Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dishonored - kolejna porcja szczegółów i pierwszy screen

9 postów w tym temacie

Te "moce nadprzyrodzone" trochę ostudziły mój zapał, zwłaszcza to przywoływanie szczurów. Do mocy ogólnie nic nie mam, ale po arcie liczyłem na coś w rodzaju cyberpunkowego świata i bohatera z nietuzinkowymi zdolnościami (np. akrobatycznymi) i paroma nieprzesadzonymi gadżetami. No cóż, nie będę na razie oceniał i poczekam na więcej szczegółów i gameplay. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No fakt, wygląda to trochę jak Fable... ale po jednym screenie to sobie można dużo mówić. Jak na razie nadal mam dobre wyobrażenie i czekam na więcej szczegółów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2011 o 08:47, Growin napisał:

Pepsi
Zapomniałeś, że Arkane współtworzyło Bioshocka 2.


słówko "chociażby" sugeruje, że to nie wszystkie ich prace. Ale fakt, zapomniałem ;) w końcu łatwiej wymienić studia, które NIE pracowały nad Bioshock 2 :P Poza tym w takich sytuacjach chyba lepiej wymienić autorskie projekty, a nie te, w których udział studia był znikomy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>... a tu na screenie wygląda to jak fable :P

Czy ja wiem, Fable jest cukierkowe i bajeczne do bólu. Już nawet cukierkowość WoW mnie tak nie odrzuca jak ta z Fable a tu mamy jednak poważniejszą paletę barw<opieram swoje zdanie na screenie i opisie>.

Cieszy mnie zapowiedziana skradankowość tej gry, ja osobiście mam na tym punkcie hopla. Każda gra z tym elementem ma u mnie +3 do oceny na starcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od razu po screenie mnie zaciekawiło - a co? Pewnie silnik, bo podobny - czy nawet ten sam - co właśnie w Dark Messiah''u i ZenoClashu - a ta druga gra bardzo mi podpadła do gustu. Była króciutka, fakt. W każdym razie, nieźle się nabawiłem. Czekam na tytuł! : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lord Regent? Hm... [obrazek]

Spoiler

Tak wiem że książę to nie lord ale jest lulz.



Najpierw myślałem, że będzie w sci-fi, teraz coś o steampunku. Trzeba poczekać do bliższej premiery. Oby się nie przeciągnął się jak Arx Fatalis, który tak się opóźniał, że o jego premierze przypomniało mi dopiero... umieszczenie go na coverze w Clicku!.

Momentami zalatuje Thiefem. Ładny zapach swoją drogą.

20110712225844

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować