Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 27.01.2006 o 10:29, Bart_201 napisał:

Ile dni grania za darmo jest po zarejestrowaniu konta????

dodaj jeszcze parę "?" to szybciej otrzymasz odpowiedź :)

Wracając do tematu - 30 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2006 o 10:47, Air napisał:

> Ile dni grania za darmo jest po zarejestrowaniu konta????
dodaj jeszcze parę "?" to szybciej otrzymasz odpowiedź :)

Wracając do tematu - 30 dni


Albo 40 - jeśli najpierw założysz 10 dniowe TRIAL (o ile w opakowaniu jest do niego S/N, lub go od kogos dostaniesz) a później uaktualnisz konto do pełnej wersji kluczem znajdującym się pod CD3. Sposób jest wypróbowany - sam tak zrobiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2006 o 10:47, Air napisał:

> Ile dni grania za darmo jest po zarejestrowaniu konta????
dodaj jeszcze parę "?" to szybciej otrzymasz odpowiedź :)

Wracając do tematu - 30 dni



Nie 30 dni a 1 pełny miesiąc. Jesli to bedzie styczen to bedziesz mial 31 darmowych dni, a jak luty to juz tylko 28.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2006 o 10:56, kizi napisał:

> > Ile dni grania za darmo jest po zarejestrowaniu konta????
> dodaj jeszcze parę "?" to szybciej otrzymasz odpowiedź :)
>
> Wracając do tematu - 30 dni

Albo 40 - jeśli najpierw założysz 10 dniowe TRIAL (o ile w opakowaniu jest do niego S/N, lub
go od kogos dostaniesz) a później uaktualnisz konto do pełnej wersji kluczem znajdującym się
pod CD3. Sposób jest wypróbowany - sam tak zrobiłem.


co to jest S/N????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2006 o 13:01, Bart_201 napisał:

> > > Ile dni grania za darmo jest po zarejestrowaniu konta????
> > dodaj jeszcze parę "?" to szybciej otrzymasz odpowiedź :)
> >
> > Wracając do tematu - 30 dni
>
> Albo 40 - jeśli najpierw założysz 10 dniowe TRIAL (o ile w opakowaniu jest do niego S/N,
lub
> go od kogos dostaniesz) a później uaktualnisz konto do pełnej wersji kluczem znajdującym
się
> pod CD3. Sposób jest wypróbowany - sam tak zrobiłem.

co to jest S/N????



cd-key

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2006 o 18:22, ferbi napisał:

Chcę zagrac w WoWa, ale nie jestem pewien czy gra mi sie spodoba. Czy jest jakieś demo czy
10-dniowa wersja free?


Ktoś może ci podarować 10-dniowy guest pass.. I będziesz mógł zakosztować tej gierki.. Choć szczerze 10 dni to za mało by "dobrze" poznań i pograć w tą gierkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli podczas zakladaniu konta, musze wybrac rodzaj platnosci to co mam wybrac?? Wpisuje authentication key i ide dalej.Pojawia mi sie napis select payment method. Kupujac gre zakladalem ze jest 30 dni free, jesli tak to co wybrac jesli nie mam pre-paida ani karty kredytowej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2006 o 18:35, Artequs napisał:

Jeśli podczas zakladaniu konta, musze wybrac rodzaj platnosci to co mam wybrac?? Wpisuje authentication
key i ide dalej.Pojawia mi sie napis select payment method. Kupujac gre zakladalem ze jest
30 dni free, jesli tak to co wybrac jesli nie mam pre-paida ani karty kredytowej???


Poszukaj gdzieś na poprzednich stronach tego tematu.. Tam będzie link do strony darkoding (czy jakoś tak) ;) to będzie twoje rozwiązanie i 30 dni będzie stało otworem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2006 o 19:10, GrooG napisał:

a mozna np jak sie ma stado znajomych grajacych w wowa to mozna miec np 100dni z guest passa
i potem 30 za gre? ;p


Hmmm, na jednym koncie można mieć tylko raz 10 dni z guest passa i żeby nadal na nim grać trzeba uaktualnić konto do wersji pełnej.

Ale, ale... jeśli zdobędziesz 10 guest passów i za każdym razem założysz nowe konto - to będziesz grał 100 dni, ale przy każdym zakładaniu konta będziesz zaczynał od zera! BEZ SENSU :) Na pewno nie o to chodziło.

Z grubsza mówiąc - NIE !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.01.2006 o 22:08, kizi napisał:

Ale, ale... jeśli zdobędziesz 10 guest passów i za każdym razem założysz nowe konto - to będziesz
grał 100 dni...


to jz chyba lepiej grac na piracie...LOL
(nie sondzilem ze kiedys komys to zaproponuje :P ale stary za ten pomysl ze 100 cd-keyami to wolal bym sie pochlastac :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2006 o 22:12, HoZar napisał:

to jz chyba lepiej grac na piracie...LOL
(nie sondzilem ze kiedys komys to zaproponuje :P ale stary za ten pomysl ze 100 cd-keyami to
wolal bym sie pochlastac :))


Ja osobiście gram od lutego - wykorzystałem jeden guest pass (mój własny), uaktualniłem do pełnego konta cd-keyem i od tamtego czasu regularnie opłacam abonament kartami prepaid (mam jedną w zapasie i razem z Fable dstanę jeszcze dwie).

Jeśli o mnie chodzi - proponuję grać WYŁĄCZNIE LEGALNIE - NA ORYGINALNYCH SERWERACH.

Pomysł GrooG''a rzeczywiście jest nieziemski;)
Chyba, że źle go zrozumieliśmy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie mamy festiwal tak czytałem na Blizzie troche o nim ale jakoś nieiwe po co te monety ani jak zrobić tego q na fajerwerki :( jakoś nikt kogo na swojej drodze spotkałe go niezrobił i nieiwe jak zrobić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się