Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 22.10.2007 o 19:55, SonGoku10 napisał:

wlasnie zaczołem grać w wowa i szukam gildi,nie musi być dobra dla 9 lvl gnom mag
oczywiscie Polskiej gildi

ekhm... dobrej dla 9 lvla... :) n/c
popytaj w nihilum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 19:43, Dregorio napisał:

elo jetem nowy w wowa che grac ale moje konto nie che sie zrobic daje numer karty kredytowej
z tej strony gdzie sa poddane przykładowe numery a teraz che zmienic na pre paid jak to zrobicx?

to co powie mi ktos?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 20:01, SoieR napisał:

> wlasnie zaczołem grać w wowa i szukam gildi,nie musi być dobra dla 9 lvl gnom mag
> oczywiscie Polskiej gildi
ekhm... dobrej dla 9 lvla... :) n/c
popytaj w nihilum :)


aha
1. Napisalem , że nie musi być dobra
2.A co to jest nihilum??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 20:04, Dregorio napisał:

> elo jetem nowy w wowa che grac ale moje konto nie che sie zrobic daje numer karty kredytowej

> z tej strony gdzie sa poddane przykładowe numery a teraz che zmienic na pre paid jak to
zrobicx?
to co powie mi ktos?????

prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 20:01, SoieR napisał:

> wlasnie zaczołem grać w wowa i szukam gildi,nie musi być dobra dla 9 lvl gnom mag
> oczywiscie Polskiej gildi
ekhm... dobrej dla 9 lvla... :) n/c


Przecież wyraźnie napisał : nie musi być dobra.
Ale abstrahując od tego, czy dla Ciebie jedynym synonimem dobrej gildii jest gildia samych 70-tych, farmujących BT itp. w full epiksach ? Sorry, ale żeby do tego doszło, w takiej gildii musi istnieć coś więcej, niż tylko grupa ludzi w Tierach XX.
Widywałem nie jedną gildią względnie low levelów, w której panujące stosunki i atmosfera były o wiele bardziej przyjazne, a ludzie znacznie bardziej chętni do niesienia pomocy, niż w niejednej gildii zrzeszających tylko 70-tki.
Innymi słowy : poziom postaci nie jest tu żadnym wyznacznikiem (IMO), a tym bardziej średnia liczba epiksów na osobę itp. (SIC).
I ja osobiście nie widzę w tym nic śmiesznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w gildiach samych 70 nie ma zrozumienia dla słabszych leveli sam kiedys sie znajdowalem w takiej ale sam odeszłem nie było atmoswery.
Zato teraz mam gildi godną polecenia super jest ale tzreba grac an stormreaver servie noi znac angielski:( bo to angielska gildia przynajmniej angielsko jezyczna heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 20:04, Dregorio napisał:

> elo jetem nowy w wowa che grac ale moje konto nie che sie zrobic daje numer karty kredytowej

> z tej strony gdzie sa poddane przykładowe numery a teraz che zmienic na pre paid jak to
zrobicx?
to co powie mi ktos?????


Jak anulować "swoją" ( ;-p) kartę kredytową i wpisać numer pre-paida ? Hmm ... gdzieś w opcjach konta (być może w zakładce "change subscription" tudzież "change payment method" albo coś w stylu .. musisz trochę pomyszkować ;-)) powinna być do wyboru opcja cancel recurring subscription plan. Klikasz ją, akceptujesz i już masz kartę usuniętą. Potem gryzoniem namierzasz na głównej stronie konta opcję "Add game card" , wpisujesz kod i Voila - masz WoWa na następne dwa miechy. Grats ... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 20:20, Lukas1992 napisał:

w gildiach samych 70 nie ma zrozumienia dla słabszych leveli sam kiedys sie znajdowalem w takiej
ale sam odeszłem nie było atmoswery.
Zato teraz mam gildi godną polecenia super jest ale tzreba grac an stormreaver servie noi znac
angielski:( bo to angielska gildia przynajmniej angielsko jezyczna heheh


A jaki to typ servera ? Normal, PvP czy jeszcze coś innego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 20:26, Dann napisał:

> w gildiach samych 70 nie ma zrozumienia dla słabszych leveli sam kiedys sie znajdowalem
w takiej
> ale sam odeszłem nie było atmoswery.
> Zato teraz mam gildi godną polecenia super jest ale tzreba grac an stormreaver servie
noi znac
> angielski:( bo to angielska gildia przynajmniej angielsko jezyczna heheh

A jaki to typ servera ? Normal, PvP czy jeszcze coś innego ?

pvp stormreaver

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 20:12, Dregorio napisał:

> > elo jetem nowy w wowa che grac ale moje konto nie che sie zrobic daje numer karty
kredytowej
>
> > z tej strony gdzie sa poddane przykładowe numery a teraz che zmienic na pre paid
jak to
> zrobicx?
> to co powie mi ktos?????
prosze o pomoc

mozna tez załozyc konto trail a potem je rozbudowac do orginału ja tak zrobiłem a potm kupiłem tbc:)rozbudowywanie znajduje sie na samym dole a potem tam wystarczy wpisywac numer karty pre-paid i uaktualniac co 2 miechy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 20:32, graczomaniak napisał:

> popytaj w nihilum :)
Hmm, a którym?:P

baaardzo trafne pytanie XD ( for the xeroboy )

@songoku10
popytaj na kanale na servie najlepiej LFGuild i jedziesz ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 21:41, SonGoku10 napisał:

mam pytanie nigdy nie moge nic pisac na kanalach
wyskakuje takie cos:
You do not have permisson to speak

co mam zrobic???

aaa bo na trialu grasz a myślałem że masz full... no to w takim razie napiszesz jak już ulepszysz sobie konto :)

@
O god widziałem dzisiaj kungena salutnąłem mu a on mi (uwaga nie uwierzycie) pomachał mi :D działo się to przed bankiem w orgimm ad.2007 a tu nagle serv padł :( -_'''' ale pech ale co się dziwić jak może z 1k ludzi było na raz na obszarze 1 miasta miałem może w przelotach po 20 fps :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 23:09, SoieR napisał:

@
O god widziałem dzisiaj kungena salutnąłem mu a on mi (uwaga nie uwierzycie) pomachał mi :D
działo się to przed bankiem w orgimm ad.2007 a tu nagle serv padł :( -_'''' ale pech ale
co się dziwić jak może z 1k ludzi było na raz na obszarze 1 miasta miałem może w przelotach
po 20 fps :)


Tauren Warrior? sprawdziłem na Armory, prawie pełny tier 6 O.o - to jakiś zaszczyt, że do ciebie pomachał czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eee... no, tak... jakby... :)
powiem tak jak mówili wczoraj o nim ludzie ana generalu: tylko czak noris jest lepszy ;P a ma 4/5 t6 bo pewnie ten 1 itemek już ma lepszy od tego setowego XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się