Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Mam problem...
Ściągnołem Burning Crusade Trial na 10 dni...
Ściągnołem dobra...Update....
Error...
Prubuje usunąć burning crusade ale nieda sie...
Zainstalowalem od nowa WoWa i niemoge sie zalogowac bo pisze ze mam sciągnąć burning crusade...
Co ma do zrobić?
Pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 16:25, oOreVenOo napisał:

No faktycznie masz rację. Po ile mniej więcej chodzą te Runecloth za sztukę i co to AH ?

AH - Auction House - giełda, licytacja, sklep w którym gracze daja towary a inni kupuja lub licytuja
Runecloth to w zaleznosci od servera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 13:09, Szczur22 napisał:

Moim shadow priestem jest równie łatwo. Na 31 lvl bez problemu soluje mobka nawet 5 lvl silniejszego.
Mind Blast, Shadow Word: Pain, Shield, Mind Blast, a potem na zmiane Mind Flay i Mind Blast.
Jak mocniejszy jest, to obrywa jeszcze Devouring Plague i Vampiric Embarace. Po walce mam nie
mniej niż 95% życia i około 2/3 many.


W takim razie czyżby shadow priest był taki silny? Przecież wojownicy wymiękają przy walce 5lvl wyżej mobkiem ;) Jeśli na prawdę Priest jest taki dobry to koto wie, może nim zaczne grać? A jak spisuje sie w PvP? Często ginie (tzn.czy często ludzie z grupy nie zdążą go obronić, i czy sam na sam priest sobie poradzi?)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to mi daje, tak ogólem np.Mocniejszy atak mele, albo Zniknięcie na 10sek. (jako priest, posiada on poszczególne zdolności grania za konkretną rase)
Desperate Prayer (Poziom 10)
(Krasnoludy/ Ludzie)
Starshards (Poziom 10)
(Tylko Nocne Elfy)
Touch of Weakness (Poziom 10)
(Tylko Nieumarli)
Hex of Weakness (Poziom 10)
(Tylko Trolle)
Fear Ward (Poziom 20)
(Tylko Krasnoludy)
Feedback (Poziom 20)
(Tylko Ludzie)
Elune''s Grace (Poziom 20)
(Tylko Nocne Elfy)
Devouring Plague (Poziom 20)
(Tylko Nieumarli)
Shadowguard (Poziom 20)
(Tylko Trolle)


Wiem że to trochę dużo, ale chociaż te z 10lvl bardzo bym prosił ;)

Pozdrawiam i dziękuje z góry ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 12:39, Latniak napisał:

Można iść w destrusction, co daje niesamowity dps, ale zgieniesz dużo łatwiej niż affliction.
Albo w demonology, masz spore możliwości przetrwania, ale dps jest mniejszy, chociaż słyszałem
że dobre to jest do levelowania na levelach 50+.


To spróbuj buida z Soul Link + Demonic Knowledge 3/3 + Ruin... Nie dość, że masz wtedy -20% aggro z impa, to jeszcze spell dmg się zwiększa o 15% sumy staminy i intellectu demona, w przypadku impa jest to bodajże jakieś +200 dmg, a to na prawdę sporo. W Botanica z buffem z tych mobków miałem w sumie +1050 spell dmg, a nie mam przy sobie żadnych epicków jeszcze :) Także gadanie, że demonology ma mniejszy dps to bzdura totalna.

Co do affliction - owszem daje spore możliwości przetrwania, ale sam próbowałem i trzeba sie na prawdę SPORO nagimnastykować... Trochę tego jest, bo trzeba na każdego jakiegoś DoTa zarzucić, to drain life to jeszcze może Unstable Affliction.. to trwa mimo wszystko :) Zdecydowanie najlepszy build do farmy, grindu i questowania, to połączenie Demonology (Felguard) z Affliction (Nightfall) lub Destruction. Mimo wszystko jednak affliction faktycznie jest najlepszy do raidowania pod względem dps :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Battlegroundach stoje sobie z tyłu i rąbie spellami aż miło. Jak podbiegną to wale psychic screamem i znowu mam spokój. W duelach radze sobie narazie tylko z casterami, ew czasami z wojami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak patrzę na to ile moby rzucają kasy to nie wiem czemu ludzie narzekają na brak kasy. Przecież gdy mamy 60 lvl i tłuczemy solo mobki na 60 lvl dropują one po 60 silver no to wnioskuje że dużo, no chyba że nie damy rady ubić ich solo to wtedy zmienia sytuację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie ci te mobki 60 srebra rzucają, chętnie takie pobije! Chyba elity w instancjach, a i to nie bardzo. Przeciętny mob 60 rzuca do 10s, na 70 do 15-20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. Wiecie gdzie można dostać jakieś porządne naramienniki dla druida?
PS. Jak gdyby ktoś zobaczył "Taallechta" to jestem ja.^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 16:25, oOreVenOo napisał:

No faktycznie masz rację. Po ile mniej więcej chodzą te Runecloth za sztukę i co to AH ?

Nie są zbyt drogie. Zazwyczaj cena na aukcjach nie powinna przekraczać 5g (najtaniej mi się zdarzało znaleźć za 1g). Generalnie to wystarczą mounty rasowe, chyba, że wygląd ma dla kogoś bardzo duże znaczenie. Mounty niczym się nie różnią, z wyjątkiem Swift Nether Drake''a z aren :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 19:55, oOreVenOo napisał:

5 golda za sztukę ? To lekko drogawo, na Allakhazamie piszę że na AH cena waha się od 10-18
silver''ow.

Jak już było pisane - zależy od serwera. Może teraz ich wartość nieco spadła. Ja runecloth często sprzedawałem za 2g 99s i miało zwykle wzięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie zależy to od serwera czy PvP czy Normal. Na razie czekam aż łaskawie dodadzą WoWa i będzie można go zamawiać, jest brak towaru cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się