Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

>
Masz na myśli pre-tbc raidy ? Bo wnioskuje, że nie masz 70 :) Ja Ci jednak radzę wybić 70, a potem myslec o raidowaniu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie jak nazywa sie czar, w któym paldyn sie tak obraca do okoła. Bo nie moge go znaleźć w rozpisce spellów a na youtube widzialem. I od której servery rano są wyłączone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2008 o 08:07, Cieju09 napisał:

Pytanie jak nazywa sie czar, w któym paldyn sie tak obraca do okoła. Bo nie moge go znaleźć
w rozpisce spellów a na youtube widzialem. I od której servery rano są wyłączone?

6.30 do 9.00, jeszcze 19 minut!! Echh, przynajmniej lekcję odrobię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z WoWem, a mianowicie kiedy się loguję na konto wyskakuje mi ekran wybierania Realmu. No cóż chyba każdy umi ustawić co i jak. Ale u mnie jest do wyboru tylko język rosyjski. Naprawiałem WoWa już dwukrotnie.

20081106085126

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2008 o 08:51, RaXX napisał:

Mam problem z WoWem, a mianowicie kiedy się loguję na konto wyskakuje mi ekran wybierania
Realmu. No cóż chyba każdy umi ustawić co i jak. Ale u mnie jest do wyboru tylko język
rosyjski. Naprawiałem WoWa już dwukrotnie.

.... lol, czytaj newsy, do 9.00 nie ma servków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fishing to byłka z masłem... ;> włączasz w opcjach autoloot oraz bindujesz sobie zarzucenie wędki pod jakiś wygodny klawisz i jedziesz z koksem ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja to tylko mam nadzieje ze ktos inteligentny wpadnie na pomysł zrobienia takiego czegoś co doprowadzi wygląd postaci do "normalności". coś jakby zastępowanie obecnego itemku innym modelem ale pozostają z niego tylko statsy, np. ustawiasz sobie jaki model naramienników chcesz mieć na sobie w panelu postaci (podobnie jak z petami?) a zmiana właściwego elementu wpływa tylko na statystyki a nie wygląd, dzieki temu 99% postaci nie wyglądałoby jak uciekinierzy z domów waryjatów cały czas stojąc w dziwnie posklecanym gearze np. od innych setów czy wogóle w itemkach nie pasujących do siebie

ps: zwłaszcza że northrendowy gear nie wygląda jakoś cudnie z tego co totychczas widziałem wszystko dk-podobne... masło maślane... kkthxbai wole juz wygląd setów z ol takich jak t5 druida, t6 pala, t5 locka itp itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2008 o 00:37, Sth`Devilish napisał:

Jak niedowierzasz, to szukaj na http://www.mmo-champion.com/ (powinno być jakies kilka
stron wstecz, jeszcze przed wyjściem 3.0.2), ja zbytnio nie mam ochoty :P Krótko:

Honor Points: NIE
Honor Marks: NIE
Arena Points: TAK (podobno od momentu wbicia 71 lvl)
Arena Rating & Teams: TAK (patrz wyżej)

Przy czym warto nadmienić, że itemy z BG będą kosztować więcej, więc nawet nabite 75k
honoru ogromnej przewagi nie da, ale z drugiej strony też nie opłaca się już teraz na
cokolwiek wydawać, bo za tydzień te itemki do niczego się już nie przydadzą.


A propos czy mozna bedzie na 70 levellu robic areny jeszcze? Bo narazie nie mam w planach zakupu lisza, powod - brak gotowki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2008 o 08:07, Cieju09 napisał:

Pytanie jak nazywa sie czar, w któym paldyn sie tak obraca do okoła. Bo nie moge go znaleźć
w rozpisce spellów a na youtube widzialem. I od której servery rano są wyłączone?


sa dwa. Seal of Command i Crusader Strike w drzewku retribution.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2008 o 11:39, goomis74 napisał:

> Pytanie jak nazywa sie czar, w któym paldyn sie tak obraca do okoła. Bo nie moge
go znaleźć
> w rozpisce spellów a na youtube widzialem. I od której servery rano są wyłączone?


sa dwa. Seal of Command i Crusader Strike w drzewku retribution.

niee... po prostu np. taki krasnolud male i belfka mają taka animacje specjalnego ataku 2h (male belf tez sie obraca ale to tak żałośnie wygląda że szkoda o tym wspominać -.-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2008 o 11:38, goomis74 napisał:

A propos czy mozna bedzie na 70 levellu robic areny jeszcze? Bo narazie nie mam w planach
zakupu lisza, powod - brak gotowki...


Będziesz mógł, tylko że:

Być może przez miesiąc po premierze Wratha areny będą zamknięte.
Nie będzie dostępnego żadnego nowego sprzętu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2008 o 06:53, kacper2691 napisał:

Sprawdziłem jeszcze raz no i teraz mam do wybory tylko rosyjski język ale nie jest on
zaznaczony :/


W każdą środę serwery są wyłączane na kilkugodzinny przegląd. Gdy się logujesz, po lewej stronie jest ramka z wiadomościami i powinno tam pisać, że jest maintenance. Po południu wszystko wróci do normy, będziesz mógł spokojnie zmienić język i wybrać dowolny serwer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2008 o 12:26, SoieR napisał:

>

My chyba chodzi o 2H axe z Herolda ( SM armory ) gdzie masz passive chance na to ze bedziesz sie tak krecil :) Sam to moim shamanem mialem. Szkoda że nie można się wtedy ruszać ;/ ( było by cos w rodzaju bladestorma :D )
BTW. Wiem nawet który filmik :D Jeden z lepszych pre-tbc filmów , dali go na krążek do EK tbc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2008 o 08:07, Cieju09 napisał:

Pytanie jak nazywa sie czar, w któym paldyn sie tak obraca do okoła. Bo nie moge go znaleźć
w rozpisce spellów a na youtube widzialem. I od której servery rano są wyłączone?

A to nie po prostu Divine Storm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy w koncu dostalem pre, okazalo sie, ze musze wejsc do calkiem nowej rzeczywistosci swoim huntem. Wiec tak, podobno juz teraz marksman build jest najlepszy do dpsu i z kolei prawdopodobnie z nowym rodzajem strzalu (chimera shot) bedzie nowa rotacja. Dlatego sie pytam jak z tym jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2008 o 17:02, Hydro2 napisał:

Gdy w koncu dostalem pre, okazalo sie, ze musze wejsc do calkiem nowej rzeczywistosci
swoim huntem. Wiec tak, podobno juz teraz marksman build jest najlepszy do dpsu i z kolei
prawdopodobnie z nowym rodzajem strzalu (chimera shot) bedzie nowa rotacja. Dlatego sie
pytam jak z tym jest?


Aktualnie MM spec ma najlepszy DPS. Survival jest do bani, a BM będzie świetny ale dopiero na 80lvlu jak dostanie dodatkowe 10 punktów talentów.
Wiem bo sam testowałem.
Najistotniejszą zmianą jest to, że Steady Shot nie zatrzymuje Auto-Shotu. To znaczy, że nawet w czasie castu Steady (teraz trwa to 2sec) i tak zostanie użyty Auto-Shot. Pozwala to na ułatwienie w rotacji, bo nie trzeba już zwracać uwagi na Auto.
Jeżeli chodzi o rotacje, to ja używam takiej:
Serpent Sting (na rozpoczęcie, no i oczywiście Hunter Mark) --> Steady --> Steady --> Chimera --> Steady --> Steady --> Steady --> (chimera jeżeli już jest dostępny) --> Steady etc. Czyli krótko, Serpent na rozpoczęcie potem spam Steady aż Chimera jest dostępny i znowu spam Steady. Najważniejsze jest to aby strzelać Chimera zanim zniknie Serpent Sting, przy dobrej rotacji (i szczęściu) będziesz musiał tylko użyć Serpent raz, na początku bo Chimera odświeża działanie.
Uwielbiam Chimera Shot bo bez problemu robi 5k crity xD
Jak chcesz przykładowy build MM to link do armory mojego Huntarda jest w podpisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli w sumie daleki od prawdy nie bylem, ale po wotlk pewnie wroce do bm lub bede z nim eksperymentowal za duzo mam do niego sentymentu, potem bede musial posprawdzac drzewko talentow peta. Heh tyle zmian dla hunta w jendym patchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybrałem sobie do gry paladina i zacząłem z mace. Co mam zrobić aby biegać ze swordem? Bo gdy chce kopic to mam czerwony napis sword i nie mogę go ubrać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się