Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars: Factions - oficjalna premiera już za tydzień!

327 postów w tym temacie

Potwierdzenia zamówień EK GWF powinny dojść wczoraj, bo na 5 dni przed wysyłką. nie obchodzi mnie zasadniczo jak CDP ma zamiar to zrobić, ale chcę wziąć udział w Evencie Dzień Tengu. Jak posiadacze EK nie będą mieli takiej możliwości, to trzeba będzie narobić trochę dymu :DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie zastanawia ten dzień grania przed premierą... Czy klucze dostaniemy w paczce, czy klucz preorderowy, który wpisaliśmy zeby grać w Faction Preview Event działa też w taki sposób, że elementy Factions dostępne są dzień wcześniej? Czy ktoś z CDP moze się wypowiedzieć? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy moi znajomi którzy zamówili PREORDER dostali juz potwierdzenia na m@ila a ja który zamówilem EK nie dostalem jeszcze - Czy wie ktos może czy moze EK jest wysylany pozniej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2006 o 10:44, lordfett napisał:

A mnie zastanawia ten dzień grania przed premierą... Czy klucze dostaniemy w paczce, czy klucz
preorderowy, który wpisaliśmy zeby grać w Faction Preview Event działa też w taki sposób, że
elementy Factions dostępne są dzień wcześniej? Czy ktoś z CDP moze się wypowiedzieć? :))


klucz preorderowy pozwala na rozpoczecie gry 24h przed innymi i mozna na nim grac przez 48 godzin (i w tym wlasnie czasie nalezy dodac klucz z faction zeby grac bez przerwy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2006 o 11:08, Bartosz_Rain napisał:

PS : co daje black dye (oprocz tego, ze jest droga i czarna :P)??

Nic, tylko to, że ludzie lubią czarny kolor.
Tego typu pytania zadawaj na głównym forum gw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam zamowiona EK i maila jesze nie ma :/
Sklep gram.pl chyba nie pracuje w soboty wiec mail przyjdzie najwczesniej w poniedzialek
a wtedy ciekawe czy Factions dojdzie do soboty ( W sobote konczy sie waznosc klucza z preordera )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też zamówiłem EK i jeśli pomimo tego co jest napisane w opisie produktu nie będę mógł pograć w Factions 27 kwietnia to poczuję się oszukany. To jest naprawdę nie Fair :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>> Bedziesz mogl zagrac na kluczu preorderowym z bety Factions

Tamten klucz był do Preview Weekend, wpisanie go teraz owocuje komunikatem który mówi że klucz ten BYŁ PRZEZNACZONY do preview eventu który odbył się w dniach 24-26 marca i że teraz jest bezużyteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Przyłączcie się do nas, podczas Eventu Premierowego Guild Wars Factions i weźcie udział w ekscytującym Dniu Tengu!.

Jak wiecie, osoby które zamówiły preorder, będą mogły wkroczyć na tereny Canthy na 24h przed pojawieniem się gry na półkach sklepowych. Podczas tej doby w Cancie będzie zorganizowany specjalny Event - Dzień Tengu - podczas którego gracze będą świętować rocznicę zawieszenia broni w Wojnie Tengu. Jednak nawet teraz nie wszędzie panuje pokój i harmonia - w tym dniu ma powrócić zły Naga.

Na terenie Canthy będziecie mogli wykonać serię zadań, oddając hołd Tengu, oraz pomóc odeprzeć atak złych sił. Jeżeli uda Ci się odnieść sukces, otrzymasz w nagrodę Naga Fangs(Szpony Naga), które będzie można wymienić na unikatowe nagrody. Co jakiś czas(pewnie co 3 godziny, jak to miało miejsce podczas wcześniejszych Eventów) odwiedzajcie Shing Jea Monastery, gdzie będziecie mogli wymienić zdobyte Naga Fangs na Tengu Mask(Maskę Tengu). Maski te będą dopasowane(customized) do Twojej postaci i pojawią się tylko teraz, podczas tego Eventu, nie będzie można ich zdobyć później."

Info z www.guildwars.pl

P.S. Cos redaktorzy strasznie dlugo spia na www.gram.pl, zamiast spac Panowie, newsy pisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować