Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 13.12.2009 o 18:28, Azvar napisał:

Bez przesadyzmu Fumiko, nie bądźmy takimi fanboyami Blizzarda :)


Taki ze mnie fanboy że przez ostatnie 2 tygodnie grałam może godzinę. Naprawdę, fanboyizm aż mi się uszami wylewa.

A pewnych rzeczy się po prostu nie robi i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2009 o 19:07, DemoBytom napisał:

To dalej tak wygląda.. >.>''

łącze się w cierpieniu... 1 dzień było nawet śmiesznie (po tym patchu co odblokowali możliwość zakladania altó na pvp servach z inej frakcji) ale potem już tylko irytujące ;<

Dnia 13.12.2009 o 19:07, DemoBytom napisał:

> wiesz sporek jak sporek, nie mamy zbyt wielu rywalizujących gildii o to, więc troche
uporu i może zaskoczy... akurat im sie udało, i oby nigdy więcej bo znowu by było "bezd
guild eu hur hur"

Taa dokładnie :/ mam nadzieję, że ktoś inny się zepnie i wyczyści ICC przed nimi..

nawet nie chce myśleć co by było gdyby bitch kinga ubili pierwsi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2009 o 20:22, SoieR napisał:

nawet nie chce myśleć co by było gdyby bitch kinga ubili pierwsi...


Proste - wtedy się wykosztuję i zrobię transfer na inny serwer xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2009 o 13:47, SoieR napisał:

warek + disc +lolipal =hard comp ;D
po co sie wysilać imho.. ^^

Dla mnie to faceroll jakich duzo w tej grze . Tak jak pralka Wara 1 skill zapierdziela 80% hp na stunie pala . Poprostu bind spacje Bladestorm i czolem w klawiature a w kolo nie maja 80% hp .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2009 o 16:20, DemoBytom napisał:

Jak tacy ludzie zbierają server firsty? o_O''

Masz coś złe informacje. Goon Squad na Sporeggarze nie posiada żadnych server firstów (tych, które dają konkretny achievement i tytuł). Od dawna też nie liczą specjalnie jako gilda raidująca (z 25 manami już na poziomie Ulduaru zostali daleko z tyłu). Chyba, że mowa wyłącznie o Hordzie, ale najdalej z progressem jest Do Not Panic (do którego zresztą należę). Ogólnie ostatnimi czasy Horda mocno z tyłu została za Alliance, a kiedyś radzili sobie znacznie lepiej. Goon Squad więcej trolluje niż robi. Jeśli uwierzyłeś w to, że jest to obecnie bardzo dobra gildia - dałeś się nabrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Jeśli uwierzyłeś w to, że jest to obecnie bardzo dobra gildia - dałeś się nabrać.

Ja wiem, że nie jest.. Gdyby była - to to ich gadanie pewnie by mi nie przeszkadzało..

>Goon Squad na Sporeggarze nie posiada żadnych server firstów

Dlatego tym bardziej mnie wkurzają rozmowy w stylu:
"GS owned 3.1, 3.2 will it own 3.3 too?"
Nawet dziś taka kłótnia na /trade była..

>Ogólnie ostatnimi czasy Horda mocno z tyłu została za Alliance, a kiedyś radzili sobie znacznie lepiej

Wiem, na BG nam nie idzie, w rajdach też jak widać słabo..
Ogólnie ze statystyk wynika, że Hordziaków jest mniej niż Aliantów :(

>Do Not Panic (do którego zresztą należę).

Dobrze mieć plusy po przeciwnej stronie ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2009 o 02:36, DemoBytom napisał:

Wiem, na BG nam nie idzie, w rajdach też jak widać słabo..
Ogólnie ze statystyk wynika, że Hordziaków jest mniej niż Aliantów :(

co ty możesz o tym wiedzieć, siedząc w dominującej frakcji... pograłbyś aliantami na bg to zapewniam cię że zmieniłbyś zdanie ;>, ja nie wiem może z 2 strony tego tak nie widać ale ally przegrywa gdzieś z 80%bg, zwykle zaczynamy z nie pełnym składem, leci timer o zakończeniu bah dochodzi 1 osoba i zabawa od nowa... a nawet jak i jest równo to i tak wydaje się że czesto dostajecie tanków z50k hp i dwoma pocket healerami to ręce opadają dysponując kilkoma backedal hirołsami ret/dk z titanstell destroyerami ;<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2009 o 17:12, Colmi napisał:

Znam taktyke na poczegolnych
bossow, bo podejrzewam, ze sa identyczne lub bardzo podobne jak w vanilla WoWie, ale
kazdy wymaga ode mnie achievementa.



Ja się załapuję, bo gram healerem. ;-P Mówię im, że w życiu tam nie byłam, ale jeśli chcą mogę się wybrać. ;-P
A mówiąc poważnie - ostatnio weszły tygodniowe questy rajdowe i powstaje dużo więcej pug-ów mających na celu wykonanie questa. Naxx 10 uważany jest za bardzo łatwy (i faktycznie, sprzęt wymagany do HC piątek w icecrown zdecydowanie przewyższa ten z Naxx 10), więc przy cierpliwości można trafić na grupę, która nie marudzi o osiągnięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziwne pytanie.. nie macie class leaderow ?? zreszta to raid leader powinien decydowac czego potrzebuje w skladzie podstawowym czy pozostałych, bawicie sie w gildie czy naprawde macie gildie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2009 o 02:36, DemoBytom napisał:

Wiem, na BG nam nie idzie, w rajdach też jak widać słabo..
Ogólnie ze statystyk wynika, że Hordziaków jest mniej niż Aliantów :(

Ostatnio ogólnie na bg ciężko zagrać. U mnie niektórzy ludzie się skarżyli, że np. czekają już w kolejce na bg godzinę i nic. Może jest to też efekt tego, że ostatnio ludzie bardziej wolą farmić emblemy niż honor z bg. Z dawniejszych czasów to pamiętam, że kiedyś Horda dominowała, zarówno liczebnie, jak i na bg (efekt wyjścia TBC, gdzie ludzie masowo robili belfy, draenei aż takim wzięciem się nie cieszyli), z czasem się to jednak zaczęło zmieniać. Również w kwestii raidów kiedyś większość top 10 okupywały gildie Hordy (za czasu TBC), a gildie Alliance były tam tylko dwie.

Jeszcze jedna sprawa, że teraz niektórzy na potęgę bawią się zmienianiem ras i frakcji, więc proporcje mogą się szybko zmieniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2009 o 15:07, Arcling napisał:

i na bg (efekt wyjścia TBC, gdzie ludzie masowo robili
belfy, draenei aż takim wzięciem się nie cieszyli), z czasem się to jednak zaczęło zmieniać.

zdecydowanie... z male belfow loladynów na male belfy def najty, sama radośc ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś próbował rajdować lockiem w Affli w 3.3? Słyszałem, że affli dostało buffa (głównie dzięki nowemu glifowi przyśpieszajacego corruption), za to destro zostało znerfione (przez zmianę conflaga).. Ktoś to testował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2009 o 14:12, AldaeR napisał:

dziwne pytanie.. nie macie class leaderow ?? zreszta to raid leader powinien decydowac
czego potrzebuje w skladzie podstawowym czy pozostałych, bawicie sie w gildie czy naprawde
macie gildie ?

Nie rozumiesz czegoś bracie, ja zaranie "szwendam" się po gildiach by zdobyć sprzęt. Wiesz jaka jest zabawa z dziećmi? No właśnie. W moim pytaniu natomiast chodziło mi nie o konkretny build, a o rozstrzygniecie czy Disc, czy Holy? Tak jak dawniej Disc dla tanka, a Holy na raid?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2009 o 23:10, Kamell napisał:

> warek + disc +lolipal =hard comp ;D
> po co sie wysilać imho.. ^^
Dla mnie to faceroll jakich duzo w tej grze . Tak jak pralka Wara 1 skill zapierdziela
80% hp na stunie pala . Poprostu bind spacje Bladestorm i czolem w klawiature a w kolo
nie maja 80% hp .


To i tak nic w porównaniu z Ret Palkiem czy DK, topowi gracze podobno narzekają na bóle głowy i odciski klawiatury na czole, policzkach i nosie :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2009 o 20:07, Daronn_Darker napisał:

Tak jak dawniej Disc dla tanka,
a Holy na raid?

Zawsze mnie zastanawiało, skąd wziął się pomysł, że "disc leczy tanka"? Znaczy owszem, niby takie było założenie Blizzarda, jak jeszcze Penance miał 6.4s, ale praktyka... Disc = spam shieldów po rajdzie, a jak próbujesz leczyć tanka, to jesteś w stanie zrobić to raz na 8 sekund. I sytuacja zamiast się poprawiać, jeszcze bardziej się pogarsza, bo Disc skaluje się słabiutko, a gdy twój główny skill do leczenia to Flash Heal za 5k, to jest nieciekawie.
Tak, Penance jest fajny. Tak, PW:S jest fajne. I mają 8 i 15 sekund cooldowna. Dobre na coś w stylu Fusion Punch, gorzej gdy boss systematycznie leje tanka po 20-30k i nie czeka łaskawie, aż będziesz gotów.

Holy na rajd. Disc na rajd. Jak chcesz leczyć tanka, szukaj Paladyna. Potem wszystkich innych klas. Potem jest Disc priest. Zresztą, nawet Holy wyciągnie większy HPS, mając FH i stackując Serendipity na GH - tyle, że skończy się mana.

TLDR: Disc to piękna teoria, ale w praktyce jest stopowany przez PvP, przez co kończy się na spamowaniu bąbelków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Nie będę się z tobą kłócił, bo po pierwsze za dużo doświadczenia jako Priest healer nie mam, a po drugie dawno już nie grałem w WoW. Wiec mówisz,żebym został sobie przy druidzie? Bo łatwiej grupę znajdę? Tak teraz zostali Priesci po macoszemu potraktowani? Wybacz za takie z pozoru głupie pytania, ale 4 miesiące bez WoW "odmóżdżając" człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2009 o 22:17, Daronn_Darker napisał:

/.../
Nie będę się z tobą kłócił, bo po pierwsze za dużo doświadczenia jako Priest healer nie
mam, a po drugie dawno już nie grałem w WoW. Wiec mówisz,żebym został sobie przy druidzie?
Bo łatwiej grupę znajdę? Tak teraz zostali Priesci po macoszemu potraktowani? Wybacz
za takie z pozoru głupie pytania, ale 4 miesiące bez WoW "odmóżdżając" człowieka.

Mówię to z perspektywy min-maxowania rajdowego. Priest w WotLKu stał się przedziwnym healerem, który potrzebuje 2 speców, by zrobić to co inni mogą w jednym, a i tak nie robi tego lepiej. Nie są traktowani "po macoszemu", ale to co mieli robić w założeniu, niekoniecznie pokrywa się z rzeczywistością - m. in. z powodu PvP. Cataclysm pewnie wywróci to do góry nogami, znowu. Patrząc w ten sposób, Druid będzie lepszy - w sensie "bardziej stabilny" i wiadomo czego oczekiwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się