Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars: Factions - oficjalna premiera już za tydzień!

327 postów w tym temacie

Dnia 26.04.2006 o 19:58, Patryk R napisał:

Tylko kiedy gra dotrze do tych którzy zamówili ją pocztą, a nie kurierem ?

Po wysłaniu paczki przez CDP będzie możliwy je tracking (śledzenie), a także będzie podana przypuszczalna godzina dostawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2006 o 19:56, Adamon napisał:

Niestety nie wiem co mam teraz zrobic.



Może to dziwna rada ale mógłbyś pogadać z masterlinkiem jak już odbiorą paczkę, może da się to jakoś załatwić.
Znajomemu kiedys udało się z nimi dogadać. Miał dostać dwie paczki w odstępie kilku dni, zadzwonił do nich i tą pierwszą mu przytrzymali. Dostał dwie na raz. Być może i w Twojej sytuacji da się coś zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2006 o 19:47, Adamon napisał:

Chodzi o to właśnie....Rzeczywiście, nie przeszkadza w jutrzejszym graniu, ale gorzej z późniejszym
odebraniem paczki...Miałem ją odebrać jutro rano, bo popołudniu wyjeżdzam do Belgii i wracam
za tydzień...


Ja mam podobną sytuację. W piątek na 90% wyjeżdzam na kilka dni... i będę musiał prosić kogoś o odebranie przesyłki w moim imieniu.
Inna sprawą jest brak oficjalnego maila od gram.pl do każdego zamawiającego w preorderze o przesunięciu o jeden dzień wysyłki GW:F.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2006 o 20:05, kizi napisał:

Inna sprawą jest brak oficjalnego maila od gram.pl do każdego zamawiającego w preorderze
o przesunięciu o jeden dzień wysyłki GW:F.

Czyli to oczym mówiłem, ale mój post zanlazł sie nieszczęśliwie pod koniec strony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDP albo jego koderzy html mają coś nie tak z datami....Teraz w zamówieniu jest, że realizacja 26 kwietnia....już sam nie wiem co mam robić....Będe czekał na maila.....jak nie, to pomyślimy o dogadaniu sie z masterlinkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2006 o 20:07, toolek napisał:

> Inna sprawą jest brak oficjalnego maila od gram.pl do każdego zamawiającego w preorderze

> o przesunięciu o jeden dzień wysyłki GW:F.
Czyli to oczym mówiłem, ale mój post zanlazł sie nieszczęśliwie pod koniec strony ;)


Jak zwykle pod latarnią najciemniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2006 o 20:12, toolek napisał:

Uważam, że to trochę nie profesjonalne, ale cuż... :/


Ale dogadanie się z Masterlinkiem o przetrzymaniu przesyłki na później, czy te zmiany dat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2006 o 20:15, Adamon napisał:

> Uważam, że to trochę nie profesjonalne, ale cuż... :/

Ale dogadanie się z Masterlinkiem o przetrzymaniu przesyłki na później, czy te zmiany dat?

Zmiana terminu i oficjalnym nie powiadomieniu o tym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2006 o 20:16, toolek napisał:

Zmiana terminu i oficjalnym nie powiadomieniu o tym :P


To tak, to się zgadza....powinien być news na stronie głównej i maile do klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też w piątek wyjeżdżam za granice i nie będzie mnie kilka dni.
Na całe szczęście brat zostaje w domu i może odebrać paczkę.
Dlatego właśnie zamówiłem grę wczoraj i wybrałem pocztę zamiast kuriera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2006 o 20:17, Adamon napisał:

> Zmiana terminu i oficjalnym nie powiadomieniu o tym :P

To tak, to się zgadza....powinien być news na stronie głównej i maile do klientów.


sprawdz prosze maila - informacja o przesunieciu premiery zostala wyslana juz dobrych kilka godzin temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że CDP powinno poinformować o zaistniałym opóźnieniu przez e-mail każdego kto zamówił pre-oreder. Ja np. dostałem wczoraj e-mail informujący, że kurier dzisiaj otrzyma przesyłkę, więc co? Mogę się tym posiłkować, gdybym chciał dochodzić swoich praw jakie niewątpliwie mam w tym przypadku?
Druga sprawa: ja muszę dodzwonić się do tego Masterlinka z prośbą o zmianę adresu dostawy paczki, bo w godzinach ich pracy jestem w pracy. ;) Chociaż w piątki moja kobieta ma wolne od uczelni to poproszę, aby była u mnie i odebrała przesyłkę. No chyba, że muszę to zrobić osobiście: wtedy totalny zonk. :(
Rozumiem, że to całe zamieszanie nie jest winą samego CDP, ale jednak ich podejście do jakby nie było klientów jest co najmniej... dziwne i tego już nie potrafię zrozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to nie ladnie Panowie i Panie z CDP... okej... rozumiem, ze to nie wasza wina, gier nie wyczarujecie. Rozumiem i nic do tego nie mam... ale jadna rzecz mnie wku... denerwuje, czemu nitk z Panow i Pan nie radzil poinformowac nas (swoich klientow), ze:

1. Wysylka zostala przesunieta (niektorzy specjalnie zostaja jutro w domu, zeby odebrac paczke).
2. Nie ma zadnej informacji jak grac bez produktu, wec nie wiem czy bede mogl zagrac jutro na tym cd-keyu z bety, czy potrzebuje czegos jeszcze.
3. Brak maila informujacego o zmianie daty wysylki (wkoncu co Was to? Duren zamowil to jego sprawa my mamy wazniejsze sprawy na glowie, a to translacja Herosow5 z "gwiazdami", a to Wiedzmin najlepsze gra RPG jak kiedy kolwiek powstanie, no i jeszcze tysiace innych spraw... kto by w tym kotle pamietal o tych ktorzy zamowili GWF i chcielby sie dowiedziec co sie dzieje z ich zakupem.

News, mail z informacjami typu "jak grac bez gry dnia jutrzejszego" i "wielkie sorry, ale termin wysylki zostal przeuniety na jutro" to za DUZE wymagania? A moze mial tego niekt nie zauwazyc? "Te durnie i tak nie zauwaza... lepiej nagrajmy jakis nowy dialog z Bogusiem, on jest taki meski!"

Echhh... profesjonalizm?! Niezly przyklad, klasa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2006 o 20:53, Tuddrussel napisał:

sprawdz prosze maila - informacja o przesunieciu premiery zostala wyslana juz dobrych kilka
godzin temu.


Przykro mi, jedynymi mailami jakie dzisiaj dostałem był mail od siostry z USA i 2 spamy... :/

A co powiesz o tych zmianach dat w Moich Zamówieniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2006 o 20:53, Tuddrussel napisał:

> > Zmiana terminu i oficjalnym nie powiadomieniu o tym :P
>
> To tak, to się zgadza....powinien być news na stronie głównej i maile do klientów.

sprawdz prosze maila - informacja o przesunieciu premiery zostala wyslana juz dobrych kilka
godzin temu.


Widocznie nie do wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować