Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 29.01.2006 o 15:42, IneedWoW napisał:

CWXD9Y-KJW2-66X86T-9GE2-KBV2B9 -- Ten kod jest dobry tylko mi karty nie akceptuje ( Visa
Electron)

Sprubuj zalozyc jeszcze raz pls :]

Działa, działa ale ppróbowałem na EU aktywować :P co do karty to jest ona sprawdźana nie nie akceptowana z darkcoding :/ wieczorem jeszcze poszperam ale wątpie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2006 o 16:28, WoWmen napisał:

> CWXD9Y-KJW2-66X86T-9GE2-KBV2B9 -- Ten kod jest dobry tylko mi karty nie akceptuje (
Visa
> Electron)
>
> Sprubuj zalozyc jeszcze raz pls :]
Działa, działa ale ppróbowałem na EU aktywować :P co do karty to jest ona sprawdźana nie nie
akceptowana z darkcoding :/ wieczorem jeszcze poszperam ale wątpie.


Dzieki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2006 o 19:59, Evil Khan napisał:

Czy dwie osoby mogą grać na jednym kodzie (nie jednocześnie) lecz na dwóch komputerach i płacić
tylko jeden abonament.


No wedlug licencji to nie, ale moi niektorzy znajomi praktykuja ten sposob bo latwiej we dwojke zaplacic abonament.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chce zamowic wow, wkoncu znow zaczac grac*mam zamowine heros 5 chyba odowie i fable tego nie odmowie/ ale biore patrze 280 zl bo musi byc karta pre paid no to ja pondzienkuje z taki czyms, 280 zl za gre!!! specjalnie dali ze musi byc pre paid sku*** to mnie wkurzylo ARGHHHHH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2006 o 20:12, aRtuRPG napisał:

chce zamowic wow, wkoncu znow zaczac grac*mam zamowine heros 5 chyba odowie i fable tego nie
odmowie/ ale biore patrze 280 zl bo musi byc karta pre paid no to ja pondzienkuje z taki czyms,
280 zl za gre!!! specjalnie dali ze musi byc pre paid sku*** to mnie wkurzylo ARGHHHHH


Twoj post jest ledwo zrozumialy, nastepnym razem staraj sie uzywac kropek i przecinkow a co do tematu, to zeby pograc w WoW;a na poczatku nie jest potrzebny zaden pre paid. Jego samgo mozesz kupic bo darmowym miesiacu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2006 o 20:15, kowalov napisał:

> chce zamowic wow, wkoncu znow zaczac grac*mam zamowine heros 5 chyba odowie i fable tego
nie
> odmowie/ ale biore patrze 280 zl bo musi byc karta pre paid no to ja pondzienkuje z taki
czyms,
> 280 zl za gre!!! specjalnie dali ze musi byc pre paid sku*** to mnie wkurzylo ARGHHHHH


Twoj post jest ledwo zrozumialy, nastepnym razem staraj sie uzywac kropek i przecinkow a co
do tematu, to zeby pograc w WoW;a na poczatku nie jest potrzebny zaden pre paid. Jego samgo
mozesz kupic bo darmowym miesiacu.


a jak zalozysz konto??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2006 o 20:17, aRtuRPG napisał:

a jak zalozysz konto??????????????


Jak najzyklejszy, kazdy inny czlowiek. Potrzebny jest numer karty i numer gry ktory masz wydrukowan na instrukcji. Nie mam pojciecia cos ty sobie ubzdural z tym pre paide potrzebnym do zalozenia konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w tym problem, ja mam karte ale izzy :P wiec ta niewchodzi w gre, musze wiec pre paid, a pozatym podajac numer kart odrazy placisz za 2 miesiac gry! grasz w wowA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2006 o 20:22, aRtuRPG napisał:

w tym problem, ja mam karte ale izzy :P wiec ta niewchodzi w gre, musze wiec pre paid, a pozatym
podajac numer kart odrazy placisz za 2 miesiac gry! grasz w wowA?


Pewnie ze gram, inaczej bym nie gadal bzdur, takich jak ty. Masz tu linka i czytaj ze zrozumieniem http://www.cdprojekt.info/wow/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, firma Blizzard potwierdziła, iż do aktywacji konta potrzebny jest numer karty płatniczej (w wypadku wyboru karty płatniczej jako metody opłacania abonamentu) lub numer karty pre-paid (w wypadku wyboru kart pre-paid jako metody opłacania abonamentu)
i co ty na to? tylko jak podaje numer karty to niemusisz placic ale jak nie masz karty no to pre paid odrazu, wiem ze sa te nieprawdziwe numer kart ale to niewchodzi w gre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No a masz gdzies napisane ze ci od razu abonament pobieraja? Ja wzialem karte od ojca, wpisalem numer i od razu zmienilem spsob platnosc, ot caly problem. Jak kktos chce to sobie zawsze poradzi a jak ktos nie potrafi to marudzi i tyle w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a rozumiesz ze niemam od kogo wziasc, wszyscvy w rodzinie maja inna karta w innym banku co niewchodzi w gre jaki gosc, poprstu tylko moge pre paidem i juz, a i ta jak bym mial grac to z gory na 3 miechy albo i wiecej:/ ale szkola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2006 o 20:34, aRtuRPG napisał:

a rozumiesz ze niemam od kogo wziasc, wszyscvy w rodzinie maja inna karta w innym banku co
niewchodzi w gre jaki gosc, poprstu tylko moge pre paidem i juz, a i ta jak bym mial grac to
z gory na 3 miechy albo i wiecej:/ ale szkola


No wlasnie dzieki szkole problem sie rozwiazal sam, i nawet nie straciles zlotowki a i moze zyskac na tym. A tak wogole jezeli odpowiadzasz na czyjegos posta do kliknija na guziczek ''odpowiedz'' bo znacznie to ulatwia korzystanie z forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2006 o 20:38, aRtuRPG napisał:

niedziala cos mi naciskam i nic doktorku:/ a zl strace a nawet 200 zlotowek chlopcze na inne
gry i wydatki(w tym miesiacu)


Swietnie a co to ma wspolnego z tematem? He? Zreszta guzik mnie obchodzi i kasy stracisz itp. Aha i nie rzycze sobie zebys mowil do mnnie chlopcze, bo ani nie jestes nikim kogo znam ani nie jestem chlopcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się