Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Dnia 29.07.2008 o 21:33, czapla56 napisał:

Podczas wyścigu milionerów jeździ też ruch uliczny?
Pytanie odnośnie motocykli... Jest ktoś, kto gra na klawiaturze i jeździ nimi? Bo strasznie
dziwnie mi się nimi kieruje, za nic nie mogę się wprawić ;)


Samochodem jeżdźe na kierze a motorem na klawie ;p

Rady do motóra.

Gdy whcodzisz w zakręty zwalniaj prawie do zera jak wychodzisz gaz do dechy.
Aby szybciej jechać wciskasz prawy shift.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh ja wyścig dookoła wyspy pokonałem na motorze, a i tak 3 razy mnie policja zatrzymała... Udało mi się w 52 minuty. Saleenem padłem po ok. 60 kilometrach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To słabiutko. Ja ostatni wynik jaki pamiętam to 44 minuty Enzo ale wiem, że miałem lepszy tylko nie chce skłamać. Ale cóż grało się trochę, bo od premiery do czerwca. Teraz mam przerwę do września.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

" W folderze z posiadanym Profilem tworzymy katalog o nazwie ''RADIO''. W nim umieszczamy kolejny katalog (lub w sumie maksymalnie 5) do którego wgrywamy mp3 lub skróty m3u, w dowolnej liczbie.
Pełna ścieżka wygląda tak:

C:/Documents and Settings/Moje Dokumenty/Test Drive Unlimited/savegame/Radio/XXX/*.mp3

Podczas jazdy wciskamy ''R''. Pojawi się mini-menu w którym:
''+'' - głośniej
''-'' - ciszej
''9'' - kolejna stacja (ta dziewiątka z klawiatury numerycznej!!!)
szybkie ''9''-''9'' - zmiana piosenki (pozostając na tej samej stacji radiowej)"

Faq na motogames.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 14:43, Kraju92 napisał:

Jak mogę dodać przyjaciół do listy?

F > wybierasz gracza (8 na numerycznej - do góry, 2 na numerycznej - do dołu) > 6 na numerycznej (w prawo) > dodaj do listy znajomych

Dnia 31.07.2008 o 14:43, Kraju92 napisał:

I gdzie mogę sprawdzić listę znajomych?

Szczerze mówiąc, nie mam pojęcia, jak to zrobić bezpośrednio w grze.
Możesz za to otworzyć w notatniku plik "BuddyCache.dat" z listą znajomych, który znajduje się tutaj:

C:\Documents and Settings\All Users\Dane aplikacji\Test Drive Unlimited

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja muszę się ze wszystkimi podzielić moim szczęściem ;) Otóż wczoraj zmieniłem kompa i zainstalowałem jako pierwsze TDU oczywiście. Na starym w 1024x768, wszystko minimum, AA i HDR off miałem średnio 15 FPS. Wczoraj włączam- 1600x1200, AAx4 (podobno niektórzy mogą też x8 ustawić, to chyba zależy od karty), HDR on, i co? Średnio 90-100 FPS! Jejciu, to jest zupełnie inna gra teraz ;) Jak pierwszy raz odpaliłem, to trzeba mnie było cucić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 08:25, Cubstone napisał:

Intel Core 2 Duo E8400 3.00GHz, Gigabyte GA-EP45-DS3R, GeIL Dual 800MHz 4096MB, ASUS
Radeon 4870 512MB. To chyba najważniejsze ;)


A więc jednak Radeon ;) Gratuluję sprzęciku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no cóż Radeony są najlepsze, a przynajmniej najszybsze...(na starym kompie Radeon 5250 128MB i szybkość porównywalna z moim GeForcem 9600GT 512MB ).... a wracając do wyścigu dookoła wyspy mi zajął ok. 41 min -
Augustą, byłem wprawiony bo wcześniej przeszedłem wyścig milionerów a to już żenada, ciągle w samochody uderzałem i 57min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 10:21, Adam 5 napisał:

no cóż Radeony są najlepsze, a przynajmniej najszybsze...(na starym kompie Radeon 5250
128MB i szybkość porównywalna z moim GeForcem 9600GT 512MB )


Ekhm... że co?? Karta sprzed kilku lat, mająca 128 MB pamięci, ma dorównywać jednej z lepszych obecnie kart? Chyba się pomyliłeś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam mały problem. Przy instalacji w/w gry, tzn. już na początku instalacji pojawia się takie coś:
1: The InstallScript engine is missing from this machine.
If available, please run ISScript.msi, or contact your support personnel for futher assistance.
I jak kliknę OK to pojawia się żę gra nie może być zainstalowana. Co to może być? Spotkało już coś takiego kogoś z was?
Proszę o odpowiedź :)
Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować