Zaloguj się, aby obserwować  
Yezu

Google + Zaproszenia

137 postów w tym temacie

Dnia 19.07.2011 o 19:50, Ichibanboshi-kun napisał:

Mogę i ja poprosić?
bartekgabis@gmail.com


Możesz, ale czy dostaniesz :P
Poszło ;]

@Manix69

Również poszło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie trochę dziwnie się poczułem - moja przeglądarka to Chrome, skrzynka e-mail to Gmail, prowadzę bloga na Bloggerze, programy i kody źródłowe trzymam na Google Docs, a zdjęcia na Picasa Web Albums (na kompie do segregacji zdjęć też używam Picasy). No i jeszcze konto na portalu społecznościowym. oO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2011 o 00:27, o_Orange napisał:

W sumie trochę dziwnie się poczułem - moja przeglądarka to Chrome, skrzynka e-mail to
Gmail, prowadzę bloga na Bloggerze, programy i kody źródłowe trzymam na Google Docs,
a zdjęcia na Picasa Web Albums (na kompie do segregacji zdjęć też używam Picasy). No
i jeszcze konto na portalu społecznościowym. oO

W sumie u mnie to samo + telefon z androidem i widżety na kompie w formie google desktop (bez google''a nie ma internetu,przynajmniej dla mnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo. Gmail + Chrome. Tylko nie korzystam z Picasa. Ale to może się zmienić za jakiś czas. poprostu Google robi dobre programy i to za darmo. Monopol ma ;P. Maila ma najlepszego na świecie moim zdaniem. Szybki i przejrzysty. Chrome też jest szybki i mało miejsca zasłania. No i gesty mi się spodobały(wiem wiem, inne przeglądarki też to mają, ale jakoś na firefoxie nie działały tak samo jak tutaj).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować