Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Hum, hum...no więc pograłem na trialu...mam 20lvl druta NE, a 5-6 lipca przyjdzie mi full WoW xD

Zastanawiam się teraz nad talentami...nie chciałbym od nikogo zrzynać builda i próbuję zrobić sobie własny...moim celem jest głównie Feral drut ale z predyspozycjami na Healera ;D...o to co mi wyszło:

http://www.worldofwarcraft.com/info/classes/druids/talents.html?00000000000000004140501303202051535502000000000

Prosiłbym o wyrozumiałość i opinię ;)
Nie wysyłam tego dlatego, że chce wiedzieć czy będę fajny czy beznadziejny tylko z czystej ciekawości bo to mój pierwszy stworzony build ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2006 o 08:03, Makus89 napisał:

Mam pytanie... Co trzeba zrobic zeby w okienku chatu wyswietlilo przedmiot ktory chce kupic
lub sprzedac na kanale Trade ??


Jesli masz ten przedmoit to po prostu przy zaczetym pisaniu kliknij na niego z shiftem. Jest tez modzik dzieki ktoremu wkleja sie linkowane przedmioty lecz jego nazwa calkiem mi uciekla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2006 o 00:35, Patren napisał:

Zastanawiam się teraz nad talentami...nie chciałbym od nikogo zrzynać builda i próbuję zrobić
sobie własny...moim celem jest głównie Feral drut ale z predyspozycjami na Healera ;D...o
to co mi wyszło:

http://www.worldofwarcraft.com/info/classes/druids/talents.html?00000000000000004140501303202051535502000000000


Build całkiem niezły do solo i pvp. Krytyki w PvP są bardzo dobrą rzeczą, natomiast w PvE musiałbyś pójść bardziej w resto. Przede wszystkim - klas healujących w grze jest mało, dlatego druidzi z reguły nastawiają się na leczenie. Krytyki pozwalają szybciej zabić przeciwnika, ALE mogą bardzo zaburzyć aggro, zwłaszcza w niektórych walkach, gdzie bardzo ciężko jest je tankowi utrzymać. I Nature Swiftness to po prostu talent niezbędny dla healera (a i w solo się przydaje do wyjścia z krytycznej sytuacji).


Co do 1337 to po prostu l33t -> leet -> elite

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2006 o 09:26, Michal256 napisał:


Co do 1337 to po prostu l33t -> leet -> elite


Co ja? :P ehh ta popularnośc :P
A wracając do tematu. Szukam polskiej gildi na serwie Killrog jeśli takowa jest było by miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam jedno pytanie a mianowicie jak prubuje sie nauczyc robienia ze skór róznych zeczy to mam szary przicisk Traing a wczesniej nauczułes sie 2 innych zawodów i teraz co trzeba zrobic by nauczyc sie 3 ?? albo czy mozna jakos oduczyć sie 1 z tych 2 i nauczyc sie nowego ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2006 o 15:25, TTBoS napisał:

mam jedno pytanie a mianowicie jak prubuje sie nauczyc robienia ze skór róznych zeczy to mam
szary przicisk Traing a wczesniej nauczułes sie 2 innych zawodów i teraz co trzeba zrobic by
nauczyc sie 3 ?? albo czy mozna jakos oduczyć sie 1 z tych 2 i nauczyc sie nowego ??

omg poszukaj słownika. A tak serio możesz miec 2 (słownie dwie) profesje główne. Np skining i leatherworking, Alchemy herbalism, Herbalism skining. Żeby się oduczyc którejkolwiek otwierasz ekran postaci = dalej bieżesz zakładke skills = i znajdujesz np skining i tam masz taki mały znaczek klikasz na niego i wybierasz że chcesz się oduczyc danego skilla. Polecam zapoznanie się z https://www.wow-europe.com/en/info/basics/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1)O co chodzi? Chce się zalogować do wowa a tu pisze że mój cza prepaid się skończył i musze nabyć więcej, grałem dopiero 10 dni?! A jak chciałem uzupełnić kase to pisze że mój autentical key jest używany!


*robiąc konto wpisałem na początku Guest pass key

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.07.2006 o 18:32, Lord Ridick napisał:


*robiąc konto wpisałem na początku Guest pass key


A masz WoW-a (normalny klucz się znaczy) ? bo jeśli grałeś na gust pass to się nie dziw że nie możesz opłacic dalszej gry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2006 o 18:48, Lord Ridick napisał:

a gdzie jest ten klucz( mam orginalnego wowa. Kupiłem w folii)

na instrukcji od WoW-a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2006 o 18:51, Lord Ridick napisał:

znalazłem klucz był na książecce~! I co teraz moge zrobić, musze zakładać nowe konto? Czy da
się zrobić coś innego!?

właź na konto na stronce blizza powinieneś byc w stanie uzupełnic (acount menagment) konto o klucz który masz na książeczce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się