Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 02.11.2005 o 09:44, GanD napisał:

Ściągnąłem sobie Full U.K. Patch 1.8.0 Zrobiłem tak, bo jak zobaczyłem, że zajmuje aż 243Mb, to doszedłem do wniosku, że
nie chcę tyle czekać po zainstalowaniu gry;) Czy oprócz tego jest potrzebne coś jeszcze? I ile zajmuje?

Path od wersji podstawowej do 1.8.2 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2005 o 09:29, tulipan30 napisał:

Nie wiecie co sie dzieje nie moge wejsc do gry .To tylko u mnie czy wszyscy tak maja?Prosze napiszcie!!

jest przerwa techniczna, tak jest co środę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2005 o 09:44, GanD napisał:

Ściągnąłem sobie Full U.K. Patch 1.8.0 Zrobiłem tak, bo jak zobaczyłem, że zajmuje aż 243Mb, to doszedłem do wniosku, że
nie chcę tyle czekać po zainstalowaniu gry;) Czy oprócz tego jest potrzebne coś jeszcze? I ile zajmuje?


I dobrze zrobiłeś. Po instalacji czeka Cię tylo odpalenie tego patcha i poczekanie aż wszystko się zaktualizuje. Potem wystarczy wejść do gry i po zalogowaniu będziesz musiał poczekać na ściągnięcie dwóch malutkich (dosłownie) łatek. Następnie świat Warcrafta stanie przed Tobą otworem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie na The Venture Co sa bardzo sporadycznie lagi a jak sa to doslownie maly moment srednie latency jakie mam to 180 ms

pozdrowienia dla wszystkich a szczegolnie dla Seven`a

Damian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2005 o 11:56, WildLight napisał:

Dokladnie na The Venture Co sa bardzo sporadycznie lagi a jak sa to doslownie maly moment srednie latency jakie mam to 180 ms


Podobnie u mnie, wczoraj w 4 godziny wyczyściliśmy całe BWL do Nefariusa i duże lagi mialem tylko sporadycznie, głównie na 2 pierwszych bossach później już tylko lag spikes po 1-2 sec czasami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że BARDZO irytujące zaczyna być granie na Earthen Ring. Nie zdziwiłbym się, gdyby okazało się, że stoi on sobie gdzieś w małej lepiance, na bezdrożach Rumunii. Dopiero mam grę od piątku, a już zdążyłem się przekonać, że ER jest pod tym względem TOTALNIE do bani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2005 o 12:50, NattaN napisał:

Muszę przyznać, że BARDZO irytujące zaczyna być granie na Earthen Ring. Nie zdziwiłbym się, gdyby okazało się, że stoi on
sobie gdzieś w małej lepiance, na bezdrożach Rumunii. Dopiero mam grę od piątku, a już zdążyłem się przekonać, że ER jest
pod tym względem TOTALNIE do bani.

hehe, przyzwyczajaj się :D

A tak na serio to mieli to do dzisiaj naprawić więc może już wieczorem będzie po kłopocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2005 o 13:44, Stwór napisał:

Troche im się przedłużyła ta przerwa dzisiejsza:) oby nie za długo:)


po 13 dzialaly ale sie wysypaly nie wiem jak teraz zjem ciasto napije sie wina i do boju ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj było dobrze a dziś znowu coś robią : :-( I przez to ja i wiele,wiele,wiele ludzi traci dni za które placi się tak dużo powinni podawać po miesiąc darmowy jeszcze przez te problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko u mnie WoW wciąż nie działa? Tzn ładuje się koszmarnie długo, i jak jakoś się zaloguje to wszystko wygląda tak jakbym żadnych postaci na koncie nie miał i mnie pyta jaki serw wybieram. No to daje ten na którym gram (Argent Dawn), którego swoją drogą jeszcze godzinę temu na liście nie było, pisze coś, że connected ale postaci brak.. Mam nadzieję, że mi postaci nie wcięło bo się chyba zabije. Po za tym pisze, że na AD jest "Low population", co prawda zawsze było High, a wczoraj jeszcze czekałem na zalogowanie w kolejce, ale mam nadzieję, że to przez te techniczne usterki i że wszystko wróci do normy.. U was też tak jest???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przesada,
te ich przerwy techniczne zaczynaja mnie dobijać,
coraz częcciej się po nich cos sie sypie.

Wrocilem z pracy z nadzieja na jakis relaks i lipa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blizz ostrzegał że dzisiejsza przerwa ma sie wydłużyć.. ale żeby aż tak:P Spoko teraz narzekacie a dadzą nam darmowe dni jako rekompensate:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeee,już mnie nerwy biora,Black Kodo za rangi miałem dziś wziać i doczekać sie nie moge,niech odpalaja te serwy i nie swiruja nic już lepiej bo jak tak kiedys cudowali to mi honor za cały tydzien zniknoł i GM powiedział ze nic sie z tym już nie zrobi,lepiej żeby teraz nie zniknoł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się