Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Mam problem ;/

Gdy włancza sie ekran logowania to obok wyskakuje jakiś news (nie wiem jaki, nie znam zabardzo angielskiego ;/)

I gdy probuje sie logować to pisze "Conneting" i potem pisze że "Nie idzie sie połączyć" Czy jakis sposob na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.01.2007 o 20:46, Marioo55 napisał:

I gdy probuje sie logować to pisze "Conneting" i potem pisze że "Nie idzie sie połączyć" Czy
jakis sposob na to?

Z lewej strony pisze, ze maja klopoty z wymienionymi realmami i pracuja nad znalezieniem przyczyny ich awarii. Przepraszaja Cie rowniez za owe niedogodnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Planuje zakup WoW''a ale boje sie ze jak wejde do gry, to wiekszosc bedziej uz miala dodatek i wiekszosc ludzi bedzie wlasnie na tym terenie z dodatku, chyba ze powstanie jakis serv dla ludzi nowych czy nowy relm ktorzy zaczynaja przygode z wowem/odpiszcie mozliwe szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2007 o 20:58, Sephirath napisał:

To samo mnie gryzie właśnie... Głupi moment se wybraliśmy na start gry, nie? :)

Niech ktoś pomoże. :D


No dokładnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2007 o 20:57, t6h6c6 napisał:

Planuje zakup WoW''a ale boje sie ze jak wejde do gry, to wiekszosc bedziej uz miala dodatek
i wiekszosc ludzi bedzie wlasnie na tym terenie z dodatku, chyba ze powstanie jakis serv dla
ludzi nowych czy nowy relm ktorzy zaczynaja przygode z wowem/odpiszcie mozliwe szybko


Ehh... Przykro mi, niestety juz prawie 7 milionów osób zamowiło ta gre, i bedzie tam strasznie pusto, bedziesz zdany sam na sieie!! Hhahahaha!!111oneone

Na Serio:

Co ty :P O to sie nie martw wiekszość ludzi nie stac na WoW, a jak by mieli to i tak mógł by wrocic do Azeroth :) (Chyba)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2007 o 20:58, Sephirath napisał:

To samo mnie gryzie właśnie... Głupi moment se wybraliśmy na start gry, nie? :)

Niech ktoś pomoże. :D


Przecież w dodatku są bodajże dwie nowe rasy, więc na pewno masa ludzi rzuci się je przetestować. A tymi postaciami będą musieli zaczynać od początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeju ... nie mozecie sie zalogowac bo nie działa nic ;] nawet www.wow-europe.com nie chodzi ... wiec mozna sie domyslic ze cos padło :P albo cos robia
hehe =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2007 o 21:33, MC-MaCsi napisał:

jeju ... nie mozecie sie zalogowac bo nie działa nic ;] nawet www.wow-europe.com nie chodzi
... wiec mozna sie domyslic ze cos padło :P albo cos robia
hehe =)



Strona WoWa nie padła, tylko jest przeciążona, dlatego że kiedy coś się dzieje z serwerami, ludzie wchodzą na oficjalną stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2007 o 21:33, MC-MaCsi napisał:

jeju ... nie mozecie sie zalogowac bo nie działa nic ;] nawet www.wow-europe.com nie chodzi
... wiec mozna sie domyslic ze cos padło :P albo cos robia
hehe =)


Bzdura!!!! Ja też nie mogę się zalogować ale dziwne dlaczego kumpel który mieszka w Szkocji gra normalnie.... włsśnie z nim gadam czy u niego chodzi WoW i gra normalnie !!! choplera szlag mnie zaraz trafi.... nawet nie chce mi wczytac newsów na tym ekraniu przed logowaniem co znowu sie dzieje i czyja to wina ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurde.... juz 4 godziny minely =/ niby serwery sa ONLINE a nie idzie sie zalaogowac.... co za syf =/
mam nadzieje ze bedzie golic wszystko ok bo juz skretu jąder dostaje ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2007 o 22:24, MC-MaCsi napisał:

kurde.... juz 4 godziny minely =/ niby serwery sa ONLINE a nie idzie sie zalaogowac.... co
za syf =/
mam nadzieje ze bedzie golic wszystko ok bo juz skretu jąder dostaje ;]

ja gram na burning legion i moj kumpel ze Szkocji tez... on normalnie gra ma ping 80... a ja niemoge nawet do wowa sie zalogować.... w czym tkwi problem?? bo to raczej teraz nie wina blizz jesli kumpel moze grac a my nie z Polski... może to wina netu Polskiego ja mam usługie Neti Net24 a wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się