Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 23.10.2007 o 22:20, SoieR napisał:

Już mówie... W tej zakładce o której mówisz masz wymienione "typy" magii, są itemki które dodają
+xx do konkretnego typu i są takie które dają +xx do wszystkich na raz. Masz racje, magowi
nie jest potrzebne + do healu ( nie wiem czy dreanejom ten +heal daje coś przy ich raciale
), ale jak już masz to "gratis" a i tak tego się nie da usunąć to co to wadzi ;P. A +heal w
statystykach masz z tego samego powodu z jakiego w statystykach maga masz siłe i zręczność....
znaczy jest i już :)

ale ktos mi to mówił ze heal jedt magowi pocos potrzebny tylko nie pamietam poco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to co robi Nihilum to fenomen na skale swiatowa ale ale ale... oni sa kompletnymi no-liferami, wlasciwie ich zycie sprowadza sie do gry w WoWa, kompletnie ich nie rozumiem. Albo maja swoje wlasne firmy czy cos albo tak prowadza zycie: pobudka-praca/szkola-WoW-spac, pobudka... dla mnie to jest kompletnie porabana sytuacja. Owszem fajnie byc w takiej gildii, miec 1st killa na swiecie bossow ale po co? Nic im to nie daje bo kasy z tego nie maja ani tez zadnych turniejow nie organizuja, co najwyzej na jakichs zjazdach Blizzarda sa robione turnieje PvP z takimi sobie nagrodami a z tego co slyszalem to Nihilum kiepsko gra PvP. Co do GM-a i oficerow Nihilum... no coz na mnie oni wrazenia nie robia jesli maja bardzo niemile podejscie do innych graczy. Swego czasu zaslyszalem, ze u nich to wyglada tak: 1 dc w trakcie raidu - ostrzezenie, 2 dc w trakcie raidu - 2 ostrzezenie, 3 dc w raidzie - kick z raidu i gildii. Hamstfo jak nic. Przytocze moze inny bardziej wiarygodny przyklad, ze dobra gildia nie zawsze musi miec w swoich szeregach dobrych z charakteru graczy. Mianowicie...

Swego czasu bylem na Argent Dawn w gildii Axis ktora obok Dark Tide i Legion of Lemmings rzadzila na serwerze (BWL na farmie, AQ40 Twin Emperors itp. wiec calkiem calkiem). Obecnie ta gildia sie rozpadla jakies 4 miesiace temu i ze wzgledu na ciagle braki w ludziach (najwazniejsze osoby zmienily gildie lub wogole serwer, klotnie i ch***ego GM''a gildia ta popadla w ruine, obecnie ich najwiekszym sukcesem jest Void Reaver, Lurker i Tidewalker i dalej nic, chyba od 2 miesiecy nic nie zabili nowego). Cala sprawa tyczy sie GM''a i oficerow poza jednym. Ten jeden to Narran, gosc jest fantastycznym graczem oraz kumplem, nie wiem co on robi w tej gildii, w najlepszej gildii zrobilby super kariere a tak marnuje sie chlopaczyna no ale to nie moj problem aczkowliek szkoda mi go bardzo. Co do GM''a i oficerow no coz... Jedna wielka porazka. Bardzo niemili, krzykliwi, wszystkowiedzacy a Tobie kazacy siedziec cicho bo jestes tylko pionkiem w ich rekach. Najgorszy z tego wszystkiego ejst GM czyli Redcomet. Koles jest Wlochem przez co jest impulsywny to moge jeszcze zrozumiec ale koles potrafil cie ochrzanic za byle gowno, darl sie jak dziecko na TS-ie juz po 2-3 wipie na jakims bossie tak jakby wydawalo mu sie, ze wszyscy zalapia walke tylko po jego wyjasnieniach itd itd. Sam osobiscie sie przkonalem jak bardzo ten gosciu jest porabany. Jestesmy w BWL na Chrommagusie, chyba 5 wipe, oczywiscie wrzask i pisk na TS-ie + raid czat. Pierwszy raz od prawie 3 miesiecy raidowania z nimi dostalem DC (burza byla niezla za oknem i siadl prad). Wracam po 20 minutach i oto co uslyszalem w wolnym tlumaczeniu "Kazgen, gdzies ty k**** byl, czekamy na ciebie 20 minut, jak masz niestabilne lacze to nie przychodz wogole na raidy i dostalem kick z raidu" smieszne, co? No wybaczcie ale po takich slowach stwierdzilem, ze nie mam zamiaru byc z kims takim w gildii i /gquit i po sprawie. Jak odszedlem to zaczela sie wrzawa, ze co ja zrobilem, jak tak moglem itp. Czyzby nagle zaczeli mnie szanowac czy co? Niestety nie, gdzie nie zaaplikowalem to sie wypowiadali i psuli mi opinie jaki to ja niedobry jestem :( chamstfo do kwadratu. Ogolnie tak wyglada wogole caly serwer Argent Dawn, nikomu go nie polecam, swego czasu byl moment, ze w kilkanascie dni z serwera Full zrobil sie recommended (mnoooostwo ludzi opuscilo serwer), ale po kilku dniach jak nowi gracze zobaczyli, ze serwer recommended toi szybko go zapelnili i gdzies do wakacji zrobil sie medium, teraz znow jest full ale ludzie znowu go opuszczaja :P Nawet moj kolega z pracy ktory byl jednym z najlepszych rogali na AD (Kathrienne, moze ktos go zna) tez przestal grac bo sie nic nie dzialo a do tego ludziom strasznie odwalalo i glupie akcje robili (nie pojawianie sie na raidach itp.). Pozniej moja kariera pomimo tak przykrych zajsc jakos sie potoczyla do przodu (mialem swego czasu nawet 8/8 Tier 1 + Benediction) ale i tak ostatecznie zmienilem serwer na Draenor gdzie ludzie, kultura i podejscie do gry jest odwrotnie proporcjonalne do tego z AD i jestem tu happy, powoli szykuje sie spotkania gildiowego, prawdopodobnie w Irlandii :D nie ma tu praktycznie Polakow (moze sa jacys na aliantach) ale to jest plus tego bo szlifuje sobie angielski bo rozmawiam z nimi nie tylko na guild czacie ale tez na Ventrillo normalnie sie odzywam, prowadze z nimi dyskusje (ostatnio w Karazhan np. o gejach i lesbijkach hehehe).

Co do wyboru gildii tak ogolnie - po moich doswiadczeniach z Polakami ODRADZAM wstepowania do 100% polskich gildii, zenada, ludzie sa dla ciebie mili dopiero wtedy jak czegos potrzebuja od Ciebie, takto olewka. najlepsze gildie wedlug mnie sa z ludzmi z krajow takich jak: Wielka Brytania, Holandia, cala Skandynawia, niekiedy Francuzi, ruscy i Polacy ale tylko tak 5-10 max w gildii, wtedy jest przyjemnie.

ufff ale mi post wyszedl... ale temat WoW''a jest dlugi iszeroki jak rzeka wiec mozna gadac, gadac i gadac bez konca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 13:49, Zasalanel napisał:

Owszem fajnie byc w takiej gildii,
miec 1st killa na swiecie bossow ale po co?

Po co żyć, skoro i tak umrzesz? Takie gadanie właśnie też określiłbym "po co?". Widocznie sprawia im to przyjemność. Jeszcze widać nie nadeszły czasy, że granie na kompie jest traktowane jako normalna rozrywka, tylko nadal "no life". Tysiące rzeczy w "real life" możnaby uznać za niepotrzebne bo "co z tego masz"? Fun to sprawa subiektywna, i nie tobie oceniać co komu sprawia przyjemność.

Dnia 24.10.2007 o 13:49, Zasalanel napisał:

Nic im to nie daje bo kasy z tego nie maja ani
tez zadnych turniejow nie organizuja, co najwyzej na jakichs zjazdach Blizzarda sa robione
turnieje PvP z takimi sobie nagrodami a z tego co slyszalem to Nihilum kiepsko gra PvP.

Przegrali z najlepsza gildią PvP, fakt, to od razu oznacza, że "kiepsko grają PvP". Nieważne, że mieli też wygrane, ta porażka automatycznie oznacza, że są kiepscy. Zresztą, i co z tego? To, że w PvP są nagrody, oznacza, że nagle "inwestowanie" w PvP ma sens, a w rajdy to już no-life? Coś tu hipokryzją czuć.

Dnia 24.10.2007 o 13:49, Zasalanel napisał:

Co do GM-a i oficerow Nihilum... no coz na mnie oni wrazenia nie robia jesli maja bardzo niemile
podejscie do innych graczy. Swego czasu zaslyszalem, ze u nich to wyglada tak: 1 dc w trakcie
raidu - ostrzezenie, 2 dc w trakcie raidu - 2 ostrzezenie, 3 dc w raidzie - kick z raidu i
gildii. Hamstfo jak nic.

Chamstwo? Raczej konieczność. Siedzimy teraz na Archimondzie, i DC tutaj = wipe(przynajmniej na naszym etapie radzenia sobie z Soul Chargami), więc jeśli ktoś ma "gorszy wieczór" z jakiegoś powodu, to szkodzi całemu rajdowi, a raczej nie uśmiecha mi się marnowanie czasu 24 osobom tylko dlatego, że jedna ma problemy z łączem. Skuteczność musi być powiązana z pewnymi wymaganiami, a jeśli ma to być najlepsza gildia, to oczywiste, że i wymagania muszą być większe. Chamstwo nie ma tu nic do rzeczy, nikt nikogo na siłe nie zaprasza, i dołączając do gildii godzisz się na pewne zasady.

Dnia 24.10.2007 o 13:49, Zasalanel napisał:

Co do wyboru gildii tak ogolnie - po moich doswiadczeniach z Polakami ODRADZAM wstepowania
do 100% polskich gildii, zenada, ludzie sa dla ciebie mili dopiero wtedy jak czegos potrzebuja
od Ciebie, takto olewka. najlepsze gildie wedlug mnie sa z ludzmi z krajow takich jak: Wielka
Brytania, Holandia, cala Skandynawia, niekiedy Francuzi, ruscy i Polacy ale tylko tak 5-10
max w gildii, wtedy jest przyjemnie.

Blah blah, gadanie, gildia Polska to gildia jak każda inna, i jak każda inna musi mieć pewien przesiew. Według mnie najlepsi są Marsjanie i Eskimosi. Skąd wiem? A zgaduje, tak samo jak ty opierasz opinie o narodowości po kilku osobach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 14:32, KaPe napisał:

> Owszem fajnie byc w takiej gildii,
> miec 1st killa na swiecie bossow ale po co?
Po co żyć, skoro i tak umrzesz? Takie gadanie właśnie też określiłbym "po co?". Widocznie sprawia
im to przyjemność. Jeszcze widać nie nadeszły czasy, że granie na kompie jest traktowane jako
normalna rozrywka, tylko nadal "no life". Tysiące rzeczy w "real life" możnaby uznać za niepotrzebne
bo "co z tego masz"? Fun to sprawa subiektywna, i nie tobie oceniać co komu sprawia przyjemność.
> Nic im to nie daje bo kasy z tego nie maja ani
> tez zadnych turniejow nie organizuja, co najwyzej na jakichs zjazdach Blizzarda sa robione

> turnieje PvP z takimi sobie nagrodami a z tego co slyszalem to Nihilum kiepsko gra PvP.
Przegrali z najlepsza gildią PvP, fakt, to od razu oznacza, że "kiepsko grają PvP". Nieważne,
że mieli też wygrane, ta porażka automatycznie oznacza, że są kiepscy. Zresztą, i co z tego?
To, że w PvP są nagrody, oznacza, że nagle "inwestowanie" w PvP ma sens, a w rajdy to już no-life?
Coś tu hipokryzją czuć.
> Co do GM-a i oficerow Nihilum... no coz na mnie oni wrazenia nie robia jesli maja bardzo
niemile
> podejscie do innych graczy. Swego czasu zaslyszalem, ze u nich to wyglada tak: 1 dc w
trakcie
> raidu - ostrzezenie, 2 dc w trakcie raidu - 2 ostrzezenie, 3 dc w raidzie - kick z raidu
i
> gildii. Hamstfo jak nic.
Chamstwo? Raczej konieczność. Siedzimy teraz na Archimondzie, i DC tutaj = wipe(przynajmniej
na naszym etapie radzenia sobie z Soul Chargami), więc jeśli ktoś ma "gorszy wieczór" z jakiegoś
powodu, to szkodzi całemu rajdowi, a raczej nie uśmiecha mi się marnowanie czasu 24 osobom
tylko dlatego, że jedna ma problemy z łączem. Skuteczność musi być powiązana z pewnymi wymaganiami,
a jeśli ma to być najlepsza gildia, to oczywiste, że i wymagania muszą być większe. Chamstwo
nie ma tu nic do rzeczy, nikt nikogo na siłe nie zaprasza, i dołączając do gildii godzisz się
na pewne zasady.
> Co do wyboru gildii tak ogolnie - po moich doswiadczeniach z Polakami ODRADZAM wstepowania

> do 100% polskich gildii, zenada, ludzie sa dla ciebie mili dopiero wtedy jak czegos potrzebuja

> od Ciebie, takto olewka. najlepsze gildie wedlug mnie sa z ludzmi z krajow takich jak:
Wielka
> Brytania, Holandia, cala Skandynawia, niekiedy Francuzi, ruscy i Polacy ale tylko tak
5-10
> max w gildii, wtedy jest przyjemnie.
Blah blah, gadanie, gildia Polska to gildia jak każda inna, i jak każda inna musi mieć pewien
przesiew. Według mnie najlepsi są Marsjanie i Eskimosi. Skąd wiem? A zgaduje, tak samo jak
ty opierasz opinie o narodowości po kilku osobach.


Chyba nie zrozumiales do konca mojego posta - ja rozumiem, ze to jest zabawa itp. ale nie kosztem zycia prywatnego, przynajmniej w moich oczach a ze ich to kreci to ich sprawa. nie moge miec wlasnego zdania, huh? Dla mnie to jest po prostu marnowanie sobie zycia takim hardkorowym graniem, rozumiem, zeby to byl jakis fps sieciowy czy cos innego gdzie jeszcze mozna sie z tego utrzymac i wtedy jest to bardziej zrozumialem dla otoczenia ale WoW? Zabawa zabawą ale w granicach rozsadku. Sam lubie porzesiadywac po kilka godzin przed kompem ale spotkam sie ze znajomymi, wyjde na jakas imprezke czy cos = potrafie sie oderwac od WoWa a Nihilum chyba lekko przegina pale. No chyba, ze ich partnerzy czy dzieci tez graja. No coz ale jak wspomnialem wczesniej to nie moja sprawa, ja po prostu inaczej na to patrze. Co do nihilum i PvP - rowniez nie czytasz ze zrozumieniem: "SLYSZALEM" ze sa kiepscy w PvP = zaslyszalem plotke, nie sprawdzalem i nie interesuje mnie to bo nie jestem fanboyem nihilum. Ale dzieki za sprostowanie, nowa wiedza zawsze sie przyda ;)
Co do dzialania lacza - wedlug mnie jak sie jest dobrymi graczami to brak jednej osoby nie powinien miec az taki wplywa na walke bo to wedlug mnie to samo co jakby ktos zginal na poczatku walki czy gdzies w srodku wiec osobiscie nie widzeroznicy miedzy DC a taka smiercia w trakcie walki, wychodzi na to samo a Rebirth nie zawsze jest pod reka ;) poza tym wszystko zalezy co to za rodzaj DC (jesli to pogoda i inne niezalezne od gracza to uwazam, ze powinno byc to nie uwzgledniane przy okazji linczowania za DC, zas jesli to ewidentnie kiepskie lacza no coz...). Jak sie DC powtarza to sie nie czeka az ten ktos laskawie wroci tylko wymiana na kogos innego i po sprawie ;) osobiscie w ciagu 1 miesiaca bylem juz 2 razy wzywany na zastepstow za kogos w srodku raidu bo mial za czesto DC i tak tez powinno sie zalatwiac takie problemy a nie ograniczac sie tylko do tych 25 osob ktore poszly na raid od poczatku, w koncu po to jest gildia, nie? :)
co do polskich gildii - przesiew czy nie - ja naprawde czulem sie bardzo zle z samymi polakami w gildii, bylo naprawde niefajnie. Co do innych nacji to wymienilem te z ktorymi mialem okazje i okazalo sie, ze sa swietnymi kompanami do gry. Nie lubie np. Turkow, Wlochow, Hiszpanow, Niemcow bo maja gorsze podejscie zarowno do samej gry jak i ludzi. Znasz Marsjan i Eskimosow? To tylko pogratulowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby życie było takie piękne jak niektórzy je opiewają to nie było by tyle no-lifeów. :) Hehe skoro świat wirtualny jest dla wielu ciekawszy od tego rzeczywistego to coś w tym musi być.

Miałem kilka przypadków kiedy mnie randomy kickneli z insta po dc ale też równie dużo razy mnie ludzie zaskoczyli gdzie nawet się nie spodziewałem że na mnie poczekają a czekali.

Ja tam z polakami nie miałem żadnych problemów tak jak i z innymi narodowościami, to dość proste bo jak my jesteśmy niemili dla innych to oni też tak do nas i na odwrót.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 15:09, SoieR napisał:

Jakby życie było takie piękne jak niektórzy je opiewają to nie było by tyle no-lifeów. :) Hehe
skoro świat wirtualny jest dla wielu ciekawszy od tego rzeczywistego to coś w tym musi być.

Miałem kilka przypadków kiedy mnie randomy kickneli z insta po dc ale też równie dużo razy
mnie ludzie zaskoczyli gdzie nawet się nie spodziewałem że na mnie poczekają a czekali.

Ja tam z polakami nie miałem żadnych problemów tak jak i z innymi narodowościami, to dość proste
bo jak my jesteśmy niemili dla innych to oni też tak do nas i na odwrót.


co do wypowiedzi 1 i 3 absolutnie sie zgadzam :) Aczkolwiek (przynajmniej z moich osobistych doswiadczen) nawet jezeli starasz sie jak mozesz i tak moga Ci wbic noz w plecy :/ Poza tym jak wspominalem we wczesniejszym poscie - taki jest po prostu Argent Dawn, jak to "ladnie" wypowiedzial sie moj kumpel z ktorym gralismy tam "ten serwer jest spedalony" i cos niestety w tym jest skoro ludzie tak opuszczaja go lub wogole przestaja grac po stycznosci z tym serwerem. Ludzie po prostu sa tu w duzej mierze snobami z mania wyzszosci nad innymi co jest przykre i tak jak chociazby na mnie bardzo zle sie to odbilo. Dzieki bogu, ze nie popadlem w jakas depresje czy cos tylko dalej gralem moim priescikiem kochanym i do dzisiaj nie zaluje swojego uporu w daleszej grze nim bo przeciez moglem po prostu stworzyc nowa postac, nie? :-) a tak wreszcie znalazlem swoje upragnione miejsce na Draenor ;) i jeszcze raz ponaglam swoj "apel" - OMIJAJCIE serwer Argent Dawn szerokim lukiem, to takie info dla tych co chca zaczac grac w WoWa. Wogole omijajcie serwery RP :P Osobiscie nigdy wiecej nie zagram na serwerze RP.

PS. Jak myslicie czy na gildie ktora raiduje 2-3 dni w tygodniu 20:00-24:00 i jest na etapie Vashj/Kael to dobry progress? Mi sie wydaje, ze chyba niezle, nie? Bo moja (Mist) wlasnie tak raiduje na luzaku ;)

//Kaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 15:25, SoieR napisał:

Jakby to powiedzieć... gram teraz na trialu na pvp i już tęsknie za moim sporeggarem (rp)
:)


Wiadomo, wszystko kwestia doswiadczen i podejscia ;) ja po prostu sie przejechalem na RP a jak wiadomo dwa razy do tej samej rzeki sie nie wchodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie małe...
Na początku trialu wowa chciałem zobaczyć jak się gra różnymi rasami.Okey zrobiłem to.
A moje pytanie to czy mogę zrobić nowe konto trial???Jeśli skończył mi się tamten trial???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 15:46, SonGoku10 napisał:

Mam pytanie małe...
Na początku trialu wowa chciałem zobaczyć jak się gra różnymi rasami.Okey zrobiłem to.
A moje pytanie to czy mogę zrobić nowe konto trial???Jeśli skończył mi się tamten trial???


jak kupisz nowego WoWa (w srodku jest zawsze 1 karta do triala) lub poprosisz ktoregos z kolegow, zeby ci dali karte z trialem ze swojej wersji gry :) ale ale ale po co sprawdzasz rasy? Klasy sprawdz, rasy nie maja takiego wplywu na gre poza drobnymi przypadkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, ja wychodze z prostego założenia - jeśli sprawia im to przyjemność, to ich sprawa. Jakby do wszystkiego podchodzić z założenia "ale co się z tego ma? po co to?", to wyszłoby, że połowa rzeczy które robimy jest pozbawiona sensu, bo żadnych korzyści nie daje. Argumentowanie, że gdyby chociaż z tego kase mieli, to by było ok ... no cóż, widać nie mają problemów z pieniędzmi, duh? Co kto lubi, i tyle, równie dobrze można krytykować kogoś, kto zbiera znaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 16:00, KaPe napisał:

Widzisz, ja wychodze z prostego założenia - jeśli sprawia im to przyjemność, to ich sprawa.
Jakby do wszystkiego podchodzić z założenia "ale co się z tego ma? po co to?", to wyszłoby,
że połowa rzeczy które robimy jest pozbawiona sensu, bo żadnych korzyści nie daje. Argumentowanie,
że gdyby chociaż z tego kase mieli, to by było ok ... no cóż, widać nie mają problemów z pieniędzmi,
duh? Co kto lubi, i tyle, równie dobrze można krytykować kogoś, kto zbiera znaczki


To jest tylko moj poglad i nie neguje tego co mowisz wiec spokojnie kolego :) tylko wlasnie ciekaw jestem jak to jest z Nihilum bo rowniez z zaslyszanych plotek uslyszalem, ze srednia wieku w nihilum to 16 lat i ze oni graja zaraz po przyjsciu ze szkoly i tak do 22-23 max. Ale jakos tak srednio na jeza w to wierze, mysle, ze to raczej ludzie ktorzy maja wlasne firmy albo takie prace, ze nie maja zbyt wiele do roboty a konta im pekaja w szwach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 15:46, SonGoku10 napisał:

Mam pytanie małe...
Na początku trialu wowa chciałem zobaczyć jak się gra różnymi rasami.Okey zrobiłem to.
A moje pytanie to czy mogę zrobić nowe konto trial???Jeśli skończył mi się tamten trial???

Nawet nie sprawdziłeś... oczywiśćie żę tak i to bez problemu tylko inny email podaj (zmyśł) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja słyszałem, ze nie jedzą i nie piją pija tylko kawę i mają kroplówki.
Weź człowieku się klupnij zanim coś napiszesz.
Oczywiście, że Nihiluium normalnie żyje, grają tylko wieczorami a i tak nie muszą raidowac do upadłego bo po co?
Mają zgranie i itemki więc robią raidy o jakieś 50% szybciej niż reszta. Myślisz, ze mistrz CS-a czy czegokolwiek siada po szkole do gry a od gry przeskakuje wprost do łózka?
Muhaha, uwielbiam po prostu plotki prosto z gimnazjum o kimś kto robi coś lepiej/najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja osobiscie maiłem około 26 kont w wowie oczywiscie trail heheh grałem wszystkimi profesjami oczywiscie tylko aliani hordy nielube i teraz na tym koncie prawdziwym mam tylko maga i huntera. załuje ze robiłem tak duzo tych trail kont bo bym mial wecej czasu pogra moim łowcą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 15:46, SonGoku10 napisał:

Mam pytanie małe...
Na początku trialu wowa chciałem zobaczyć jak się gra różnymi rasami.Okey zrobiłem to.
A moje pytanie to czy mogę zrobić nowe konto trial???Jeśli skończył mi się tamten trial???


Wchodzisz na stronke wowa tam po boku masz trila Accout. Klikasz rejestrujesz sie i tak az do usr.... smierci... serwerow Blizzarda:P. Mozesz to robic wielokrotnie. Ja juz mam w tym momencie 2 konta zalozone jednoczesnie:P. Jedno dla Krasnoludziego Warriora, a drugim odkrywam tajemnice Hordy:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się