Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

CWXD9Y-KJW2-66X86T-9GE2-[----] Kto mi na tgo (prawie calego) cd keya zalozy konto 10 dniowe ?? PLease niech ktos mi odpisze bo chcialbym jeszcze dzisiaj zagrac przez cała noc ;D Jedyne czego potrzebuje to Nr karty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2006 o 15:09, GanD napisał:

Volvox czy nie powinieneś zmienić lekko podpisu?


A dlaczego? Nadal zapraszam :)
Chociaz rzeczyiwscie gildia sie rozpadla i teraz pelni jedynie role schronienia dla tych na drodze do 60 poz i tych ktorzy szukaja sobie nowej gildii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CWXD9Y-KJW2-66X86T-9GE2-KBV2B9 10 dniowy CD-key !!!!!!!!!!! Niech ktoś mi założy konto na niego
Błagam !!!! Chcialbym se pograc dzis w nocy jeszcze :] PRosze O kontakt na numer GG 8124055


Jeszcze raz prosze ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2006 o 17:32, IneedWoW napisał:

CWXD9Y-KJW2-66X86T-9GE2-KBV2B9 10 dniowy CD-key !!!!!!!!!!! Niech ktoś mi założy konto na
niego
Błagam !!!! Chcialbym se pograc dzis w nocy jeszcze :] PRosze O kontakt na numer
GG 8124055


Jeszcze raz prosze ..........

NIeprawidłowy klucz....
Na przyszłość nie podawaj swoich kluczó też na forum tylko napisz do kogoś zaufanego. Bo gdyby działało mógłbym równiedobrze sobie przywłąszczyć to konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2006 o 17:39, WoWmen napisał:

NIeprawidłowy klucz....
Na przyszłość nie podawaj swoich kluczó też na forum tylko napisz do kogoś zaufanego. Bo gdyby
działało mógłbym równiedobrze sobie przywłąszczyć to konto.


Kurde jak to nieprawidlowy ?? Moze zle przepisywales ;] Jak ja rejestruje to dochodze do wyboru karty i mi nie akceptuje ;/ ale dzieki za Starania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, moja historia wyglądała bardzo podobnie. Pamiętam, że nie miałem w tym dniu lekcji. Siedziałem więc od rana przed komputerem, nerwowo wciskając F5 na stronie Blizzarda. Gdy wreszcie pokazało się okno rejestracji (klucz był BEYOND_DARK_PORTAL czy jakoś tak :) od razu założyłem trzy konta. Na jednym z nich gram do dziś (znaczy ten sam login i hasło). Jednakże od tygodnia ssałem 2 GB instalkę (do dziś mam na dysku) i dopiero wieczorem udało się dobić do 100%. Włączyłem WoWa. Może to zabrzmi nieco zabawnie ale wyglądało to mniej więcej tak:
0.00 - 1.00 (czas w minutach): tworzenie postaci (Człowiek Paladyn - przyzwyczajenie z BG, na szczęście potem zmieniłem ^^)
1.00 ~ 1.30 - "Boże, ale to biedne jest!" (na serio tak pomyślałem)
1.30 - 2.00 - "Jednak fajne"
2.00 - oo (nieskończoność :P) - "Gra mojego życia" :)

Spędziem w tym czasie cudowny okres. A 10 lutego była premiera i zaczynały się u mnie ferie, ale o tym jeszcze napiszę 10 lutego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2006 o 19:19, Ciechan napisał:

Heh, moja historia wyglądała bardzo podobnie. Pamiętam, że nie miałem w tym dniu lekcji. Siedziałem
więc od rana przed komputerem, nerwowo wciskając F5 na stronie Blizzarda. Gdy wreszcie pokazało
się okno rejestracji (klucz był BEYOND_DARK_PORTAL czy jakoś tak :) od razu założyłem trzy
konta. Na jednym z nich gram do dziś (znaczy ten sam login i hasło). Jednakże od tygodnia ssałem
2 GB instalkę (do dziś mam na dysku) i dopiero wieczorem udało się dobić do 100%. Włączyłem
WoWa. Może to zabrzmi nieco zabawnie ale wyglądało to mniej więcej tak:
0.00 - 1.00 (czas w minutach): tworzenie postaci (Człowiek Paladyn - przyzwyczajenie z BG,
na szczęście potem zmieniłem ^^)
1.00 ~ 1.30 - "Boże, ale to biedne jest!" (na serio tak pomyślałem)
1.30 - 2.00 - "Jednak fajne"
2.00 - oo (nieskończoność :P) - "Gra mojego życia" :)

Spędziem w tym czasie cudowny okres. A 10 lutego była premiera i zaczynały się u mnie ferie,
ale o tym jeszcze napiszę 10 lutego :P


Daj mi jedno konto na pare dni jesli dzila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dowdziestego siodmego zaczal sie Lunar Festival. Czy ktos z Was na jakims serwerze zdolal w raidzie zabic Omena? U mnie na serwerze bylo nawet kilka prob...
Zadna sie nie powiodla, a mi niedlugo konczy sie subskrypcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2006 o 23:26, mic02 napisał:

Czy ktos z Was na jakims serwerze zdolal w raidzie zabic Omena? U mnie na serwerze bylo nawet kilka prob...


Ziomki z mojej gildii brały udział w jednym z takich raidów, na początku było 30 osób, pod koniec ponoć 38, nie wiem, co i jak, ale boss padł, więc jest to możliwe do osiągnięcia, próbuj dalej, bo nagroda cenna i warta zachodu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2006 o 23:26, mic02 napisał:

Dowdziestego siodmego zaczal sie Lunar Festival. Czy ktos z Was na jakims serwerze zdolal
w raidzie zabic Omena? U mnie na serwerze bylo nawet kilka prob...


W zasadzie nic trudnego. Tym bardziiej, ze sie nie leczy i cmentarz jest blisko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2006 o 00:29, GanD napisał:

próbuj dalej, bo nagroda cenna i warta zachodu ;)


Skomentowac to mozna tylko w jeden sposob - LOL ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2006 o 00:46, KaPe napisał:

Tak w ogóle, to z jakiej okazji jest Lunar Festival? Bo mi się zbytnio nie kojarzy.


Z okazji nowego roku ksiezycowego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie czy mozna oplacac gre (klient gry US) za pomoca kart pre-paid sprzedawanych przez cd projekt>?


bo zalezy mi na grze na serwerach amerykanskich, dlatego planuje kupic gre w stanach, i sie zastanawiam czy jest taka mozliwosc czy tylko wchodzi w gre w tedy oplata za pomoca kart kredytowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2006 o 20:50, IneedWoW napisał:

Daj mi jedno konto na pare dni jesli dzila :)


Ekhm, ja mówię o kontach z bety ;)

PS
Ta, a mówią że moderatorzy to nie spamerzy! Volvox! TRZY posty pod rząd!? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma kTos Guest Passa jeszcze ?? Jesli tak to chetnie przyjme ;D (gg 812-40-55)

PS
Mam WoWa ale nie zarejestrowanego bo musze najpierw sprawdzic czy lagi bede mial ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nadchodzi Naxxramas Necropolis!!!!11oneoneleven nowy end-game-raid-instance :P
szkoda ze nie dla mnie bo skonczylem z gra :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się