Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 23.10.2007 o 16:38, graczomaniak napisał:

Nie codzień krowa w T6 macha do człowieka xD
A tak serio, to gostek z nihilum. Jakby mi płacili też miałbym T6.:)


jak by tego było mało to gm :P ale szczerze powiedziawszy on full t6 miał już dawno temu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo on ma najlepsze itemki zanim blizz wogóle zacznie je robić, a jego alt to tauren rogal, tylko że ma tak zarąbistego stealtha że nikt go jeszcze nie widział...

Heh, a dzisiaj widziałem na tymże servie trupka z tymi azzinohami :) więc kungen miał konkurencje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 17:57, SoieR napisał:

Chyba chciałeś powiedzieć krowa w t6 macha do krowy w szarych itemkach :)


I znowu niezwykle trudne dla mnie do zrozumienia podejście. Szanujesz tego gościa tak bardzo tylko dlatego, że ma Tier 6 ? Litości ... .
Ja osobiście znam (a raczej znałem) kilka takich osób, którym mógłbym się nawet kłaniać w pas, ale nie z powodu tego, jakie super posiadały epiksy (bo ich nie posiadały) tylko za to, kim dla mnie były i co osobiście im zawdzięczałem. To były osoby godne najwyższego poszanowania, ale tylko dla tych, którzy mieli tą przyjemność poznać ich osobiście. IMO odrobina uprzejmości i zrozumienia znaczy więcej, niż cały tysiąc "krów w t6".
Ale to tylko taka moja refleksja. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 17:57, SoieR napisał:

Chyba chciałeś powiedzieć krowa w t6 macha do krowy w szarych itemkach :)


Było pograć trochę na PTR, wtedy te tiery już nie robią takiego wrażenia i nie budza takiego podziwu :) Zgadzam się z Dannem - na szacunek i uznanie zasługują zasłużeni dla innych gracze (i dla serwera), a nie jakieś no-lify z nadmiarem czasu (w tym sensie, że tylko dlatego że mają t6 i są w znanej gildii - a co mnie to obchodzi?? :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 17:57, SoieR napisał:

Chyba chciałeś powiedzieć krowa w t6 macha do krowy w szarych itemkach :)

Hmm, myślałem bardziej o realu, no ale ok, krowy też mogą w WoWa grać.:)

Dann ---> Litości. Nie chodzi o to, że ma T6 i sie mu nalezy kłaniać, a o to, że to "sławna" gildia WoWa, a w dodatku jej GM. SoieR pewnie się starał tam dostać, ale mu tylko pomachali :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawde myślisz że szanuje go za to że ma t6? choć z postów mogło by się tak wydawać, ale prawda taka że mam do niego szacunek za to że trzyma w kupie najlepszą gildie na świecie i sam jest harkorowy, z resztą oni wszyscy są hc (nihilum ofc) do tej port widziałem go tylko z tych filmików z yt oraz z newsów o wow na różnych stronach a teraz stałem koło niego osobiśćie, noooo prawie osobiście ;) jeśli bym miał go czcić za tierek to miałbym problem bo po tym servie gania dobre kilkanaście/dziesiąt osób w t6 może nie full ale przynajmniej ze sporą wiekszością albo troszke niżeszej "klasy" no i ten gostek z tymi azzinochami to nie wyjątek aczkolwiek tego jedynego widziałem na razie w r&l na raz ale widywałem też ludzi z 1 azzinochem. (ps: a ten t6 warka paskudny jest :) trójka była lepsza... )

@sth
chyba każdy w itemach rzędu t6 jest no-lifem :) bo nie oszukujmy się grając około 3 h dziennie i to z przerwami do tego się nie dojdzie, a mam wielu znajomych, którzy są dla mnie "cenniejsi" chociaż mają nawet i 60 lvl, ale kungen pod względem gry bije wszystkich i tylko dlatego go podziwiam bo jakby nie za to, to za co? za to że jest no-lifem? za to że ma najlepsze itemki ( czy miałbym podziwiać kogoś kto kupiłby sobie taką postać na aukcji a grać nią nawet by nie umiał, a paradowałby w t26343?) to troche tak jak ze sportowcami - zna ich tylko kilka osób prywatnie, a wielbią miliony za co?- tylko za to jak spisiją się w tym co robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 19:04, graczomaniak napisał:

> Chyba chciałeś powiedzieć krowa w t6 macha do krowy w szarych itemkach :)
Hmm, myślałem bardziej o realu, no ale ok, krowy też mogą w WoWa grać.:)

Dann ---> Litości. Nie chodzi o to, że ma T6 i sie mu nalezy kłaniać, a o to, że to "sławna"
gildia WoWa, a w dodatku jej GM. SoieR pewnie się starał tam dostać, ale mu tylko pomachali
:).

nieeeee..... pomachali mi bo jestem dla nich za dobry :) chyba musze szukać lepszej gildii bo oni coś ssą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki ze tu wprowadzam maly sajgon ale ciekaw jestem czy majac maksymalnie 20 level daloby rade wydropic jakis niebieski przedmiot ktorego mozna uzywac. Powiedzcie prosze:p(zachowuje sie jak noob:P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 19:23, goomis74 napisał:

Sorki ze tu wprowadzam maly sajgon ale ciekaw jestem czy majac maksymalnie 20 level daloby
rade wydropic jakis niebieski przedmiot ktorego mozna uzywac. Powiedzcie prosze:p(zachowuje
sie jak noob:P).

http://thottbot.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 19:23, goomis74 napisał:

Sorki ze tu wprowadzam maly sajgon ale ciekaw jestem czy majac maksymalnie 20 level daloby
rade wydropic jakis niebieski przedmiot ktorego mozna uzywac. Powiedzcie prosze:p(zachowuje
sie jak noob:P).

dałoby się w dm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 19:11, SoieR napisał:

Naprawde myślisz że szanuje go za to że ma t6? choć z postów mogło by się tak wydawać, ale
prawda taka że mam do niego szacunek za to że ...


Wybacz, ale tak jak napisałeś : z postów mogło by się tak wydawać. I dlatego właśnie zareagowałem tak jak zareagowałem. :-)
Na mnie osobiście nie robi to żadnego wrażenia. Jeśli w rzeczywistości gość jest apodyktycznym , pompatycznym, chamowatym gburem, który widzi gildię jedynie jako odosobnioną całość i resztę (nawet pojedyncze jednostki) ma w poważaniu (a znam kilku takich "liderów", wierz mi na słowo, nawet polaków), to ja obok takiego gostka nie miałbym ochoty nawet stać.
Może zarządzać przez WoWa nawet całym Microsoftem, kręcić najlepsze w WoWie filmiki, grać 24/7, nosić Tier 1874 i być GMem wszystkich GMów, ale w przypadku występowania w.w. , dla mnie ten ktoś będzie zwyczajnie nikim.
Każdy ma (tak w życiu jak i w WoWie - jeśli weń gra ;-)) rzeczy takie, które ceni w sposób wyjątkowy, takie które są mu obojętne oraz takie którymi zwyczajnie gardzi. Ja swoje (przynajmniej te związane z WoWem) nakreśliłem tutaj dostatecznie wyraźnie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 19:04, graczomaniak napisał:

Dann ---> Litości. Nie chodzi o to, że ma T6 i sie mu nalezy kłaniać, a o to, że to "sławna"
gildia WoWa, a w dodatku jej GM.


J.W. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 20:51, Sth`Devilish napisał:

> poco magowi heal dmg???

Po pstro :) Nie ma czegoś takiego jak heal dmg.

to tam jak masz w zakładce w statystykach tam jest 1 bonys do dmg i bonus do heal i poco mi bonus do heal jak nie moge leczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 20:54, Dregorio napisał:

to tam jak masz w zakładce w statystykach tam jest 1 bonys do dmg i bonus do heal i poco mi
bonus do heal jak nie moge leczyc?

Bo te ubrania co Ty mogą też nosić Prieści i to dla nich jest głównie bonus ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już mówie... W tej zakładce o której mówisz masz wymienione "typy" magii, są itemki które dodają +xx do konkretnego typu i są takie które dają +xx do wszystkich na raz. Masz racje, magowi nie jest potrzebne + do healu ( nie wiem czy dreanejom ten +heal daje coś przy ich raciale ), ale jak już masz to "gratis" a i tak tego się nie da usunąć to co to wadzi ;P. A +heal w statystykach masz z tego samego powodu z jakiego w statystykach maga masz siłe i zręczność.... znaczy jest i już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się