Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Witam

Moglibyscie podac namiary na jakis w miare nowy server gdzie nie biega mase 60tek (o ile istnieje taki) i mozna spokojnie zaczac grac nowa postacia..
zaczalem na Vashj grac po stronie hordy, ale tam duzo high-levelowcow biega..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2005 o 19:16, JADEN_82 napisał:

Witam

Moglibyscie podac namiary na jakis w miare nowy server gdzie nie biega mase 60tek (o ile istnieje taki) i mozna spokojnie
zaczac grac nowa postacia..
zaczalem na Vashj grac po stronie hordy, ale tam duzo high-levelowcow biega..


Już na każdym serwie biega dużo 60 lvl-owcow:) tak jest i tak bedzie nie pozostaje nic innego jak tylko sie rozwijać:) Skoro grałeś na Vashj to może jeśli będziesz chciał grać dalej to wstąpisz w szeregi gildi Order of Chaos;) Zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2005 o 19:16, JADEN_82 napisał:

Witam

Moglibyscie podac namiary na jakis w miare nowy server gdzie nie biega mase 60tek (o ile istnieje taki) i mozna spokojnie
zaczac grac nowa postacia..
zaczalem na Vashj grac po stronie hordy, ale tam duzo high-levelowcow biega..


Ale z w miare nowych serwerków polecam The Venture Co. Serwerek RP-PvP:) nie biega tam aż tyle high-lvlowców:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam,
No i jak tak mozna juz sie zalogowac do wow''a bo jedni sie moga a inni nie. Ja jestem na servie Deathwing i narazie nie mogę.

pozdrawiam
virus111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2005 o 19:35, virus111 napisał:

witam,
No i jak tak mozna juz sie zalogowac do wow''a bo jedni sie moga a inni nie. Ja jestem na servie Deathwing i narazie
nie mogę.

pozdrawiam
virus111

Sprawdź "relam status" obecnie wszystkie serwery leżą. http://wow-europe.com/en/serverstatus/ czerwona strzałka oznacza to że serwer nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2005 o 19:57, WoWmen napisał:

> witam,
> No i jak tak mozna juz sie zalogowac do wow''a bo jedni sie moga a inni nie. Ja jestem na servie Deathwing
i narazie
> nie mogę.
>
> pozdrawiam
> virus111
Sprawdź "relam status" obecnie wszystkie serwery leżą. http://wow-europe.com/en/serverstatus/
czerwona strzałka oznacza to że serwer nie działa.


Wiesz ale one raz sa czerwone a raz sa zielone ;]
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2005 o 19:59, virus111 napisał:

Wiesz ale one raz sa czerwone a raz sa zielone ;]


No i o to chodzi, że musisz trafić gdy będzie zielone :P ...

Ja sobie tłumaczę takie przerwy w działaniu serwerów tym, że ''Blizzard robi to dla naszego dobra'' - dzięki temu lepiej to znoszę ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2005 o 20:05, MiPek napisał:

> Wiesz ale one raz sa czerwone a raz sa zielone ;]

No i o to chodzi, że musisz trafić gdy będzie zielone :P ...

Ja
sobie tłumaczę takie przerwy w działaniu serwerów tym, że ''Blizzard robi to dla naszego dobra'' - dzięki temu lepiej to
znoszę ;) .

LOL ja nie wiem, żeby trzeba było sobie trafiac na zielone i cierpiec za miliony
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jest nadzieja, że już niedługo pogramy! Blizz pisze, że ma problemy z "authenticantion", do tej pory logowanie mi się na tym zatrzymywało. Ale teraz już to przeskakuje, ba nawet "Handshaking" przeskakuje! I zatrzymuje się na "connected":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2005 o 20:16, Pawel007 napisał:

Ale jest nadzieja, że już niedługo pogramy! Blizz pisze, że ma problemy z "authenticantion", do tej pory logowanie mi się
na tym zatrzymywało. Ale teraz już to przeskakuje, ba nawet "Handshaking" przeskakuje! I zatrzymuje się na "connected":)


Blizzard ja zrobi grę to napewno to bedzie hicior. Ale żeby miec takie problemy. Przecież oni taka kase na tym tluka ze ja dziekuje ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2005 o 20:42, virus111 napisał:

Blizzard ja zrobi grę to napewno to bedzie hicior. Ale żeby miec takie problemy. Przecież oni taka kase
na tym tluka ze ja dziekuje ;].


Zawsze za swoje problemy przepraszają! I nie zawsze na wszystko mają wpływ.. np. jak były problemy z europejskim dostawcą neta.. A i często nam to wynagradzają w postaci dodatkowych dni więc nic nie stracisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2005 o 20:45, Stwór napisał:

> Blizzard ja zrobi grę to napewno to bedzie hicior. Ale żeby miec takie problemy. Przecież oni taka kase
> na tym
tluka ze ja dziekuje ;].

Zawsze za swoje problemy przepraszają! I nie zawsze na wszystko mają wpływ.. np. jak były problemy
z europejskim dostawcą neta.. A i często nam to wynagradzają w postaci dodatkowych dni więc nic nie stracisz:)


W tym masz racje. Ale dzisiaj przesadzają. najbardzie jmnie dobija treść newsow, "thank you for you understanding"(nie wiem czy to dokładnie tak sie pisze)

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2005 o 20:45, Stwór napisał:

Zawsze za swoje problemy przepraszają! I nie zawsze na wszystko mają wpływ.. np. jak były problemy
z europejskim dostawcą neta.. A i często nam to wynagradzają w postaci dodatkowych dni więc nic nie stracisz:)

Tylko np. dzisaij mam czas i bym sobie pograł a co mi z tego że dostane te dwa dni jak moge nie mieć czasu wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2005 o 19:22, Stwór napisał:

> Witam
> > > Moglibyscie podac namiary na jakis w miare nowy server gdzie nie biega mase 60tek (o ile istnieje
taki) i mozna spokojnie
> zaczac grac nowa postacia..
> zaczalem na Vashj grac po stronie hordy, ale tam duzo high-levelowcow
biega..

Już na każdym serwie biega dużo 60 lvl-owcow:) tak jest i tak bedzie nie pozostaje nic innego jak tylko sie rozwijać:)
Skoro grałeś na Vashj to może jeśli będziesz chciał grać dalej to wstąpisz w szeregi gildi Order of Chaos;) Zapraszam:)


dzieki za zaproszenie, pewnie skorzystam, bo nie ma to jak grac wsrod "swoich" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2005 o 22:42, WildLight napisał:

Kurde nie wiem czy mam szczescie czy co mi sie zalogowalo doslownie w 2 sekundy ...

Mnie też tak zalogowało ale po wejściu do gry mnie zlagowało tragicznie :] nie ma to jak środek AH wieczorem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2005 o 21:08, JADEN_82 napisał:

dzieki za zaproszenie, pewnie skorzystam, bo nie ma to
jak grac wsrod "swoich" ;)


Jasne nie ma problemu:) Tylko jak zwie się twoja postać?:) Bym mógł zagadać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Maniakow WoW-a!
Czytajac ten watek i majac doswiadczenie w obcowaniu z WoW-em jestem pelen podziwu dla Waszego uporu i wytrwalosci!!! Problemy z serwerami, przedluzajace sie przerwy techniczne - nic nie jest w stanie Was zniechecic do gry. Swego czasu tez pogrywalem w WoW-a, na szczescie sie opamietalem i sprawnie sprzedalem swoj egzemplarz. Moim zdaniem to jest jakis feonomen socjologiczno-marketongowy placic za cos co dziala od czasu do czasu bardzo dobrze a zazwyczaj bardzo srednio. Za to poklon dla Blizzarda...
Swoja droga jedna rzecz najbardziej mnie denerwowala - nastawiam sie na fajny wieczorek w wirtualnym swiecie a tu bach! nie da rady sie zalogowac (albo lagi rzedu 10000ms), dla kogos kto ma ograniczone mozliwosci czasowe jest to bardzo dobijajace i nawet dodatkowe dni "darowane" wspanialomyslnie przez Blizza nie sa w stanie tego zrekompensowac....
To tylko moje male przemyslenia nie zmieniajace faktu ze zycze Wam jak najszybszego rozwiazania problemow technicznych i spokojnej gry w ta naprawde dobra gre!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2005 o 00:34, Stwór napisał:

Jasne nie ma problemu:) Tylko
jak zwie się twoja postać?:) Bym mógł zagadać;)


Deathbow ;P
Orc Hunter lvl 11.. ale pnie sie w gore, teraz z petem to juz latwiej i przyjemniej :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się