Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars: Factions - oficjalna premiera już za tydzień!

327 postów w tym temacie

Mi CDP Odpisał(dzis) cos takiego(pytałem sie o premiere EK) ,,,Witam,Potwierdzenia zamówienia zostaną do Państwa wysłane w dniu jutrzejszym.W przypadku innych pytań lub uwag prosimy o ponowny kontakt z naszą firmą.Pozdrawiam,Igor Kowalsk iAsystent w Dziale Pomocy Technicznej"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2006 o 14:59, Arthas90 napisał:

A ja jestem ciekawy czy razem z GW:F będzie spolszczenie bo czekam niecierpliwie na Polskie
Disy. Ktoś ma jakieś informacje ?


nie bedzie (nie w najblizszym czasie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2006 o 15:08, Arthas90 napisał:

Dzięki za odpowiedź, niestety się troszkę zawiodłem :P


dlaczego?

jak tylko zrobia to sie samo zestreamuje (nie bedziesz musial czekac az do nastepnego dodatku)

a troche roboty im przybylo bo podobno tekstu w factions jest wiecej niz bylo w prophecies
a jak sie nie uwina w ciagu 6 miesiecy to znowu im przybedzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiac to współczuję tłumaczom, ponieważ czeka ich trudne zadanie. Gdyby zabrali się za tłumaczenie troche wcześniej (powiedzmy w listopadzie) to byłoby o wiele szybciej i mniej stresująco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2006 o 14:07, Vasilli napisał:

Mi CDP Odpisał(dzis) cos takiego(pytałem sie o premiere EK) ,,,Witam,Potwierdzenia zamówienia
zostaną do Państwa wysłane w dniu jutrzejszym.W przypadku innych pytań lub uwag prosimy o ponowny
kontakt z naszą firmą.Pozdrawiam,Igor Kowalsk iAsystent w Dziale Pomocy Technicznej"



Kiedy przysla te potwierdzenia:( bo już jutro wysyłają:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj wysłałem zamówienie i narazie gry mi jeszcze nie wysłali. Z tego co wiem mają dzisiaj wysyłać :P
Czekam z niecierpliwością i jestem dobrej myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie straszcie, że CDP ponownie da ciała tak jak miało to miejsce z polską premierą Guild Wars - chyba bym się naprawdę wkur... zdenerwował. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludziee wyluzujcie, CDP jeszcze paczek nei wysłałom, a wy co drugi post "Dostał już ktoś GW:F???". No jak tak można? Jeśli wyślą dzis to jutro dostaniemy, a jak wysla jutro to dostaniemy w piatek i co stanie się coś strasznego?? Nie widze różnicy w piątek czy jutro. Ale znając CDP te paczki na 99% dotrą do nas jutro :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no cóż mam nadzieje że jest rzeczywiście tak jak mówi mój poprzednij ( z tym że wolałbym 101 % ;) )

już nie mogę się doczekaż jak zobaczę piękne pudełko z rytualistką na biurku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2006 o 14:34, graczomaniak napisał:

Nie widze różnicy w piątek czy jutro. Ale znając CDP te paczki
na 99% dotrą do nas jutro :).

A ja widzę: niemożliwość wzięcia udziału w Dniu Tengu. :P Poza tym potrzebuję skontaktować się z kurierem, aby przesyłkę dostarczył mi do miejsca mojej pracy zamiast na adres domowy - nie zrobię tego dopóki nie znam numeru przesyłki (nie chodzi o numer zamówienia z CDP - to dwie różne sprawy). Biorąc pod uwagę, że Masterlink pracuje od 9 do 17 są coraz mniejsze szanse na to, aby te przesyłki wyszły z CDP jeszcze dzisiaj. :(
Jeśli w tym roku zrobią to co w zeszłym to mnie naprawdę szlag trafi. :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2006 o 14:34, graczomaniak napisał:

Ludziee wyluzujcie, CDP jeszcze paczek nei wysłałom, a wy co drugi post "Dostał już ktoś GW:F???".
No jak tak można? Jeśli wyślą dzis to jutro dostaniemy, a jak wysla jutro to dostaniemy w piatek
i co stanie się coś strasznego?? Nie widze różnicy w piątek czy jutro. Ale znając CDP te paczki
na 99% dotrą do nas jutro :).


Chodzi mi o to, że szkoda tych którzy wysłali zamówienie z dostawą kurierską i ominie ich Dzień Tengu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok nie wiem czy to ma cokolwiek wspólnego z GW : F ale chyba warto o tym napisać :)

jak próbuję wejsć na moje zamówienia to pojawia się komunikat o przerwie technicznej... czyżby coś zmieniali ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy sie smiac czy plakac - gra nie jest wam potrzebna do udzialu w Dniu Tengu - na preorder Key''u mozna grac 2 dni (48h - 24h przed i 24h po premierze) wiec paczki dotra na czas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować