Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 16.12.2009 o 20:30, Hydro2 napisał:

No i teraz probuje Karazhan- ponoc troche tam polakow jest, gra sie calkiem przyjemnie,
ale coz pewnie ten czar prysnie po jakims czasie


Ja mam 4 kolegów i każdy na innym serwerze gra i każdy chce żebym grał na jego realmie - więc zdecydowałem że nie będę jednego nad drugiego wywyższał, tylko gram po stronie hordy właśnie na Karazhan. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2009 o 20:31, Fumiko napisał:

> Chamber of Aspects- hmm ciezko cokolwiek powiedziec, bo polakow nic, gildie
w wiekszosci
> international, i ogolnie serv PVE

O, dziękować, wiem gdzie alty tworzyć :D


A ja tam wczoraj zrobiłem alta po stronie hordy, chyba strzał w 10. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No generalnie to dzisiaj jest bardzo zły dzień. Sroda jak sroda , lagi były i będą aleeee 10sec server lagi przez minute po pullu bossa to chyba jakiś żart. Dobrze że to Icc 25 na normalu nie wymaga jakiś specjalnie niskich latency, wystarczy tylko dpsować , i nie stać jak cieć i wszystko jakoś idzie bo gdyby nie to to wątpie czy cokolwiek byśmy dzisiaj wyczyścili. Wydaje mi się że bliz troche się przeliczył z Cross - realmowym LFG. I cierpimy teraz wszyscy.
PS: Dzisiaj wpadło mi 1sze t10. Shouldery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2009 o 22:56, Vaadeer napisał:

No generalnie to dzisiaj jest bardzo zły dzień. Sroda jak sroda , lagi były i będą aleeee
10sec server lagi przez minute po pullu bossa to chyba jakiś żart.
Wydaje mi się że bliz troche się przeliczył z Cross - realmowym LFG. I cierpimy
teraz wszyscy.
PS: Dzisiaj wpadło mi 1sze t10. Shouldery.


Przesadzasz. W dzień patcha była masakra, ale wczoraj już normalnie. Dwa marki na Saurufangu ftw.

PS. Grats. Ja swoich nie kupię, bo wyglądają jak kupa a upgrade niewielki. Poczekam na token ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2009 o 18:49, Undertaker napisał:

Moim zdaniem się mylisz, można to zdefiniować. Np. na moim serwerze większość graczy
(Aerie Peak) uważa, że to kaszanka. Ciągle się wysypuje, zawsze zalagowany, brak znaczącej
ilości naprawdę dobrych graczy. To nie tylko moja opinia, a wielu.


Pamiętam jak rozpadła się Husaria na Nordrassilu dawno temu. Serwer się trochę chrzanił i ponad połowa graczy postanowiła wynieść się na inny. Ledwo to uczynili Nordrassil przestał mieć problemy, a Anachronos, na który się przenieśli, zaczął mieć co chwila pady i przerwy techniczne. ;-> Według mnie wszystkie serwery są podobne do siebie. Jeśli już szukać, to jakiejś konkretnej gildii, o której wiadomo, że jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2009 o 11:56, Damianuss1 napisał:

kupował ktoś pre-paid na 60 dni z http://www.keye.pl ? Zauważyłem, że cena jest tutaj
o wiele mniejsza niż kupowanie tych kart za 100zł+ xd.



Tak, ja tam przez allegro od nich kupowałem. Są sprawdzeni i polecam ich. Zresztą, z tego co wiem, to nie ja jeden korzystam z ich usługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2009 o 11:56, Damianuss1 napisał:

kupował ktoś pre-paid na 60 dni z http://www.keye.pl ? Zauważyłem, że cena jest tutaj
o wiele mniejsza niż kupowanie tych kart za 100zł+ xd.


Jakiś tydzień temu tam pre-paid kupowałem. Zero problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2009 o 11:18, Mirajka napisał:

PS. Grats. Ja swoich nie kupię, bo wyglądają jak kupa a upgrade niewielki. Poczekam na
token ;)


Nic Ci to nie da - token wymienia się razem z wersją za emblemy na lepszy set ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2009 o 14:35, Turandus napisał:

> PS. Grats. Ja swoich nie kupię, bo wyglądają jak kupa a upgrade niewielki. Poczekam
na
> token ;)
Nic Ci to nie da - token wymienia się razem z wersją za emblemy na lepszy set
;p

Wiem. Ale wersja emblemowa wygląda beznadziejnie i jest średnim upgradem. Kupię dopiero jak będę mieć token.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2009 o 15:46, Mirajka napisał:

Wiem. Ale wersja emblemowa wygląda beznadziejnie i jest średnim upgradem. Kupię dopiero
jak będę mieć token.

akurat priesta t10 jest jak dla mnie najladniejsze z 10, natomiast magowski to prawdziwa kupa i bede trzymał sie mojego t9 bo przynajmniej postać wygląda elegancko ;P w każdym razie icc i tak nie bed raidował, chyba że jakiś pug sie znajdzie czy coś, więc i tak nie mam sie czym martwić a na voa styknie to co mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2009 o 16:40, marc95x napisał:

Zna ktoś jakiś addon który pokazuje questy które mogę wziąć. Cartographera próbowałem
ale nie wiem jakiej opcji użyć?


quest helper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2009 o 16:46, hammerfall87 napisał:

quest helper

Quest helper pokazuje gdzie mam kończyć misje, co mam zabić itp. no chyba że nie znam jakiejś opcji (powiedz jak jej użyć)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2009 o 16:51, marc95x napisał:

> quest helper
Quest helper pokazuje gdzie mam kończyć misje, co mam zabić itp. no chyba że nie znam
jakiejś opcji (powiedz jak jej użyć)


ale wykrzykniki ci się na mini mapce nie pokazują ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2009 o 16:57, hammerfall87 napisał:

to jest nie dorzeczne przecież autorzy gry wprowadzili na auto radarze rozmieszczenia
npc z questami to samo z oddawaniem questów


powiedz ty mi jak nazywa się twój serwer ?


No ale na mini mapce "duży teren zobacze" xD no wiadomo przecież że nie chodzi mi o radar!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2009 o 16:15, SoieR napisał:

akurat priesta t10 jest jak dla mnie najladniejsze z 10, natomiast magowski to prawdziwa
kupa i bede trzymał sie mojego t9 bo przynajmniej postać wygląda elegancko ;P w każdym


Owsze, tier ładny, ale kolorki zrobili takie tego za emblemy że oczy bolą (zielony, wtf?). Ten drugi juz jest taki karmazynowy i wygląda znośnie, a najwyższy jest śliczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.12.2009 o 11:18, Mirajka napisał:

Przesadzasz. W dzień patcha była masakra, ale wczoraj już normalnie. Dwa marki na Saurufangu
ftw.

PS. Grats. Ja swoich nie kupię, bo wyglądają jak kupa a upgrade niewielki. Poczekam na
token ;)

Może u ciebie było normalnie, u nas było tragicznie jeżeli chodzi o serwer.
No ja kupiłem je bo i tak, musze je kupić i leżą i czekają w banku na drugi part.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się