisał:

Tak, zgadza się, patrzysz na... Rank 1 :) Wyższe ranki kosztują więcej.


Nie ma żadnych wyższych ranków, a nawet jakby były, to kosztowałyby tyle samo. Jak coś kosztuje x% base many, to wszystkie ranki kosztują ten sam x% base many.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, mam pytanie dla grających w WoW użytkowników XFire. Dodałam sobie postać do profilu. Tylko czemu do jasnej anielki cały czas mi pisze "Character is inactive" skoro nią gram?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 03:24, Fumiko napisał:

Dobra, mam pytanie dla grających w WoW użytkowników XFire. Dodałam sobie postać do profilu.
Tylko czemu do jasnej anielki cały czas mi pisze "Character is inactive" skoro nią gram?

Sprawdź jaki status ma postać na armory. Zapewne to wina armory, spróbuj się wylogować i wtedy dodać/aktualizować postać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wrath of the Lich King powinien ukazać się w tym roku !!!! Potwierdził to CEO Blizzarda - Mike Morhaime :

"We have said that it will be coming out this year," Blizzard CEO Mike Morhaime revealed in a conference call today. "I can tell you it's not coming in the July to September quarter."

Źródło:
http://www.shacknews.com/onearticle.x/53963

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się