Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Ta procedura chyba nawet nie jest legalna - a RAF na pewno nie obejmuje Polski, zakładając konto na Wielką Brytanię składasz fałszywe oświadczenie i w razie jakichkolwiek kłopotów z kontem... no cóż. Już go nie odzyskasz.

Nie radzę zaczynać przygody z WoW w ten sposób, bo może się bardzo szybko i nieprzyjemnie skończyć. Podstawka też ma darmowe pierwsze 30 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podpisuję się pod postem GanDa: RAF w Polsce nie występuje. Jeśli ktoś kiedyś włamie Ci się na konto lub chociaż będziesz korzystał z supportu i jak wszystko wyjdzie na jaw to jesteś w czarnej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej
Mam problem bo nie moge sie zalogować na battle.net dostałem odnich wiadmośc ze moje konto zostało zablokowane z powodu dzwnego zachowania czyjakoś tak. Nie moge zmienic hasła. Mam pisac na info-pl@blizzard.com ? czy na inny? treść ma być po angielsku? czy można po polsku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2012 o 20:04, Colq napisał:

Mam takie pytanko. Jak dlugo czeka sie na random bg w alliance na serverach eu a jak
dlugo w hordzie?


W hordzie na blu w godzinach szczytu okolo 3 do 5 min, w ally wiem ze duzo krocej. Na innych servach nie wiem jak to wyglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a jeszcze jak mam 170 ms (czasem) world to moge to zmniejszyc? a moze to wina ze jeszcze mam konto trial i maja mnie w dupie? (server grim batol) no i czy w instancjach i na bg sa mniejsze pingi?
a ogolnie jak mam po 40 ms home 40 world w elwynn forest daleko od sw to no nie wiem jak myslicie w pandarii bede mial takie odczuwalne lagi?i czy ogolnie 80 ms to nie za duzo, jakie sa wasze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kumpel zaczął ostatnio mieć problemy z WoW''em, cały czas lag, ciągłe disconecty. Mieszkamy w akademiku, nasze kompy są blisko siebie i ja nie miałem żadnych problemów. Przejechał kompa avastem a potem combofixem. Niestety combofixa potem wywalił i nie widziałem logów. W teorii nic nie zostało wykryte, jednak po ponownym odpaleniu Wow zaczął niesamowicie ścinać. Postawiliśmy Wow''a od nowa ale nic się nie zmieniło. Do tej pory chodził płynie na ustawieniach High teraz tylko Low nadaje sie do grania.Macie może jakieś pomysły co mogło się stać i jak to ewentualnie naprawić bez stawiania nowego systemu.
Jego sprzęt to laptop asusa Intel core I3 2,20 6GBRamu, GF Gt540M 1GB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miód. Mając wykupionego bejtlczesta z podstawką i TBC (a co, nudne wakacje to WoW''a można było sprawdzić), chcąc wrócić do WoW''a w ciągu tej zimy jestem zmuszony kupić klucz do kolejnego bejtlczesta z podstawką i TBC, żeby zrobić upgrade do WOTLK, a Catę już osobno kupić [*]. 30 dni gry przynajmniej rzucą, dobre i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czemu to tak?
Ja kupowałem tylko podstawkę i TBC kilka lat temu, parę miesięcy temu przy okazji SoR uaktualnili mi grę aż do Cataclysm całkowicie za darmoszkę.
Teraz dostałem kolejne 10 dni darmowego szarpania w ostatnim połroczu, przy okazji te 10 dni obejmuje Pandarię, ale żeby grać dalej musiałbym już dodatek kupić.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Zamierzam w ten piątek wrócić do Wowa i szukam spokojnej casulowej aktywnej gidli nastawionej na pve, może ktoś jakoś zaproponować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2012 o 07:34, Asulde napisał:

Witam
Zamierzam w ten piątek wrócić do Wowa i szukam spokojnej casulowej aktywnej gidli nastawionej
na pve, może ktoś jakoś zaproponować?


Ja mogę zaproponować moją - Czarnakompania na serwerze Silvermoon. Nie ciśniemy z rajdami, większość jest nastawiona na pve (niektóre przypadki na pvp), gramy sobie spokojnie, tak jak ludzie mają czas - więkzość osób jest pełnoletnich i pracujących więc czasu nie mają ogromnie dużo, żeby się spieszyć i koniecznie być pierwszym na serwerze. Nie ma też problemu jak ktoś nie może iść, nie ma jakoś specjalnie wyznaczonych dni na rajdowanie - po prostu zabawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://grmail.com/coj/main.htm
Mała poprawka, jesteśmy najstarszą gildią na serwerze. Mamy graczy każdego rodzaju, staramy się robić po trosze wszystkiego. Po szczegóły odsyłam na forum. Oprócz mnie jest jeszcze kilku Polaków, ale gildia oczywiście jest w pełni anglojęzyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2012 o 08:31, Sabina_S napisał:

Ja mogę zaproponować moją - Czarnakompania na serwerze Silvermoon.


Hyhy...

Rozkładający się Zamber pozdrawia z Czarnej Kompanii na Aerie Peak. ;)

20121129150440

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie gram reglarnie, więc nie mogę dokładnie się wypowiedzieć, ale raczej nadal CK na AP, to żłobek dla właściwej gildii czyli Xenofusion plus schowek na alty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2012 o 19:11, Asulde napisał:

Sabina a do kogo mogę zgłosić w sprawie rekrutacjii?przyjmujecie mnichów lub hunterów?


Możesz do mnie - nick carzyca, albo praktycznie do każdej osoby, która jest dostępna.
I nie mamy ograniczeń klasowych w tej chwili (zreszta nigdy nie mieliśmy i nie zanosi się żebyśmy mieli)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się