Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

wielkie dzieki dude :D te 40mln wystarcza na nowy poczatek :]

ps. juz niedlugo zaprezentuje wam moja zmodowana galerie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... bmw m3 :P

sorki za 2 posty pod rzad ale sie foty nie zmiescily.
i nie gadajcie juz, ze to tylko zmienione nadwozia, felgi tez sa inne, wnetrza sa niezle odwzrowane, a niektore maja jeszcze nowe dzwieki (tak jak subaru impreza wrx xti, mniam :D) nie musze chyba wspominac, ze auta sa podmieniane pod takie, ktore mniej wiecej maja takie same osiagi...

20090130171110

20090130171153

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O modach powiem tyle: niektóre sa zrobione lepiej niż oryginalne auta z TDU. Osobiście polecam Ferrari Daytona, BMW 750 e38 i Gallardo LP560-4(tu polecam też podmianę dźwięku - nowy jest naprawdę super). Jest oczywiście masa innych bardzo dobrych modów, ale te utkwiły mi w pamięci ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 18:57, Ecko09 napisał:

Może mi ktoś przypomnieć co zrobić, aby własna muza była w grze?

"W folderze z posiadanym Profilem tworzymy katalog o nazwie ''RADIO''. W nim umieszczamy kolejny katalog (lub w sumie maksymalnie 5) do którego wgrywamy mp3 lub skróty m3u, w dowolnej liczbie.
Pełna ścieżka wygląda tak:

C:/Documents and Settings/Moje Dokumenty/Test Drive Unlimited/savegame/Radio/XXX/*.mp3"
Za MotoGames.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 18:57, Ecko09 napisał:

Może mi ktoś przypomnieć co zrobić, aby własna muza była w grze?


W folderze stanu gry w Moje Dokumenty/Test Drive Unlimited/savegame/nazwa profilu utwórz folder Radio i tam wklej swoje MP3. Podobno można też wrzucać playlisty, ale u mnie to nie działało. Można też podzielić swoje piosenki na kilka stacji radiowych, wtedy wewnątrz folderu Radio trzeba stworzyć jeszcze nowe foldery i ponazywać je tak jak byśmy chcieli żeby się nazywała stacja radiowa. Aha, ponoć można wklejać do 30 piosenek, bo więcej nie wykryje i nie będą odtwarzane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 19:11, KAROLMACIEJ napisał:

W folderze stanu gry w Moje Dokumenty/Test Drive Unlimited/savegame/nazwa profilu utwórz
folder Radio i tam wklej swoje MP3. Podobno można też wrzucać playlisty, ale u mnie to
nie działało. Można też podzielić swoje piosenki na kilka stacji radiowych, wtedy wewnątrz
folderu Radio trzeba stworzyć jeszcze nowe foldery i ponazywać je tak jak byśmy chcieli
żeby się nazywała stacja radiowa. Aha, ponoć można wklejać do 30 piosenek, bo więcej
nie wykryje i nie będą odtwarzane.

Nie ponoć a napewno :) W jednym folderze można mieć max 30 utwórów, a folderów w sumie może być 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja zerknąłem do instrukcji i takie coś apropos liczby stacji:

"Dla każdego profilu możesz stworzyć do 4 stacji radiowych."

które info jest właściwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 13:50, igorn55 napisał:

A ja zerknąłem do instrukcji i takie coś apropos liczby stacji:

"Dla każdego profilu możesz stworzyć do 4 stacji radiowych."

które info jest właściwe?

Hmm no cóż, ja mam 5 utworzonych i wszystkie odtwarza ;) a w każdym po 30 utworów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 16:17, edsonpele napisał:

Test Drive jest jeszcze w sklepie do nabycia w TopSellerze? Wydaje mi się że powinien
być, ale ostatnio szukałem i był tylko w Platynie z CarPackiem.

Wydaje mi się że w TopSellerze był tylko sam CarPack ale mogę się mylić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 16:17, edsonpele napisał:

Test Drive jest jeszcze w sklepie do nabycia w TopSellerze? Wydaje mi się że powinien
być, ale ostatnio szukałem i był tylko w Platynie z CarPackiem.



Jasne :). W Empiku. Za to ja nie mogłem właśnie tego CarPack''a.

Przynajmniej w Gdyńskim Empiku się roiło od TDU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 23:51, icearas napisał:

Hm może mi ktoś powiedzieć jak dograć inne auta do TDU i ską je wziąć? :)


Możesz zakupić MegaCarPack w serii TopSeller lub wraz z TDU w Platynowej Kolekcji. Jeśli zaś chodzi ci o jeszcze inne auta to pozostają ci mody, które to jednak polegają na podmienianiu samochodów już będących w grze przez co tylko ty widzisz to auto tak jak je podmieniłeś a inni gracze widzą je jako normalny wózek. Można również podmieniać felgi i "tuningować" samochody oczywiście pamiętając o tym, że wszystko widzisz zmienione tylko u siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 16:35, mateuszencja napisał:

> Test Drive jest jeszcze w sklepie do nabycia w TopSellerze? Wydaje mi się że powinien

> być, ale ostatnio szukałem i był tylko w Platynie z CarPackiem.


Jasne :). W Empiku. Za to ja nie mogłem właśnie tego CarPack''a.

Przynajmniej w Gdyńskim Empiku się roiło od TDU


Sry za double post.

Sam Test Drive jest dostępny nadal w serii TopSeller. Tak samo jak sam CP i TDU + CP. Jeśli nie możecie znaleźć tych produktów w sklepach np. w empiku to spróbujcie zamówić właśnie w sklepie lub zrobić manewr z empik.com jeśli macie salon w swoim mieście. W ostateczności net oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 23:54, Davw napisał:

> Hm może mi ktoś powiedzieć jak dograć inne auta do TDU i ską je wziąć? :)

Możesz zakupić MegaCarPack w serii TopSeller lub wraz z TDU w Platynowej Kolekcji. Jeśli
zaś chodzi ci o jeszcze inne auta to pozostają ci mody, które to jednak polegają na podmienianiu
samochodów już będących w grze przez co tylko ty widzisz to auto tak jak je podmieniłeś
a inni gracze widzą je jako normalny wózek. Można również podmieniać felgi i "tuningować"
samochody oczywiście pamiętając o tym, że wszystko widzisz zmienione tylko u siebie.

Aa to nie. Myślałem, że na oficjalnej stronie są jakieś może dodatkowe auta czy coś takiego. Ja mam z Platynowej kolejkcji TDU. Pozatym jak mam profil zrobiony do gry online(dałem login na game spy itd.) to nie wiem czemu mam ciągle, że serwery są nie dostępne gry i nie bardzo wiem o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2009 o 22:05, Bartkula napisał:

Czy komuś dzisiaj nie udało się połączyć z serwerem czy tylko mi?


Już od wczoraj wieczorem są problemy z serwami ;{ Aczkolwiek są to tylko problemy z podłączeniem się do serwera. Bo jeśli się wstrzelisz i połączysz, to normalnie można grać, nie wywala ani nic ;] Właśnie skończyłem 3-godzinną rundkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować