Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Sory chłopaki bo nie chce mi sie czytać tego tematu od początku a chciałbym wiedzieć czy ktoś wie kiedy wyjdzie jakiś następny patch do TDU jakiś następca 1.66a
z góry thx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 12:38, Marcinos07 napisał:

Raczej nie ma takiej możliwości. Niedługo wyjdzie duży carpack, ale jego się będzie instalować
chyba tak jak patch. Jedyne nieoficjalne wozy do TDU jakie widziałem, to jakiś pack samochodów,
które są w ruchu drogowym. :)


Masz jakieś bliższe namiary kiedy wyjdzie ten carpack i skąd będzie moża będzie go zassać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robię to tylko dlatego że już wszystkie wyścigi mam zaliczone na złoto. Wyzwania też mam wszystkie tylko muszę zakupić 3 wozy by modelki zaliczyć xD I tu mi kasy brakuje. Wozów ani domów sprzedawać nie chcę bo już niedługo zostanę prawdziwym kolekcjonerem xD W końcu to Test Drive Unlimited. A teraz to tylko kasa dzieli mnie od nielimitowanego rozkoszowania się wozami i Oahu xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka .Posiada ktoś wersję z TSa ? Chodzi o temat wałkowany od dawna ,konkretnie ,czy multi działa w tej wersji ? Bo kiedyś dochodziły słuchy ,że wycięto multi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, multi w TS jest i jak dotąd ma się w porządku. Sam zamawiałem dla siebie i kumpla w wersji TopSeller i nie ma najmniejszego problemu z grą po sieci. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, przed chwilą zaliczyłem wszystkie wyzwania z Topmodelkami :) Pozostało mi jeszcze: 1 autostopowicz, 2 zadania typu kurier i 2 transporty samochodów. I jakieś 500 km do przebicia bariery 5000 km :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kluby. Zakładasz klub lub dołączasz do jakiegoś i z nimi jeździsz itp.

Czy ktoś z was ma w grze problemy (grając na klawiaturze) z wrzuceniem wstecznego? Bo co wypadnę z drogi i wciskam strzałkę do tyłu bieg nie wchodzi :/ Czasem zaskoczy za którymś tam razem, ale i tak tracę cenne sekundy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O tak, mnie często się to zdarza. Z reguły trzeba dłużej/mocniej nacisnąć przycisk wstecznego, żeby zaskoczyło albo od razu wdusić klawisz kilka razy.

Istnieje też inne wyjście - nie wypadać z drogi. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 12:57, Linux M napisał:

Istnieje też inne wyjście - nie wypadać z drogi. ;]


Różnie bywa z Koenigseggiem w górach :)

EDIT: Poszukuje teraz Wyścigu Kawasaki - Puchar Kawasaki. Wie ktoś gdzie jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 13:14, Union Pacific napisał:

EDIT: Poszukuje teraz Wyścigu Kawasaki - Puchar Kawasaki. Wie ktoś gdzie jest?

Południowo-zachodnie wybrzeże wyspy.

Nr 39 na poniższej mapce:

20080325133012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy w trybie offline można sie dołączać do klubów bo mam z tym problem. nie mogę żadnego znaleść na mapie ani w żaden inny sposób.Pomóżcie, plz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować