Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 05.01.2007 o 01:42, Dann napisał:

A wg. mnie niektóre gatunki/rodzaje gier po prostu, za sprawą swojej konstrukcji, nie pozwalają
na stworzenie z nich takiej wersji demonstracyjnej, która satysfakcjonowała by zarówno producentów,
jak i graczy.


Może i tak, ale czy ktoś kiedykolwiek próbował?

Dnia 05.01.2007 o 01:42, Dann napisał:

Ha... a to ciekawe : W trialu nie można handlować ?


A no nie. Nie da się przekazywać przedmiotów między graczami. A i aukcje nie działają, choć to można jeszcze przeboleć.

Dnia 05.01.2007 o 01:42, Dann napisał:

No właśnie ... online play. A WoW to niby co ? Tylko online ;-P. Nie powiesz mi np. ze po zagraniu
w demo, kupiłeś pełną wersję np. Dark Crusade


Nie kupiłem bo nie grałem. Chociaż grałem w demo oryginalnego W40k, podobało mi się, ale na zakup się nie zdecydowałem. I nie z powodów finansowych :)

Dnia 05.01.2007 o 01:42, Dann napisał:

Też bym kupił ... ale broń Boże wersję 10-ciodniową :-DD


Lepsze 10 dni niż 10 godzin jak w trialu GW:Factions :D

Dnia 05.01.2007 o 01:42, Dann napisał:

A czego podstawka nie będzie oferować ? IMO najważniejszych rzeczy, które będzie oferował dodatek
;-P, czyli nowego kontynentu, lv 70 max, nowych ras do grania, itd.


Właśnie. Chciałbym najpierw wypróbować nowe umiejętności z poziomów 60+ i nowych ras przed zakupem. Jednak to chyba nie będzie nawet możliwe.

Trochę późno odpowiadam, ale wczoraj mnie na forum nie było.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2006 o 01:23, SLAY3R napisał:

> O.o - kope lat :D 8 miesięcy na guild panelu, kiedy wracasz? ^^

8 miechów, jak ten czas leci. A kiedy wracam? hmm trudno pwiedzieć, ale wiesz, jak z nienacka
zniknąłem to i w ten sam sposób się pojawię. (napewno przed Burning Crusade ^^)

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=69&pid=5333


Tak korzystając z okazji że Cię tu widze - masz niecałe 10 dni do powrotu, jeśli chcesz się pojawić przed TBC :P A na guild panelu już pokazuje rok nieobecności (i pewno nie będzie pokazywał więcej, do momentu gry naliczy 2 :P).

Chociaż hmm - nie zdziwiłbym się gdyby w walce WoW vs sesja jednak wygrała sesja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy jest szansa azeby CDP rozeslal gry w dzien premiery badz zaraz po tak aby zmiescic sie w przedziale 16-19 stycznia? Dziwna sprawa, ze na stronie jest napisane dalej w 2007, czyzby profesjonalizm zaczal odgrywac coraz mniejsza role...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 18:28, Cezar94 napisał:

mam pytanie może zna ktos bardzo dobra polska gildie na burning legion najlepiej od 60 lvl

Od 60 lvl? A są jakieś co rekrutują powyżej? I nie żebym krakał, ale do "bardzo dobrej gildii" "znikąd" się nie dostaniesz i tak ;P Nieważne czy na BL czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko gram na doomhammerze ale to nie wazne ludzie pomocy czy na serwerze pvp jak burning legion
jakis kolo mnie dednie to mnie zewszystkiego moze okrasc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 17:27, Michal256 napisał:

> > O.o - kope lat :D 8 miesięcy na guild panelu, kiedy wracasz? ^^
>
> 8 miechów, jak ten czas leci. A kiedy wracam? hmm trudno pwiedzieć, ale wiesz, jak z nienacka

> zniknąłem to i w ten sam sposób się pojawię. (napewno przed Burning Crusade ^^)
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=69&pid=5333


Tak korzystając z okazji że Cię tu widze - masz niecałe 10 dni do powrotu, jeśli chcesz się
pojawić przed TBC :P A na guild panelu już pokazuje rok nieobecności (i pewno nie będzie pokazywał
więcej, do momentu gry naliczy 2 :P).

Chociaż hmm - nie zdziwiłbym się gdyby w walce WoW vs sesja jednak wygrała sesja :P


Och poczekaj tylko zjem kolację i zaraz bedę, konto mam już włączone :)

Co do wow vs sesja to ja zawsze wyznaję zasadę : jeżeli szkoła przeszkadza ci w graniu to... rzuć szkołę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ave!

Ludzie, potrzebuję pomocy! Powiedzcie mi proszę, w jakiej wersji językowej są patche z gram.pl? Bo w przeciwieństwie do innych stron, tutaj nie ma w nazwie "engb", "enuk" czy "enus". Tylko enigmatyczne "eng".

Chciałem pograć sobie na trialu, kolega klienta pożyczy mi jutro. Patche chciałem zassać już teraz.

Mam 1.12 z gram.pl i ściągam do 2.0.1. ze StrategyInformera (ryzykuję i GB/UK). Nie wiem, w jakiej wersji jest klient kumpla (nie mogę go złapać). Mam nadzieję, że nie US, bo wszystko by szlag trafił... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 18:45, Cezar94 napisał:

mam pytanko gram na doomhammerze ale to nie wazne ludzie pomocy czy na serwerze pvp jak burning
legion
jakis kolo mnie dednie to mnie zewszystkiego moze okrasc


Nie. On dostaje punkty honoru a ty musisz sie odrodzic. To wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 20:56, Volvox napisał:

Te patche z gram sa z wersji taka jaka byla unas sprzedawana czyli UK


Chwalić Wolwoksa! Dzięki za info!

No cóż, teraz się odprężyłem... Dobrze przewidywałem, oba patche będą więc w tym samym języku. A koleś ów nie ma chyba żadnych "wujów z Ameryki", więc i wersję UK będzie pewno miał :) .

No to jeszcze pytania, jeśli mogę (pytałem znajomego, ale miał wątpliwości):
-Czym różni się od innych rodzajów RPPvP? Czy to tylko połączenie PvP z RP?
-Czy można stworzyć kilka (różnych oczywiście, inne mejle itp.) Trial Accountów?
-Muahaha :) . Oj, żeby mieć tylko czas na WoWa... i kasę na abonament skombinować ;> .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 21:09, MonkOfWar napisał:

No to jeszcze pytania, jeśli mogę (pytałem znajomego, ale miał wątpliwości):
-Czym różni się od innych rodzajów RPPvP? Czy to tylko połączenie PvP z RP?
-Czy można stworzyć kilka (różnych oczywiście, inne mejle itp.) Trial Accountów?



Tak, RPPvP to PvP połączone z RP. Ja nie lubię PvP a RP to już w ogóle więc pcham się tylko na serwery normalne.
Co do triali to możesz je stworzyć ile ci się podoba. I to nawet na tym samym koncie pocztowym (zrobiłem sobie dwa triale na tym samym mailu bez żadnych problemów, więc wszystko powinno być spoko :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.01.2007 o 17:13, Daimon_Frey napisał:

Może i tak, ale czy ktoś kiedykolwiek próbował?


Widocznie nie opłacało się (lub nie było sensu) nawet próbować ;-)

Dnia 06.01.2007 o 17:13, Daimon_Frey napisał:

A no nie. Nie da się przekazywać przedmiotów między graczami. A i aukcje nie działają, choć
to można jeszcze przeboleć.


Przeboleć ? Teraz juz wiem, co Blizzard ma na myśli, mówiąc : Trial Version :-O. IMO kolejny argument przeciw jakimkolwiek okrojonym trialom (tym bardziej w WoWie). Chociaż fakt, ze w trakcie pierwszych 10 dni grania i tak raczej niewiele pohandlujesz.

Dnia 06.01.2007 o 17:13, Daimon_Frey napisał:

Nie kupiłem bo nie grałem. Chociaż grałem w demo oryginalnego W40k, podobało mi się, ale na
zakup się nie zdecydowałem. I nie z powodów finansowych :)


Ja zagrałem w to demo i wiedziałem juz, ze raczej na pewno kupię pełną wersję gry. Kupiłem i mnie nie rozczarowała, bo juz po demie byłem pewien, czego od niej oczekiwać. Natomiast gdybym miał oceniać WoWa najpierw po 10 dniach, a potem po np. miesiącu gry, to oceny te były by jednak nieco inne (oczywiście z korzyścią dla pierwszych 10-ciu dni only ;-)). Generalnie gra jest dobra, jednak po samym trialu na pewno oczekiwałbym od niej "czegoś więcej" lub nawet czegoś nieco innego.

Dnia 06.01.2007 o 17:13, Daimon_Frey napisał:

Lepsze 10 dni niż 10 godzin jak w trialu GW:Factions :D


W GW nie grałem w ogóle. Jakoś tak WoW pierwszy napatoczył mi się do rąk ;-), a na dwa MMO nie miałbym zwyczajnie czasu. Poza tym słyszałem też, ze GW nastawione jest głównie na PvP, a ja wybitnie nie preferuję tego aspektu w grach online (grałem w WoWa ponad rok, a ani razu nie stałem w kolejce do któregokolwiek BG :-P. Zawsze robiłem postacie pod grę druzynową do instancji i raidów). I dlatego o GW nie będe się zupełnie wypowiadał.

Dnia 06.01.2007 o 17:13, Daimon_Frey napisał:

Właśnie. Chciałbym najpierw wypróbować nowe umiejętności z poziomów 60+ i nowych ras przed
zakupem. Jednak to chyba nie będzie nawet możliwe.


No bez przesady :-). Trial do dodatku ? Ja to widzę w ten sposób : zakochałeś się w WoWie, kupuj w ciemno (jak kota w worku). Gra jest dla ciebie tylko dobra : wstrzymaj się min. do czasu pierwszych recenzji i opinii graczy. Nie posiadasz WoWa z różnych przyczyn : nie kupuj dodatku. A jeśli nie spodobał Ci się trial : no cóż ... ja bym w oparciu o niego nie podejmował odnośnie WoWa zadnych decyzji ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o te triale - kiedyś nie było na nich żadnych blokad (klucze były dostępne tylko obok oryginalnych kluczy w CE). Potem Blizzard zaczął dodawać triale do podstawowych pudełek z WoWem, jakiś czas później każdy dostał dodatkową możliwość zaproszenia gracza do gry, przy czym gdyby ten potem kupił grę, osoba zapraszająca miała dostać darmowy miesiąc. I chyba wtedy zaczęły się ograniczenia na trialach, a potem było ich coraz więcej. Myślę że chodzi tu przede wszystkim o ograniczenie nadużywania kont trialowych, do np. handlu w RL goldem czy np. farmowaniu przez boty postaci do lvl 60 na trialu za darmo. Do różnych ograniczeń nałożonych na konta trialowe, jest też ograniczenie na wysyłaną liczbę whisperów (w celu ograniczenia spamu rozsyłanego przez spamboty).

A co do triala dodatku - beta stoi już jakiś czas - wystarczyło zgłosić się do jakiegoś konkursu na stronie fanowskiej i można było grać :)
Ja już sobie potestowałem - np. rawrbomby :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 23:26, Dann napisał:

argument przeciw jakimkolwiek okrojonym trialom (tym bardziej w WoWie). Chociaż fakt, ze w
trakcie pierwszych 10 dni grania i tak raczej niewiele pohandlujesz.

A z tym pozwole sobie sie nie zgodzić ;)
Zaczynalam na koncie trialowym i powiem Ci ze wybitnie glupio bylo, jak mnie priest/paladin prosili o wode, a ja im nie moglam tej wody dac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pomocy wczoraj ktos mi odpisał ze na oficialu pvp jak ktos mnie zabije to nie moze nic mi zabrac
prosze potwierdzenie kogos kto gra na pvp i wie napeno i co dodatkowego jest na serwie pvp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się