Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

(linki nie dzialaja)

Zrob ilem build dla paladyna Retribution. Coz nie ulega watpliwosci ze moze byc lepszy ale to zalezy glownie od tego ile faktycznie beda kosztowac spelle paladyna jezeli faktycznie tak jak tutaj jest Crusader Strike 100 many(zmniejszenie o 136 pkt many) i Divine Storm 181 to mozna bedzie wrzucic te talenty z intellectu do drzewka retribution i zrobic uniwerslany build do PvP i PvE:
(Linki nie dzialaja)

No zobaczymy w kazdym razie cholernie mi sie to podoba:)
Ja widze ze paladyn faktycznie dostal najwiekszego buffa a po tym co pokazuje ostatnio pewien paladyn retri to kto wie czy nie bedzie retardyn wkrotce jednym z najlepszych DPS`ow. 890 DPS w Heroicu na bossie to naprawde robi duze wrazenie szczegolnie u retardyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mhm, mam takie dręczące mnie od chwili gdy kupiłem TBC pytanie: czy można, jakoś tam grzebiąc w opcjach/plikach, ustawić, by ekran logowania i jego muzyczka były takie same jak te z WoW`a podstawki? Bo tęsknie strasznie za tą łagodną i klimatyczną muzyczką ze starego ekranu logowania :(
Ta z TBC jest zbyt agresywna i mi się nie podoba ;<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 11:54, Kamexo napisał:

Mhm, mam takie dręczące mnie od chwili gdy kupiłem TBC pytanie: czy można, jakoś tam
grzebiąc w opcjach/plikach, ustawić, by ekran logowania i jego muzyczka były takie same
jak te z WoW`a podstawki? Bo tęsknie strasznie za tą łagodną i klimatyczną muzyczką ze
starego ekranu logowania :(
Ta z TBC jest zbyt agresywna i mi się nie podoba ;<


przecież logujesz się w kilka sekund, aż tak ci to przeszkadza ? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 13:10, Vesania666 napisał:

przecież logujesz się w kilka sekund, aż tak ci to przeszkadza ? ;P


Tęsknię za ta poprzednią nutą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2008 o 12:46, Aragloin napisał:

> ja nie mam WoW bo za to sie placi 30 zl co miesiac xD
Nie 30 tylko 50 lol... IMHo to nie jest wygórowane. Stworzyli świtną grę to niech zarabiają...
BTW- dlaczego privy są illlegal?


ej wyobraż sobie że ja w to niegram więc moge się pomylić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 15:45, Rangarog napisał:

A i jeszcze tylko, rpzumiem że mam wybierać wolne bronie, ale usilnie patrząc na tą szybkość
czy poprostu chodzi o dobre jebnięcie ? np kieddy mam broń 100-150 / 2.0 to 90-140 /2.5
będzie lepsze bo wolniejsze? Domyślam się że chodzi poprostu o to że wolne bronie maja
lepszy dmg na jeden cios ale chce się upewnić.

Generalnie, mechanika Windfury jest bardzo zakręcona. W twoim przykładzie załóż na przykład dodatkowe 1400 Attack Power, czyli 100dps więcej. 1 broń robi wtedy o (+100dps x 2 sekundy=+200dmg na hit) = 300-350, a druga (+250 na hit) 340-390. A WF nie patrzy ci na attack speed, tylko dmg... no i w dodatku ma cooldown 3 sekundy, więc nie ma miejsca na "słabsze ale częstsze WF".

Dnia 29.07.2008 o 15:45, Rangarog napisał:

PS: Jeszcze takie coś, czy mój bonus spell damage wlicza sie do mojego frostbanda i flametongue?
Bo RB iWF chyba zadają obrażenia fizyczne.

Bodajże liczy, ale naprawdę, Shaman nie używa nic innego poza Windfury, absolutnie deklasuje on pozostałe.

Dnia 29.07.2008 o 15:45, Rangarog napisał:

A no i jeszcze poprosze o dobry build ;p Może być aktualny lub z Wotlk niema znaczenia
:)

Zostają 2 pkt, można dać w Convection - troche szybsze shocki = trochę więcej dmg.
http://www.wowhead.com/?talent=hZxVbdVMsAuqox0ez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 15:23, KaPe napisał:

> A no i jeszcze poprosze o dobry build ;p Może być aktualny lub z Wotlk niema znaczenia

> :)
Zostają 2 pkt, można dać w Convection - troche szybsze shocki = trochę więcej dmg.
http://www.wowhead.com/?talent=hZxVbdVMsAuqox0ez


Jak to ma być build pod dps, to absolutnie nie enh/resto. Zrobiłem build enhancement z mocnym wsparciem shocków z elemental - http://www.wowhead.com/?talent=hE00x0hZxVbdq0sNuqo
Niestety nie da się przenieść jednego punktu z Anticipation do Weapon Mastery...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.07.2008 o 14:59, graczomaniak napisał:

To poszukają ją na necie i słuchaj ^^.


Za starym Portalem też tęsknię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 15:47, Mediv napisał:

Jak to ma być build pod dps, to absolutnie nie enh/resto. Zrobiłem build enhancement
z mocnym wsparciem shocków z elemental - http://www.wowhead.com/?talent=hE00x0hZxVbdq0sNuqo
Niestety nie da się przenieść jednego punktu z Anticipation do Weapon Mastery...

I tracisz 3% hita, oraz zasięg totemów. Może w 5 nieistotne, ale w rajdach, oj się przydaję. Kryty z Shocków zdarzają się od święta, a hit się przyda zawsze - nie mówiąc o tym, że to też spellhit, więc i 3% więcej shocków wejdzie.
Ofkors pomyliłem tańsze shocki z mocniejszymi, ale to drobiazg.
Przejrzenie speców czołowych szamanów z Brutallusa potwierdza to co mówie - ba, pakują te 2 ostatnie punkty w reinkarnacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 16:02, Kamexo napisał:

Za starym Portalem też tęsknię :(


A mnie się podoba ekran logowania z TBC :) Muzyczka też fajna, aczkolwiek... jak na ekran logowania, to faktycznie zbyt huczna i agresywna. Mam nadzieję, że w WotLK dostaniemy coś spokojniejszego dla uszu :) Login screen już wiadomo jak będzie wyglądać (nie będzie portalu dla odmiany), muzyczka też wisi gdzieś na internecie (ale możliwe, że to fake, nawet bardzo możliwe).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie ;> Czy często spotykacie paladynów którzy robią za dps na instancjach i raidach? Jeśli tak to czy dobrze się sprawdzają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 23:13, AdiN2 napisał:

Mam takie pytanie ;> Czy często spotykacie paladynów którzy robią za dps na instancjach
i raidach? Jeśli tak to czy dobrze się sprawdzają?


Tak, ja czasami robiłem jako DPS na raidach i instancjach, Czy to dobrze czy źle nie wiem, ale zalezy też to od broni, Crusader Strike przydaje się jak cholera, i ten blessing co dodaje 30% do attacku tez sa wporzo, mnie w każdym bądź razie się podoba choć sądze że warrior fury chociażby większy DPS robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 15:44, Tyron napisał:

Mam jedno małe pytanie.Czy ktos wie czy jest do kupienia soundtrack Wrcrafta byle jakiej
części?


Tak jest do kupienia i do podstawki jak i do dodatku;) oba były w wersjach kolekcjonerskich.Teraz są pewnie dostępne tylko na aukcjach internetowych;) Mogę się pochwalić , iż posiadam oba i są naprawdę super;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się