Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

BTW może za-rekrutuję cię jako przyjaciela? do gry? to działa jak załorzenie konta trial, tylko dostajemy na dodatek bonusy takie jak exp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2011 o 18:21, Redjevel napisał:

BTW może za-rekrutuję cię jako przyjaciela? do gry? to działa jak załorzenie konta trial,
tylko dostajemy na dodatek bonusy takie jak exp.

To by było optymalne, ja planuje grac na burning legion, mógłym rozważyc inny serwer, ale wydaje mi się że dla Polski nie ma opcji recruit a friend :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.01.2011 o 18:33, tkoeman napisał:

To by było optymalne, ja planuje grac na burning legion, mógłym rozważyc inny serwer,
ale wydaje mi się że dla Polski nie ma opcji recruit a friend :<

Wystarczy ze w koncie zaznaczysz ze mieszkasz np. w UK i masz wszystkie bonusy z RaF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.01.2011 o 18:19, NeVeN napisał:

Na trialach nie możesz wbić lvl capa... Załóżmy że masz TBC i aktywujesz trial wotlk...
Możesz wbić 99% 71.

To wiem.

Dnia 16.01.2011 o 18:19, NeVeN napisał:

Możesz jednak zrobić tak: Aktywujesz trial + rozszerzasz o podstawkę+Trial TBC+ aktywujesz
TBC itp itd. W ten sposób masz rzeczywiście 70 dni

Czyli to co sie rozpisywalem w drugiej opcji ma faktyczne zastosowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kamell napisał wystarczy że ma się zaznaczone że jestem z UK (ty nie musisz nic zaznaczać)
Tak więc gdybyś był zainteresowany wystarczy żebyś podał mi mail na który bym wysłał zaproszenie z którego założysz sobie triala.
W mailu znajdziesz pewnie link z którego prześle cię do zakładania konta, a skorzystasz z tego dopiero wtedy kiedy będziesz chciał, i najlepiej żebyś miał zainstalowaną grę ponieważ po zarejestrowaniu dni odrazu się liczą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2011 o 18:59, Redjevel napisał:

Tak jak kamell napisał wystarczy że ma się zaznaczone że jestem z UK (ty nie musisz nic
zaznaczać)
Tak więc gdybyś był zainteresowany wystarczy żebyś podał mi mail na który bym wysłał
zaproszenie z którego założysz sobie triala.
W mailu znajdziesz pewnie link z którego prześle cię do zakładania konta, a skorzystasz
z tego dopiero wtedy kiedy będziesz chciał, i najlepiej żebyś miał zainstalowaną grę
ponieważ po zarejestrowaniu dni odrazu się liczą :)

Rozumiem.
Poczytałem to: http://eu.blizzard.com/support/article.xml?locale=en_GB&articleId=43630
Wychodzi mi, że poza xp x3 gdy się lvluje do 60tego lvlu razem (a tego bym nie oczekiwał tbh ;)) i przywołaniem to osoba zrekrutowana nie ma z tego żadnych korzysci...darmowe 30 dni, mount i darmowe 30 lvleli idą do osoby rekrutującej...(te dwie pierwsze rzeczy są zrozumiałe, ale po co komus kto juz ma konto, itd, darmowe lvle...tzn. to by się bardziej przydało osobie, która zaczyna od zera...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2011 o 19:11, tkoeman napisał:

są zrozumiałe, ale po co komus kto juz ma konto, itd, darmowe lvle...)


Ludzie chcą (np ja) wylevelować sobie kilka altów na innych serverach np ja gram na nordrassil tylko... mam już maxymalną ilość postaci tam.. a chętnie zobaczyłbym "kulturę" ludzi na burning legion ^^
tak więc jeżeli chcesz tam grać mogę pograć z tobą. Chociaż gdy wybierzesz inny server nie mam nic przeciwko.
ale to już twój wybór, ja idę z tobą ;)

*no chyba że chcesz grać sam :) to zawsze możesz zrobić mi prezencik, przyjąć zaproszenie i kiedyś tam otrzymam może 30 darmowych dni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, otóż mam pewien problem. Gram warriorem, 30lvl. Questy zaczęły mnie trochę denerwowac to postanowilem sie wyrwac do Kalimdoru. Jestem teraz tam i nie wiem czy dobrze zrobilem, mianowicie czy tracę coś robiąc questy w Kalimdorze teraz? Czy powinienem właśnie tam byc skoro jestem na wystarczajacym poziomie zeby przyjmowac questy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2011 o 20:13, Diddle napisał:

Ok, otóż mam pewien problem. Gram warriorem, 30lvl. Questy zaczęły mnie trochę denerwowac
to postanowilem sie wyrwac do Kalimdoru. Jestem teraz tam i nie wiem czy dobrze zrobilem,
mianowicie czy tracę coś robiąc questy w Kalimdorze teraz? Czy powinienem właśnie tam
byc skoro jestem na wystarczajacym poziomie zeby przyjmowac questy?


W tej chwili tereny są tak zrobione, że zarówno Eastern Kingdoms i Kalimdor zapewniają każdej ze stron pełny zakres questów na poziomach 1-60. Jeśli nie przywiązujesz wagi do strony fabularnej to nic nie tracisz przenosząc się gdzieś indziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemanko.

Mam zamiar zaopatrzyc sie w WoWa, w zwiazku z czym mam pare pytan.

Do konca triala zostalo mi co prawda jeszcze 8 dni, ale zdazylem wbic juz 20lvl i dalsze questowanie wydaje sie nie miec sensu bez progresu w postaci XP. I tu pytanie - czy po aktywowaniu konta niewykorzystane dni z triala zostaja czy przepadaja?

Chce zainwestowac w Battlechesta. Chyba sie oplaca, bo jak na podstawke i dodatek cena akceptowalna, a i samo wydanie dosc atrakcyjne. Chyba najlepiej bedzie to kupic na allegro, nie? Ewentualnie, jak ktos ma namiary na jakis dobry sklep, to prosilbym o linka.

Czy jest sens wstrzymywac sie z wpisaniem kodu aktywujacego do The Burning Crusade i kombinowac z trialem, czy lepiej od razu aktywowac podstawke i dodatek? Czy tracilbym cos grajac na samej podstawce w porownaniu do gry podstawka plus dodatek?

Gra ktos moze na serverze Stormscale? Przydalaby mi sie jakas porzadna gildia, z miejscem dla poczatkujacego. (szybko sie ucze, tankowalem juz 4 dungeony!)

I ostatnie pytanie - czy mozna jakims sposobem przedluzyc waznosc konta przez Paypal?

Narazie tyle z mojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2011 o 21:38, gothicsheep napisał:

Siemanko.

Mam zamiar zaopatrzyc sie w WoWa, w zwiazku z czym mam pare pytan.

To gratuluje :) .

Dnia 16.01.2011 o 21:38, gothicsheep napisał:

Do konca triala zostalo mi co prawda jeszcze 8 dni, ale zdazylem wbic juz 20lvl i dalsze
questowanie wydaje sie nie miec sensu bez progresu w postaci XP. I tu pytanie - czy po
aktywowaniu konta niewykorzystane dni z triala zostaja czy przepadaja?

Przepadają z tego co jest mi wiadomo, chodź tutaj mogę się mylić.

Dnia 16.01.2011 o 21:38, gothicsheep napisał:

Chce zainwestowac w Battlechesta. Chyba sie oplaca, bo jak na podstawke i dodatek cena
akceptowalna, a i samo wydanie dosc atrakcyjne. Chyba najlepiej bedzie to kupic na allegro,
nie? Ewentualnie, jak ktos ma namiary na jakis dobry sklep, to prosilbym o linka.

To jest najlepsze wyjście (w tym dwie bardzo fajne nowe rasy) i sam kupowałem na allegro więc tam chyba najlepiej.

Dnia 16.01.2011 o 21:38, gothicsheep napisał:

Czy jest sens wstrzymywac sie z wpisaniem kodu aktywujacego do The Burning Crusade i
kombinowac z trialem, czy lepiej od razu aktywowac podstawke i dodatek? Czy tracilbym
cos grajac na samej podstawce w porownaniu do gry podstawka plus dodatek?

>
Ja od razu aktywowałem aby nabijać sobie już lvl, gdyż w inaczej nie możesz nabijać lvl,

Dnia 16.01.2011 o 21:38, gothicsheep napisał:

Gra ktos moze na serverze Stormscale? Przydalaby mi sie jakas porzadna gildia, z miejscem
dla poczatkujacego. (szybko sie ucze, tankowalem juz 4 dungeony!)

Ja akurat gram na Argent Dawn i tam mógłbym coś znaleźć :/ .

Dnia 16.01.2011 o 21:38, gothicsheep napisał:

I ostatnie pytanie - czy mozna jakims sposobem przedluzyc waznosc konta przez Paypal?

Nie, ale zdrapki też są wygodną formą i najtańszą na dzień dzisiejszy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2011 o 23:50, Los_Emilos napisał:

Przepadają z tego co jest mi wiadomo, chodź tutaj mogę się mylić.


Nie przepadają na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2011 o 00:18, Vilmar napisał:

> Przepadają z tego co jest mi wiadomo, chodź tutaj mogę się mylić.

Nie przepadają na 100%

To spoko.

A co do zakupu, to zdecydowalem sie jednak na grama, o dziwo w moim miescie jest punkt odbioru, wiec wychodzi bardzo korzystny deal. :D

Aha, i jeszcze jesli moglby ktos obszerniej wyjasnic sprawe z trialem i kluczem do TBC, bylbym wdzieczny. Wybacz Los_Emilos, ale troche cie nie zrozumialem. :d Wiem, ze glowne ograniczenie, to levelcap, ale skoro dni z triala nie przepadaja, to powiedzmy, ze jak juz bede gotowy do gry w dodatek i odpale najpierw triala i doladuje konto, to dostane plus 10 dni za free? Na logike tak by wychodzilo. Sorry, jesli troche zamotalem, ale chyba wiecie o co biega. ;p Glownie chodzi mi o to, czy gra na samej podstawce rozni sie czymkolwiek od gry na podstawce plus dodatek, czy zachodza np. jakies zmiany w pierwszych 60lvlach. Bo jesli mam cos ominac w fabule, przegapic jakas lokacje czy cos w tym stylu, to te 10 dni mnie nie zbawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2011 o 01:35, gothicsheep napisał:

chyba wiecie o co biega. ;p Glownie chodzi mi o to, czy gra na samej podstawce rozni
sie czymkolwiek od gry na podstawce plus dodatek, czy zachodza np. jakies zmiany w pierwszych
60lvlach. Bo jesli mam cos ominac w fabule, przegapic jakas lokacje czy cos w tym stylu,
to te 10 dni mnie nie zbawi.


TBC dodało dwie nowe rasy + ich tereny startowe + kilka wyższopoziomowych lokacji (czyli dla ciebie na tę chwilę nieistotnych). W praktyce o ile nie masz zamiaru od razu grać Draenei albo Blood Elfem, czy koniecznie zobaczyć ich tereny startowe już teraz, możesz sobie darować TBC. Jeśli nie zależy ci na tym strasznie, to sobie daruj, pograj 10 dni więcej, a po zarejestrowaniu dodatku i tak zdążysz to zrobić. Questów tam i tak się nie robi, chyba że dla wbicia achievementa Loremaster, albo grając świeżą postacią którejś z tych ras.
Aha, nie jestem pewien czy profesję Jewelcrafting można wybrać bez zarejestrowanego TBC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mam zamiar szarpnąć się na WoWa (była wypłata i miała być konsola ale co mi tam... xD) i chce odrazu pocisnąć full packa z TBC+WotLK+Cata (głównie dla Worgena) i już teraz planuje czym grać...

Dawniej grałem na TBC rogalem i jako miłośnik skrytobójstwa i walenia od tylca byłem zachwycony, potem odpaliłem szamka i przyznam że grało się nieco ciekawiej(dobiłem 70 i wydawał mi się ciekawszy, bo rogalem grałem jakiś czas a to była nowość), teraz zastanawiam się nad drutem

teraz pytanie - Worgeniak potrzebuje najfa do skinowania czy dzięki temu racialowi skinuje pazurkami bez zbednych dupereli? Jeśli tak to chyba z miejsca biore Worgen Rogue razem z Cata ale interesuje mnie wasze zdanie - nadmienie że interesuje mnie głównie PvE i sporadyczne BG (za arenkami nie przepadam jakoś - miałem złe doświadczenie ze skalowaniem teamow kiedy to zielonką trafiałem na s3)

w razie gdyby jakiś maniak chciał szukać nowych wiernych zalewając ich ogromnymi ilościami info proszę o kontakt na GG:5449473 jako że też chcę sobie w wowa poćpać xD

PS: tak wiem, pisze chaotycznie ale jest poniedziałek rano więc wiecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam akurat druida worgena i potrzebuje on noza do skinowania. Mi jedno tylko w Worgenach przeszkadza... mount. A wlasciwie jego brak. Worgeny wygladaja jak zaby z sierscia gdy "biegaja" na czterech lapach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2011 o 10:09, Ichvander napisał:

Mi jedno tylko w Worgenach przeszkadza... mount. A wlasciwie jego brak. Worgeny wygladaja jak zaby z sierscia gdy
"biegaja" na czterech lapach...

mnie się to akurat podoba, takie człapaki, nawet gdy stoją w miejscu gwałtownie zrywają się obserwując otoczenie (tak jak necro w GW ^^) i to jest osom xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2011 o 08:25, pkapis napisał:

TBC dodało dwie nowe rasy + ich tereny startowe + kilka wyższopoziomowych lokacji (czyli
dla ciebie na tę chwilę nieistotnych). W praktyce o ile nie masz zamiaru od razu grać
Draenei albo Blood Elfem, czy koniecznie zobaczyć ich tereny startowe już teraz, możesz
sobie darować TBC. Jeśli nie zależy ci na tym strasznie, to sobie daruj, pograj 10 dni
więcej, a po zarejestrowaniu dodatku i tak zdążysz to zrobić. Questów tam i tak się nie
robi, chyba że dla wbicia achievementa Loremaster, albo grając świeżą postacią którejś
z tych ras.
Aha, nie jestem pewien czy profesję Jewelcrafting można wybrać bez zarejestrowanego TBC.

O, i taka odpowiedz mnie w zupelnosci satysfakcjonuje.

Gram Dwarfem Paladinem i mam zamiar zostac przy tej postaci, jak narazie jest calkiem fajnie. Tylko nie wiem czy nie zwalilem sprawy z wyborem servera. Jak sie okazuje na Stormscale stosunek horde do alliance wynosi ponoc 90/10, co widac, bo przez pierwsze 20lvli spotkalem moze 15 zywych graczy. ;d (pomijajac dungi) Mam nadzieje, ze im dalej tym wiecej bedzie ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, czy ktos z grajacych na burning legion odczuwa lagi? I mniej wiecej jakie latency tam macie i na innych servach, u mnie stoi na okolo 150ms, kiedys oscylowalo kolo 300ms wiec w sumie jest lepiej, ale jeszcze za duzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się