Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Mnie raz jeden gość wywalił, dlatego że nie potrafił (jako tank) utrzymać aggro. Swoją drogą, zrobił to po wipe''ie... po tym jak sam pullnął o wiele za dużo.

Z moich późniejszych doświadczeń z jego gildiowiczami wynikło, że nie potrafią oni w ogóle robić DPSa (byli w damage done poniżej tanka z innej gildii). Nic dziwnego więc że jemu jego threat per second wystarczał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu trafiłeś na jakichś prostaków :) Tak to bywa w PuGach, bardzo często trafia się tam na takie osoby (choć zdarza się także i w gildiach, w których nikt nie pilnuje porządku). Chociaż w sumie, gram w WoW już na prawdę sporo i nie przypominam sobie, żebym za takie przewinienie dostał kicka (nawet pamiętam jak robiłem przerwy rzędu 15 minut na spacerek z psem i nikt się nie buntowął) :) Wypada tylko napisać przedtem na party, że idziesz do toalety / otworzyć komuś drzwi / odebrać telefon itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2008 o 20:39, Sth`Devilish napisał:

Po prostu trafiłeś na jakichś prostaków :) Tak to bywa w PuGach, bardzo często trafia
się tam na takie osoby (choć zdarza się także i w gildiach, w których nikt nie pilnuje
porządku). Chociaż w sumie, gram w WoW już na prawdę sporo i nie przypominam sobie, żebym
za takie przewinienie dostał kicka (nawet pamiętam jak robiłem przerwy rzędu 15 minut
na spacerek z psem i nikt się nie buntowął) :) Wypada tylko napisać przedtem na party,
że idziesz do toalety / otworzyć komuś drzwi / odebrać telefon itp.


Co smieszne napisałem ze poprostu potrzebuje te 15sec na toalete(bo blisko) :). Po powrocie widziałem juz tylko jak zaraz mnie wywali z insty i odpowiedz kolesia ze nienawidzi sla.... coś tam. Jego wypowiedz to było " Sry man but i hate S.....) Nie pamiętam tego słówka na S w każdym bądź razie odeszła mi chcęc do robienia czegokolwiek przed WoTLK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu dodaj go do ignora i tyle. Tak na wszelki wypadek, żeby już więcej nie pchać się z nim nigdzie do instancji. Nie wróżę mu przyszłości w tej grze jeśli tak się zachowuje.

Jedyna instancja w której jakiekolwiek przerwy są zabronione, to Black Morass.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> Co smieszne napisałem ze poprostu potrzebuje te 15sec na toalete(bo blisko) :)

Siedzisz na toalecie w trakcie gry, czy jak? :D Nie no żartuje, ale coś mało, to tak jakbym przeskoczył z pokoju do toalety, szybko obszczał wszystkie ściany i wskoczył z powrotem na fotel ;)

Dnia 05.11.2008 o 20:44, Solstheim napisał:

Po powrocie
widziałem juz tylko jak zaraz mnie wywali z insty i odpowiedz kolesia ze nienawidzi sla....
coś tam. Jego wypowiedz to było " Sry man but i hate S.....) Nie pamiętam tego słówka
na S w każdym bądź razie odeszła mi chcęc do robienia czegokolwiek przed WoTLK.


Zapewne "slacking".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2008 o 22:08, Vantor Zorin napisał:

W takim razie jutro kupuje battlechesta i narazie niestać mnie na lich kinga jako nowy
dużo tracę?

Przez 1-2 miesiące (zależy, ile zajmie Ci levelowanie postaci do 68-70lvl) praktycznie nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2008 o 22:08, Vantor Zorin napisał:

W takim razie jutro kupuje battlechesta i narazie niestać mnie na lich kinga jako nowy
dużo tracę?


Jako nowy nic nie tracisz. Dopiero od levela 55 mógłbyś ewentualnie zdecydować się na stworzenie Death Knighta, a od lvla 68 mógłbyś wyruszyć do northrendu. Takie elementy jak nowa profesja, fryzjer itd. są dostępne dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2008 o 23:00, Cat In A Bag napisał:

Mam pytanko, czy wie ktoś co się stanie z punktami honoru po premierze dodatku?


Nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2008 o 23:47, SoieR napisał:

zostają


Niebieski kolorek twierdzi co innego:
As many of you know we will be featuring a new Battleground, a dedicated world PvP zone and all new PvP items in Wrath of the Lich King. In order to make the transition from The Burning Crusade to Wrath of the Lich King flow as smoothly as possible, all accrued honor points will be reset at the launch of the expansion. We do this to ensure select players do not have an unfair advantage at level 80 from stockpiling honor to instantly purchase the newest Wrath of the Lich King PvP rewards. For those with unspent honor points prior to the release of the expansion, we will be offering a few upgrades and special rewards in next content patch solely for purchase via the honor system.

Z tego co udało mi się jeszcze znaleźć, to marki też mają być zresetowane, więc pozostaje jedynie wszystko wydać, a szkoda bo trochę mi się tego nazbierało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2008 o 23:28, Cat In A Bag napisał:

Właśnie znalazłem informacje na forum blizza, że zostanie zresetowany :(


No to znalazłeś złą informację, albo źle ją zrozumiałeś...

EDIT: A spojrzałeś na datę kiedy to postowano? Potem Blizzard zmienił decyzję i tylko punkty arenowe zostają zresetowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2008 o 00:25, Sth`Devilish napisał:

> Właśnie znalazłem informacje na forum blizza, że zostanie zresetowany :(

No to znalazłeś złą informację, albo źle ją zrozumiałeś...

EDIT: A spojrzałeś na datę kiedy to postowano? Potem Blizzard zmienił decyzję i tylko
punkty arenowe zostają zresetowane.


Hmm rzeczywiście, trochę już czasowa ta notka, więc jest nadzieja, masz jednak jakieś pewne źródło informacji?? (link)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak niedowierzasz, to szukaj na http://www.mmo-champion.com/ (powinno być jakies kilka stron wstecz, jeszcze przed wyjściem 3.0.2), ja zbytnio nie mam ochoty :P Krótko:

Honor Points: NIE
Honor Marks: NIE
Arena Points: TAK (podobno od momentu wbicia 71 lvl)
Arena Rating & Teams: TAK (patrz wyżej)

Przy czym warto nadmienić, że itemy z BG będą kosztować więcej, więc nawet nabite 75k honoru ogromnej przewagi nie da, ale z drugiej strony też nie opłaca się już teraz na cokolwiek wydawać, bo za tydzień te itemki do niczego się już nie przydadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki wielkie, wprawdzie znalazłem już info gdzie indziej ale mniejsza z tym, sry za ogólne sianie zamętu i tworzenie problemów^^ . Co do cen itemków to set pvp teoretycznie podany jest w Atlasie Ench., nie wiem wprawdzie na ile to będzie się zgadzało z tym co będzie w rzeczywistości, ale nie wydaje się to być tragiczne. Znacznie większe wymagania są natomiast podane do non-set epiców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem. Otóż udało się w końcu pościągać wszystkie patche no i zalogowałem się. Chciałem sobie wybrać realm i szukałem na różnojęzykowych takiego który mi znajomy polecił. No i teraz jest problem że nie mogę zmienić języka z rosyjskiego na żaden inny. Próbuje dać suggest realm ale mi wyskakują tylko 3 jakieś serwery bez nazwy. Co ja mam teraz zrobić? Czy czegoś nie zauważyłem a rozwiązanie jest banalnie proste?
Edit:
Sprawdziłem jeszcze raz no i teraz mam do wybory tylko rosyjski język ale nie jest on zaznaczony :/

20081106065153

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do 8 większość serverów zamkniętych wiec poczekaj z tworzeniem postaci:P

W ten weekend zdobędę w końcu 60 lvl, w piątek zamierzam kupić pierwszy dodatek i iść do outlandu. Ale! Przed przejściem planuję wyuczyć się wszystkich profesji na max... no, poza fishing, który doprowadza mnie do furii(skill 221) i chyba cooking(skill 226).
Tak zastanawiałem się czy nie zacząć chodzić na raidy? A może olać wszystko i nabijać lvl aby jak najszybciej zdobyć 70?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się