Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 13.04.2007 o 23:23, WickedChildren napisał:

o co biega z tym paskiem doswiadcznie ze raz jest fioletowy a raz niebieski ??
i jeszcze mam np 6000 XP a przy 6500 jest taka flaga ??


Jestem prawie pewien, że to pisało gdzieś w instrukcji. Niestety jestem leń straszny i nie chce mi się za ciebie zaglądać tam :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jejeje Lenie RLZ :D
Ale chciałem się was spytać o jedna rzecz :
Czy np: Ork Warlock nie bedzie słabszy od człowieka warlocka??
Jaka klasa pasuje do jakiej rasy???
I czy jak gram warlockiem orkiem to nigdy nie ubiore nic lepszego niz clothes???
I co to są Tiery :P
nie dziwcie sie gram w to 2 dni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 06:25, Ardaren Ziom napisał:

Czy np: Ork Warlock nie bedzie słabszy od człowieka warlocka??


Nie. Każda rasa pasuje do swoich klas -- w znaczeniu nie odstaje za bardzo.

Dnia 14.04.2007 o 06:25, Ardaren Ziom napisał:

I czy jak gram warlockiem orkiem to nigdy nie ubiore nic lepszego niz clothes???


Nie.

Dnia 14.04.2007 o 06:25, Ardaren Ziom napisał:

I co to są Tiery :P


Kolejno dodawane przez Blizzarda zestawy wypasionych ciuchów dla każdej klasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o co biega z tym paskiem doswiadcznie ze raz jest fioletowy a raz niebieski ??
i jeszcze mam np 6000 XP a przy 6500 jest taka flaga ? i ona z czasem sie przesuwa

bedzie ktos tak dobry i mi tego poszuka?? bo ja sam nie moge znalesc ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasny niebieski jest chyba wtedy jak cię nie ma zalogowanego ponad godzinę albo jesteś w "Inn" Daje to chyba 200% expa. A fioletowy jest normalny i daje 100% expa.

Przynajmniej mi się tak wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak masz jasno niebieski pasek ta flaga (czy tam igła taka :P) informuje cię do jakiego momentu masz 200% expa. Np. Za potwora masz 100 expa a przed tą flagą masz 200 expa za tego samego potwora.

Rozumiesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 09:06, WickedChildren napisał:

a jak ona sie przeuswa to co to znaczy/??


Ona się przesuwa dalej ,jak nie zdobędziesz tego expa do tej flagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 23:26, Dann napisał:

Gadanie. Gdzie Ty widziałeś Feralnych tanków ?


Tak, widziałem. Jakie LBRS? Obudź się, TBC wyszedł jakiś czas temu. "Trochę" się pozmieniało w tych klasach. A rogal robiący większy dps od locka? Ahahaha, jeśli lock grać nie potrafi to pewnie i tak, ale to się zdarza często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 06:25, Ardaren Ziom napisał:

Jejeje Lenie RLZ :D
Ale chciałem się was spytać o jedna rzecz :
Czy np: Ork Warlock nie bedzie słabszy od człowieka warlocka??
Jaka klasa pasuje do jakiej rasy???
I czy jak gram warlockiem orkiem to nigdy nie ubiore nic lepszego niz clothes???
I co to są Tiery :P
nie dziwcie sie gram w to 2 dni :P


1.) Ork warlock jest (chociaz niewiele) lepszy od czlowieka poniewaz ma +5% do DMG peta. Natomiast jesli zalezy ci na wykrywaniu stealha lepiej wez humana.
2.) Do Orca najlepsze wyjscie to wlasnie lock/hunter
3.) Nie. Jak grasz Priestem/magiem/lockiem to nigdy nie ubierzesz nic lepszego niz clothes. Np. Warrior moze uzywac kazdy typ armora, od clothow do plate.
4.) Tiery to zestawy armora ktore mozna zdobyc z Instancow Radiowych. Cos dla NoLiferow poniewaz aby zdobyc np. tkaie naramy T5 trzeba sie duuzo nameczyc i grac od ~6 do 01 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 10:55, GanD napisał:

> Gadanie. Gdzie Ty widziałeś Feralnych tanków ?

Tak, widziałem. Jakie LBRS? Obudź się, TBC wyszedł jakiś czas temu. "Trochę" się pozmieniało
w tych klasach. A rogal robiący większy dps od locka? Ahahaha, jeśli lock grać nie potrafi
to pewnie i tak, ale to się zdarza często.


Musze poprzec GanDa. Juz na jednym z pierwszych instancow widac jak dobry jest Feral Dr00d jako tank. Wezmy na to Mana Tombs...Feral Druid jest znacznie lepszy od przecietnego warriora, jednak gdyby wybierac Feral Druid a full prot warrior z niezlym sup-epic gearem to wybur jest jasny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, swoje doświadczenia opieram raczej na grze jeszcze sprzed TBC, gdyż obecnie nie mam nawet 60 lv zadną postacią (gram od 2-3 tygodni może dopiero).
Jeśli jest tak jak piszecie, to rzeczywiście BARDZO dużo się "pozmieniało w tych klasach".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 23:26, Dann napisał:

Gadanie. Gdzie Ty widziałeś Feralnych tanków ? Ja osobiście znam tylko jedną sytuację, kiedy
potrzebny jest misio tank - w LBRS bodajmy, tam gdzie jeden z bossów zamienia wszystkich w
owce, a jak wiadomo misio jest immune to polimorfia. Misio i warrior tank, to tak jak kotek
i rogue - właściwe porównanie. Ja osobiście nie widzę dla druida innej możliwości, jak tylko
heal (oczywiście nie mówimy o PvP, itp.).

No popatrz, u nas druid spokojnie MT Kara, Gruul''s Lair i Magtheridon(a fakt, że jeszcze żyje to kwestia braku locków, a nie feral tanka). Jeśli nie widzisz oczywistej zaleta tanka ferala, to popytaj RL, czemu 3 protów(a tyle z grubsza trzeba full tanków) oznacza duże problemy w walkach gdzie dps się liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 13:00, Dann napisał:

Hmm, swoje doświadczenia opieram raczej na grze jeszcze sprzed TBC, gdyż obecnie nie mam nawet
60 lv zadną postacią (gram od 2-3 tygodni może dopiero).
Jeśli jest tak jak piszecie, to rzeczywiście BARDZO dużo się "pozmieniało w tych klasach".

No to w takim razie zapoznaj się lepiej z tematem, na który się wypowiadasz, a nie cytujesz przestarzałe opinie. Ja mógłbym komentować jakieś imba skille które klasa X miała w pierwszej becie WoWa, i co to da, jeśli od lat nie ma tego w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 13:00, Dann napisał:

Hmm, swoje doświadczenia opieram raczej na grze jeszcze sprzed TBC, gdyż obecnie nie mam nawet
60 lv zadną postacią (gram od 2-3 tygodni może dopiero).
Jeśli jest tak jak piszecie, to rzeczywiście BARDZO dużo się "pozmieniało w tych klasach".


O tak baardzo..wystarczy spojrzec na drzewka talentyow na wow-eu...
a pozatym LBRS Instance:55-60, wiec jako ktos nowy w 2 tygodnie zrobiles 55? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed TBC też dało się wykorzystywać miśki do tankowania, trzeba było tylko trochę więcej zachodu żeby go dość dobrze wyposażyć.

I tak swoją drogą - kotki teraz też są całkiem niezłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

The Princess Trappen ten quest w Arathi nie dziala, nigdy koboldy nie dropuja tego co powinny, sa 2 questy zwiazane z nimi ale nie dzialaja, gram an burning legion i niewiem czy ktos tez tak ma ale ja niestety mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie, pytam zawsze ludzii i nikt mi nie udzielil jednoznaczej odp, bo mam miska i mam 37 lvl hunterem dwarfem, i tak jaki kot bo wiem ze sa najlepsze do pvp jest najlepszy i gdzie go znalezc?

Jakie zwierze jest najlepsze do pve , podobno swina i misiek ale ja mam miska a wielu mowi ze swinia to juz niewiem sam z gory dzieki za odp!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się