Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 26.10.2007 o 18:30, borcio234 napisał:

A mam jeszcze pytanie.
Gdzie się bardziej opłaca kupić w sklepie gram.pl czy w empiku,media markt??
Oczywiscie mi chodzi o podtsawke i burning crusade.


Tam gdzie mniej pieniedzy z ciebie zedra.

Pytanie moje jest nastepujace, do kiedy jest ta promocja na WoW ze za 220 zlotych ma sie caly komplet czyli podstawka dodatek i karta pre-paid(chodzi mi o to do kiedy trwa promocja ze WoW wraz z dodatkiem jest za 140 zlotych?)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy jeżeli mam orginalną wersje WOW-a i gram na serwerze pirackim/prywatnym to czy wtedy jestem piratem czy nie? Pytanie zadaje dlatego, że słyszałem wiele ciepłych słów pod adresem tej gry i jestem zainteresowany jej kupnem a perspektywa płacenia 50zł co miesiąc nie wzbudza we mnie zbyt wielu pozytywnych emocji :).
Z góry dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie wrzucałem zdjęć z WoWa więc teraz to uczynię :

1.Spotkanie z Pigmejem
2.Następny Pigmej
3.Ja na swym środku transportu. ^^
4. Myszka !!! :D
5.Nie ma myszki ;(

20071026190153

20071026190234

20071026190306

20071026190414

20071026190458

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak jeśli nie masz zamiaru płacenia za globala od razu zapomnij o tej grze. WoWa możesz mieć nawet i "spiraconego" na hdd/dvd a nie będziesz piratem, będziesz nim wtedy gdy zaczniesz grać na pirackich (nie prywatnych) serwerach. Niestety nie ma sposobu ominąć opłat, albo masz pieniądze>płacisz>grasz, albo nie masz>nie płacisz>nie grasz i jęczenie że płacenie za gre abonamentu jest głupie nic tu nie da (najczęściej robią to dzieci którym rodzice nie dadzą na abonament), nikt nie zmusza nikogo do grania a co za tym idzie płacenia.

PS: To o tym jęczeniu napisałem gdybyś czasem chciał mówić o tym co myślisz o abonamencie na forum :), ale chłopie jak zagrasz to nie pożałujesz ani grosika wydanego na tę giere :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 19:24, SoieR napisał:

> Proszę was o podania mi teog co macie w realmliscie ;] bo ja mam kompletenie co innego

hmmm... ciekawe dlaczego....

mi sie wydaje ze ktos na pirackim servie grał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 09:28, borcio234 napisał:

Może ktoś wie kiedy będzie się można zarejstrować na trial,ile 100 lat,1000 lat??

oj nie dramatyzuj... będzie to będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 15:40, borcio234 napisał:

Mam jedno pytanie:
Kto zadaje nawięcej obrażeń.
Kto jest waszym zdaniem lepszy mag czy worlock??

najwięcej obrażeń to mag albo lock(zależy od speca i gearu ofc) , łatwiej i przyjemniej się gra warlockiem (imo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 15:40, borcio234 napisał:

Kto zadaje nawięcej obrażeń.


Ten kto umie grać i się stara :] A jak jest z teorii, to nie powiem, bo na to pytanie są w stanie odpowiedzieć tylko najbardziej doświadczeni w raidowaniu gracze.

Dnia 27.10.2007 o 15:40, borcio234 napisał:

Kto jest waszym zdaniem lepszy mag czy worlock??


Mag jest do szybkiego zadawania obrażeń (ma też dużo czarów obszarowych) i ogólnie gra magiem jest wręcz banalnie prosta (całe mnóstwo ułatwień i możliwości ucieczki z walki), natomiast jako warlock musisz już ostro kombinować i ciągle polegać na swoim aktualnie przywołanym demonie (wbrew pozorom potem ta klasa staje się jedną z trudniejszych do opanowania, tuż za warriorem). Oczywiście na początku i tak kogo byś nie wybrał, to będzie łatwo i prościutko, większej różnicy nie zdążysz zauważyć :)

>To w sklepie gram.pl podstawka,dodatek i karta pre-paid przez ile bedzie kosztowalo 228 zł.

A skąd my to mamy wiedzieć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 19:23, goomis74 napisał:

Sorki ze tu wprowadzam maly sajgon ale ciekaw jestem czy majac maksymalnie 20 level daloby
rade wydropic jakis niebieski przedmiot ktorego mozna uzywac. Powiedzcie prosze:p(zachowuje
sie jak noob:P).


niebeiski item(rare) można mieć dużo wcześniej np. z Deadmines lub Wailing Caverns, już na 15 lvl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że tak. Wprawdzie dajesz Blizzowi kasę za samą grę, ale oni są wiecznie nienachapani ;) I każdy serwer poza oficjalnym Blizzarda, jest piracki, i granie na takim to piractwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 15:53, SoieR napisał:

najwięcej obrażeń to mag albo lock(zależy od speca i gearu ofc) , łatwiej i przyjemniej się
gra warlockiem (imo)

Rogue zdecydowanie. Nerf haste troche zmniejszył jego przewage nad innymi klasami, ale dalej prowadzi. A jeśli ma Warglaivy, to jest to miażdząca przewaga. Drugie miejsca są dużo bardziej wyrównane, ale ogólnie Locki/Beastmaster Hunter. Magowie nieco niżej, a i to tylko Arcane, a nerfują najważniejszy metagem dla nich, więc po 2.3 może być różnie, mimo buffu fire/frost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się